Here you can change website language:

Autor Wątek: Rexia Na androida  (Przeczytany 4633 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Pablo3690

Rexia Na androida
« dnia: 22 Luty 2021, 16:26:33 »
Witam wszystkich bardzo dużo ludzi pyta jak ogarnąć rexie na androida. Poniżej wam pokazuje jak to ogarnąć.



1. Zaczynamy od pobrania klienta na androida (https://github.com/OTCv8/otclientv8) i Rexii





2. Rozpakowywujemy starego klienta i klienta na androida




3.Następnie pobieramy Apk Editor Studio tu Link: https://qwertycube.com/apk-editor-studio/ Plus oddzielnie ściągamy Jave.
4.Otwieramy program a w nim nasz plik (klient na androida)





5. Klikamy Open Contents. Otwieram nam się okno z katalogiem w którym szukamy Data.zip jest w katalogu assets. Przenosimy go na pulpit lub w dowolne miejsce a następnie wypakowywujemy go i mamy coś takiego:



6. Wchodzimy w katalog data --> things i w tym katalogu tworzymy nowy pod tytułem "860" jak na obrazku.



7. Wklejamy pliki tibia.dat i tibia.spr z klienta starego rexii





8. Następnie trzeba stworzyć Nowy plik data.zip już z brakującymi wcześniej plikami.




9. Zaznaczamy zip jak na obrazku a następnie wybieramy lokalizacje zapisu pliku naciskając przeglądaj. Na koniec klikamy ok i czekamy aż nam utworzy paczkę.




10. Teraz ten plik który już spakowaliśmy powinien nazywać się data.zip



11. Umieszczamy ten plik tam skąd go wyciągnęliśmy czyli do katalogu assets. Jak ktoś wyłączył katalog nie ma czego się bać w aplikacji apk editor studio znów naciskamy open conent i nam się otwiera to samo okno.




12. Ostatni krok to zapisać instalkę w apk editor studio robimy jak na obrazku wybieramy gdzie ma nam zapisać plik i czekamy aż nam go utworzy.



13. Jak skończy będzie tak wyglądało w programie. Jak widać wszystko poszło dobrze można już przenieść aplikację na telefon zainstalować i grać na telefonie. W kliencie wpisujemy tylko account, password, ip i port, dla przypomnienia rexia.pl:7171, i Ważne pamiętajcie zaznaczyć wersje 860.






Dzięki wszystkim. Zajebistego Expa życzę :D.
« Ostatnia zmiana: 24 Luty 2021, 14:31:20 wysłana przez Pablo3690 »
 
Osoby które lubią ten post: Perfidny, Alkoholik

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Rexia Na androida
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Luty 2021, 17:52:58 »
Fajny poradnik, odezwij się do mnie w tibii to Ci rzucę coś fajnego bo od administracji dostaniesz pewnie z 10 rexia coinow


 

Pablo3690

Odp: Rexia Na androida
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Luty 2021, 20:20:45 »
Trochę najebałem się przy nim nie powiem
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Rexia Na androida
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Luty 2021, 21:01:50 »
Trochę najebałem się przy nim nie powiem

Jaki masz nick w tibii?


 

Pablo3690

Odp: Rexia Na androida
« Odpowiedź #4 dnia: 22 Luty 2021, 21:39:20 »
Pablo
 

Agle

Odp: Rexia Na androida
« Odpowiedź #5 dnia: 19 Październik 2021, 10:45:23 »
Po co się aż tak bawić skoro można pobrać bezpośrednio otc na tel