Here you can change website language:

Autor Wątek: Mrozu powiedz mi  (Przeczytany 2525 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Cynio

Mrozu powiedz mi
« dnia: 07 Październik 2020, 16:21:40 »
Mrozu powiedz mi jak to jest wyjebać chlopowi 3 chary z 3 rebami, który se gra pewnie z rok i inwestuje w tego otsa dużo swojego czasu oraz pieniędzy bo parę charow kupił za punkty.
Powiedz mi jak to jest wyjebać te 2 chary (3go expił) z aukcji, zbanować chłopa bo "próbował" je sprzedać, i wyjebać je znów na aukcje, ale tak żeby punktów nie dostał? Tak szanujesz se kolesia co tu gra 13 lat i ma pewnie najwięcej 3 rebornowych charow na otsie? xD

Troche to zabawne ale w/e.

Ale połasiłeś się na pieniążki jak zobaczyłeś 3 reb palek/2 msow to odrazu $$ się zaświeciły w oczkach, trochę smutne bo Rexia jeszcze tankuje a robisz taki syf.
« Ostatnia zmiana: 07 Październik 2020, 16:24:22 wysłana przez Cynio »
 

Mrozu

Odp: Mrozu powiedz mi
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Październik 2020, 17:14:23 »
Nie interesuje mnie kto ile wydał na tego otsa, dostałem dobre dowody więc zabrałem i tyle, gdyby był w Sztywno dalej a nie przeszedł do Was, to byś nic nie pisał  ;). Gdybym się łasił to dostaje dużo częściej dowody, ale albo są za stare, albo za mało potwierdzają, tutaj dostałem wystarczające.
 

kim bok

Odp: Mrozu powiedz mi
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Październik 2020, 17:19:42 »
to odpisz na ctrl + r w koncu to ci dam wystarczajace dowody z wczoraj
 

Cynio

Odp: Mrozu powiedz mi
« Odpowiedź #3 dnia: 07 Październik 2020, 17:20:14 »
Okej mrozek wiec teraz coś wyjaśnimy, jeżeli Koda nie dostanie unbanow to Extreme dostaje bany na all chary i Sztywno traci i tak 2 osoby z 30 postaciami z rebem, ja chce żeby nikt nic nie tracił. Chodzi o to, że banowanie kogoś za screeny, że chciałby sprzedać chara to głupota, a pieniążki zamiast iść do ownera idą do Ciebie na konto przez elite pp, tylko to się zmienia.

Rozumiesz coś czy zaćmienie umysłu dalej?

Koda i Kentai były na aukcji w momencie bana xD
« Ostatnia zmiana: 07 Październik 2020, 17:25:32 wysłana przez Cynio »
 

GrubasQ

Odp: Mrozu powiedz mi
« Odpowiedź #4 dnia: 07 Październik 2020, 17:32:16 »
Kentai to nie char kody 🤔🤔
 

Mrozu

Odp: Mrozu powiedz mi
« Odpowiedź #5 dnia: 07 Październik 2020, 17:37:19 »
Nie zbanowałem za screeny tylko dostałem nagranie więc miałem pewność, że pisał to sam Koda + nie wmawiajcie, że niby przez elite, bo jednoznacznie z rozmowy wynikało, że on potrzebuje kasy dlatego sprzedaje, na początku próbowaliście mi wmówić, że to nie jego konto facebookowe więc nie można Wam w nic wierzyć. Zamykam temat, jak ktoś ma coś dobrego to zapraszam na priv. ale tylko świeże sprawy i dobre dowody.
« Ostatnia zmiana: 07 Październik 2020, 17:42:47 wysłana przez Mrozu »