Rexia.PL > Pytania i Problemy

Help Me Please :)

(1/2) > >>

Wojtas:
Witam. Mianowicie chodzi o to czy ktos ogarniety z elfbotem mogl mi pomoc, wytlymaczyc (najlepiej jak malemu dziecku:) ) jak ustawic sobie icony np. Na follow za liderem. Jakie scrypty gdzie powklejac itp. No od poczatku do konca:) zdaje aobie sprawe ze to czasochlonne ale jesli ktos by mogl i mial czas i chec bylbym bardzoooooo wdzieczny:)


Pozdrawiam All!!

Lord Kruszwil:
Dla mnie turas na cienkim  ;)

grasz postaciami których nawet sam nie wyexpiłeś, mało tego jeszcze myślisz, że ktoś Ci da wszystko jak na dłoni, nie licz na to gościu.

KaKe HeRe:
Moge Ci zrobic ikonki na zamowienie  8) 8)

Wojtas:

--- Cytat: Lord Kruszwil w 25 Styczeń 2019, 12:58:51 ---Dla mnie turas na cienkim  ;)

grasz postaciami których nawet sam nie wyexpiłeś, mało tego jeszcze myślisz, że ktoś Ci da wszystko jak na dłoni, nie licz na to gościu.

--- Koniec cytatu ---



Sam nie wyexpilem?
To Ciekawe kto mi wyexpil Wojtas,Wojtzla, Wojtasa, Somii i Expownik? Moze Ty? :D Bo tymi postaciami gram :) A poza Tym poprosilem o pomoc jesli byla by jakas dobra duszyczka :) Nie wymagam wcale aby ktos mi pomagal tylko liczylem na dobre checi czlowieka :):):)

Pozdrawiam

Wojtas:

--- Cytat: KaKe HeRe w 25 Styczeń 2019, 13:47:56 ---Moge Ci zrobic ikonki na zamowienie  8) 8)

--- Koniec cytatu ---


Na zamowienie? TZN? :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

There was an error while thanking
Lubiee...
Idź do wersji pełnej