Here you can change website language:

Autor Wątek: 2 propozycje  (Przeczytany 2343 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Strażnik Teksasu

2 propozycje
« dnia: 13 Listopad 2019, 17:20:41 »
Witam, mam dla Państwa 2 propozycje.

1) Przelew pp sobie na inne konto. Teraz są na to inne sposoby, np poprzez item market a nie lepiej to uprościć jakąś komendą? Typu !przelejpp, liczba pp, nick gracza do którego mają zostać przelane. Przykład: !przelejpp, 3500, chodzenadziwki128

2) NPC Jarek a obok niego kilka sqm strefy non-pvp, żeby nie przychodzili i nie ubijali.
 
Osoby które lubią ten post: Rufik, Krzyż, Dante S.

demian

Odp: 2 propozycje
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Listopad 2019, 18:33:50 »
+
 

Rufik

Odp: 2 propozycje
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Listopad 2019, 18:44:13 »
!transfer Shaman 300
 

BYONE

Odp: 2 propozycje
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Listopad 2019, 01:57:26 »
Lepiej by bylo dodać do item-shop rexia coiny 100 sztuk = 6k PP (1/6 pkt straty) przynajmniej mniej pp na serwerze by było.
100 = 6k PP
50 = 3k PP
10 = 600 PP
Prowizja jest, przelewanie pp głupi pomysł co niby dostaniesz za przelanie komuś pp ani to trade ani nic podobnego.
serwer musi mieć gospodarkę ludzie muszą wykorzystywać te pp aktualnie w item shop nie ma nic co by schodziło bardzo dobrze te rexia coiny to początek lepszych czasów przydałyby się np. łapówki do npc. nie mam czasu na robienie tego questa wgl na granie ostatnio też mało czasu mam tak samo wiekszość dorosłych graczy już lepiej było by dodać opłatę za zrobienie misji człowiek zmęczony po pracy wróci wyda "kilka" złotych np. 30 rexia coins i będzie mieć zrobioną misję.
to samo się tyczy elite itemów (nie mają wartości jaki jest sposób na zmianę tego? dodanie np. Elite Npc: wymienie twoje 6 elite itemow ( 5 takich samych np. 6x Elite Knight Legs / 6x Elite Potion za 2 elite coins. po zdobyciu 100 elite coins otrzymujesz coś specjalnego np. buff który działa ci zawsze i dodaje 10% protekcji dodatkowej na ogień. albo 50% wiecej obrażen przeciwko graczom. rynek zbytu musi być od tego zależy czy serwer będzie grywalny jeśli na serwerze ludzie mają po 15 elite bp i innych śmieci to te przedmioty nie mają wartości, ja sam już miałem/mam tyle elite itemów i innych śmieci kilkanaście bp to samo tyczy się itemshop itemów soul itp. 3 itemy = 1 bronze coin 100 bronze coins = 10% wiecej dmg w graczy. 300 itemów a kto by nie chciał tłuc więcej ludzi. albo np. 50 bronze coin możliwośc kupna NPVP scroll uaktywnia u nas brak możliwości pvp (nikt nas nie może zabić (gracz) i nie możemy nikogo zaatakować czas działania efektu 12h-24h losowo. serwer jest kozacki ale mało dopracowany krótka przerwa od gry wystarczyła by znależć w niej błędy bo człowiek gdzie lubi grać nie widzi błędów (nie chce ich widzieć) pozdrawiam mam nadzieję że się coś zmieni.