Rexia.PL > Skargi i Pochwały

Pochwały i skargi - [GOD] Flexy

<< < (3/9) > >>

Starszy gracz:
flexy do chuja sie nadaje co ona takiego robi czasem serek albo łazi niepotrzebnie jak ktoś event robi nic nie pomaga non stop niby brak czasu na połowe pytań nie zna odpowiedzi

Cynio:

--- Cytat: Starszy gracz w 25 Marzec 2021, 11:30:23 ---flexy do chuja sie nadaje co ona takiego robi czasem serek albo łazi niepotrzebnie jak ktoś event robi nic nie pomaga non stop niby brak czasu na połowe pytań nie zna odpowiedzi

--- Koniec cytatu ---
Niestety musze sie zgodzic, do chuja sie nadaje :)

Alkoholik:

--- Cytat: Cynio w 25 Marzec 2021, 12:11:09 ---
--- Cytat: Starszy gracz w 25 Marzec 2021, 11:30:23 ---flexy do chuja sie nadaje co ona takiego robi czasem serek albo łazi niepotrzebnie jak ktoś event robi nic nie pomaga non stop niby brak czasu na połowe pytań nie zna odpowiedzi

--- Koniec cytatu ---
Niestety musze sie zgodzic, do chuja sie nadaje :)

--- Koniec cytatu ---

Ale cham

Flexy:

--- Cytat: Krzychu w 18 Grudzień 2021, 19:32:59 ---DOSLOWNIE NAJGORSZY TUTOR JAKI TEN OTS WIDZIAL


NIC NIE ROBI A JAK JUZ ROBI TO ZLE


ROBI KOLORKI EVENT KTORY JEST NIE ZGODNY Z ZASADAMI

DO WYJEBANIA ELO

--- Koniec cytatu ---

1. Nie ma szczegółowych zasad odnośnie prowadzenia eventów, każdy z załogi może prowadzić je po swojemu o ile zbytnio nie odbiega to od głównego zamysłu i/lub nie kłóci się z opisem ze strony.

2. Moja gra na tym serwerze nie kończy się na siedzeniu i ogarnianiu helpa, pomocy graczom itd. Robię też mapy pod eventy, wyspy, bossy, edity, z których m.in Ty korzystasz.

3. Odnośnie screena- nie wyrywaj słów z kontekstu żeby sobie podkoloryzować wypowiedź :)
- Napisałam, że co mnie obchodzi druga osoba, skoro kolorki event wygrywa 1?
Cytując opis eventu na stronie:
"Wygrywa osoba, która najlepiej poradzi sobie z kolorkami."

Ciekawa jestem dlaczego masz taki ból dupy w stosunku do mnie, bo jakoś nie kojarzę, żebym miała z Tobą kiedykolwiek problem.
Zastanów się następnym razem zanim napiszesz bezsensowny post z dupy (prawdopodobnie z powodu porażki na evencie).
Polecam opcje "ignore" jeśli masz ze mną problem, nikt Ci nie każde czytać moich wiadomości.

Od razu piszę, że jest to moja pierwsza i ostatnia wiadomość w stosunku do Twojej osoby.

Buźka.

Krzychu:
mam do ciebie problem o to ze nawet jak robisz te mapy to wciaz chuja robisz na tym otsie xD mape mozesz zrobic ty a mape moze zrobic bicz lub howdy ale dziekuje za te przecudowne mapy, a problem mam glownie o to ze nic o serwerze nie wiesz. No ale coz ciezko mi cie winic, jak slyszalem jakie pytania sie dostaje gdy mrozu sprawdza tutorow to sie usmialem  ;D nic dziwnego ze potem sa  tutory ktore nie znaja drogi na king statue czy inne lost knight armory badz cos w tym stylu :P

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

There was an error while thanking
Lubiee...
Idź do wersji pełnej