Here you can change website language:

Autor Wątek: Aktualizacja serwera vol. 801  (Przeczytany 11012 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Mrozu

Aktualizacja serwera vol. 801
« dnia: 27 Maj 2019, 16:04:04 »
Cześć, w tym temacie chętnie usłyszę Wasze pomysły na najbliższy update? Nowy system? Nowy Event? Nowy NPC? Nowy BOSS? Coś innego? Liczę na Waszą kreatywność. Poniżej zamieszczam link do screena, na którym widać odrzucone propozycję więc w tym kierunku nie idźcie (ostatnia widoczna tabelka po prawej) ;)

>LINK DO SCREENA<
« Ostatnia zmiana: 27 Maj 2019, 16:07:09 wysłana przez Mrozu »
 

Alex

Odp: Aktualizacja serwera vol. 801
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Maj 2019, 16:22:21 »
Fajnym Pomysłem było by zrobić bossa "Balthazar" dla graczy tak od 100k a nagrody to lvl i jakis losowy itemek
 
Osoby które lubią ten post: Mrozu

Mrozu

Odp: Aktualizacja serwera vol. 801
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Maj 2019, 16:31:04 »
Świetny pomysł, nowy boss, który będzie przyznawał od 1000 do 2000 poziomów, ale będzie działał tylko do danego poziomu.
 
Osoby które lubią ten post: Alex

OSKY SOULSTEALER

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Aktualizacja serwera vol. 801
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Maj 2019, 17:16:46 »
Przydalo by sie zmniejszenie exhausta na Vatus Cego bo sie czeka 3 dni (cos a'la xan hava)

Rosnąca stamina i komenda !afk on w domku

Wypierdalanie MultiKont z Eventów poprzez jakąs weryfikacje bo jaki to sens ma ze na oczach gm'a typ wchodzi dwoma kontami albo i lepiej i automatycznie uzyskuje 2x wiekszą szanse od pozostalych uczestników

Non Pvp Bossy bez wyjątku (chodzi o niedziele) jaki to ma sens ?

Poprawienie Systemu domków, max 2 domy na jeden Nick ? to i tak przesada :)

jak dacie rade a wiem ze mozecie, wprowadzenie retro outffitów :) (quest,sklep) cokolwiek
 
pozdrawiam








 

Mrozu

Odp: Aktualizacja serwera vol. 801
« Odpowiedź #4 dnia: 27 Maj 2019, 17:25:17 »
1. Tutaj muszę zaczerpnąć opinii.
2. Sztuczny tłum w temple jest potrzebny więc nie :/
3. No tutaj pogadam z resztą załogi, żeby się do tego przyłożyli.
4. To akurat ma sens.
5. Tutaj chodzi o refeleks, równie dobrze mógłby to robić na swoich mc więc nic by to nie zmieniło.
6. Tutaj nie ma problemu, ale wtedy każdy musiałby korzystać z naszego customowego klienta, więc też odpada.
 

Brom

Odp: Aktualizacja serwera vol. 801
« Odpowiedź #5 dnia: 27 Maj 2019, 18:59:27 »
Moje propozycje:

1. Jakaś nowa klasa postaci (trzeba poświęcić trochę czasu, ale w tibii są tylko 4 więc można byłoby to jakoś urozmaicić)
2. Pet quest- system który dawałby możliwość zrobienia questa od (100,200k) który zaś przyznawał by nam zwierzaka na którym można jeździć (poruszamy się wtedy odrobinę szybciej niż inni)
3. Buff na Shinobi armor i nerf na Ninja armor (wspominałem już o tym na "propozycjach")
4. Nowe expowiska dla graczy 150-300k (oddzielne)
5. Nowe potworki dla graczy z wyższymi poziomami (mam na myśli graczy z 400-600k)
6. Zakaz mc (wtedy trzeba byłoby poszukać ekipy na różne questy oraz gildie miałyby większy sens, teraz w gildiach (większości) jest jedna osoba i jej mc)
7. Eventy które były kiedyś np. chowany
8. Wyrzucić itemy które można zdobyć z questów z sms shopu, bo to trochę niesprawiedliwe że ten kto płaci ma łatwiej na początek

To chyba tyle, liczę że pare moich propozycji zostanie wprowadzone i gorąco pozdrawiam.
 

Mrozu

Odp: Aktualizacja serwera vol. 801
« Odpowiedź #6 dnia: 27 Maj 2019, 20:56:55 »
1. Można pomyśleć.
2. Wystarczyło wejść na screena do którego odsyłam w głównym poście (odrzucone).
3. Chyba spoko pomysł.
4. Nie wiem.
5. Tak samo jak punkt 2.
6. Odpada.
7. Przypomnę reszcie o nich.
8. Czyli wyrzucić wszystko z oferty sklepowej?  :D
 

Teddy

Odp: Aktualizacja serwera vol. 801
« Odpowiedź #7 dnia: 27 Maj 2019, 21:01:42 »
Moje propozycje:

1. Jakaś nowa klasa postaci (trzeba poświęcić trochę czasu, ale w tibii są tylko 4 więc można byłoby to jakoś urozmaicić)
2. Pet quest- system który dawałby możliwość zrobienia questa od (100,200k) który zaś przyznawał by nam zwierzaka na którym można jeździć (poruszamy się wtedy odrobinę szybciej niż inni)
3. Buff na Shinobi armor i nerf na Ninja armor (wspominałem już o tym na "propozycjach")
4. Nowe expowiska dla graczy 150-300k (oddzielne)
5. Nowe potworki dla graczy z wyższymi poziomami (mam na myśli graczy z 400-600k)
6. Zakaz mc (wtedy trzeba byłoby poszukać ekipy na różne questy oraz gildie miałyby większy sens, teraz w gildiach (większości) jest jedna osoba i jej mc)
7. Eventy które były kiedyś np. chowany
8. Wyrzucić itemy które można zdobyć z questów z sms shopu, bo to trochę niesprawiedliwe że ten kto płaci ma łatwiej na początek

To chyba tyle, liczę że pare moich propozycji zostanie wprowadzone i gorąco pozdrawiam.
Ale mieć domek na mc (gdzie na pierwszy rzut oka tego nie widać, jeśli są innego nicki) to co innego niż na "bezczela" trzymać pół głównego miasta na jednej postaci.
 

Mrozu

Odp: Aktualizacja serwera vol. 801
« Odpowiedź #8 dnia: 27 Maj 2019, 23:27:51 »
No to mogę coś takiego powiedzmy zrobić, ale to i tak teraz już nic nie zmieni, więc wpiszę to na przyszłą edycję, a kiedy ona? Nie wiadomo, bo ta się trzyma doskonale  :D
 
Osoby które lubią ten post: Sung

Staffid

Odp: Aktualizacja serwera vol. 801
« Odpowiedź #9 dnia: 28 Maj 2019, 06:48:56 »
Dodać scyzoryk :^
nicks:
Staffid
Staffid ED
Staffid EK
Staffid MS
 

Balwanek

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Aktualizacja serwera vol. 801
« Odpowiedź #10 dnia: 28 Maj 2019, 07:13:39 »
Zakaz killania na expach mckami.
Więcej expowisk na elite. Wyrzucić wymagany exp quest u pjotera bo tego questa nie da się już zrobić bo cała Mc topka nie pomoże. Niby są tam jakieś nowe expy ale jak napisałem nie da się tam dostać
 

Sung

Odp: Aktualizacja serwera vol. 801
« Odpowiedź #11 dnia: 28 Maj 2019, 10:37:05 »
Wyrzucić wymagany exp quest u pjotera bo tego questa nie da się już zrobić bo cała Mc topka nie pomoże. Niby są tam jakieś nowe expy ale jak napisałem nie da się tam dostać

Quest jest jednym z prostszych na Elite, więc nie wiem w czym widzisz problem
 

Dante S.

Odp: Aktualizacja serwera vol. 801
« Odpowiedź #12 dnia: 28 Maj 2019, 11:02:14 »
Wyrzucić wymagany exp quest u pjotera bo tego questa nie da się już zrobić bo cała Mc topka nie pomoże. Niby są tam jakieś nowe expy ale jak napisałem nie da się tam dostać

Masz większą motywację by samemu expić, odnaleźć osoby którym równiez zalezy na zrobieniu questa i wykonanie go, wiesz jeśli topka nie pomaga, to żaden argument by cokolwiek zmieniać. No offence!
 

Balwanek

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Aktualizacja serwera vol. 801
« Odpowiedź #13 dnia: 28 Maj 2019, 16:14:26 »
Jak jeden z prostszych jak ponoc ciezki w uj :D
 

Jano

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Aktualizacja serwera vol. 801
« Odpowiedź #14 dnia: 28 Maj 2019, 21:18:54 »
Proponuje wprowadzić quest(y) dostępne dla znakomitej większości graczy (50k,100k nie wiem), ale o tak wysokim poziomie trudności ,że zdobycie przedmiotów z takich zadanek byłaby naprawdę wyróżnieniem. Można by po osiągnięciu jakiegoś etapu dostać "nagrodę pocieszenia", aby zmotywować do dalszej walki.
-Suchar Time - najsuchszy/najgorszy suchar wygrywa od GM coś tam - może złotego suchara za 100dc albo staminera (chociaż reszta powinna dostać za wytrwałość ;-) )
- taski nie polegające na zabicu x potworków i zdobyciu y przedmiotów (Np. zagadka o miejscu gdzie akurat dzisiaj(albo x dni) stoi skrzynka z nagrodą)
-możliwość wyboru innego koloru (czy też skórki) ramki interfejsu w grze niż szary 
-popieram pomysł Broma dotyczący stworzenia nowej profesji, a także ten o stworzeniu oddzielnych expowisk.

« Ostatnia zmiana: 28 Maj 2019, 21:39:12 wysłana przez Jano »