Rexia.PL > Skargi i Pochwały

Pochwały i skargi - [GOD] Flexy

<< < (9/9)

Czapkazdaszkiem:
Zawsze pomaga jeżeli jest taka potrzeba, Wielki +. Pozdro

Alkoholik:
jako członek administracji znam ją trochę bardziej i mogę powiedzieć że to bardzo miła, zaangażowana i starająca się kobieta, jak miałem problemy albo jakieś pytania związane z tutorem to zawsze mogłem liczyć na jej pomoc, a nawet sama od siebie tlumaczyła pewne rzeczy.

Kiedyś jako graczowi wydawało mi się że Flexy mało robi, ale teraz widząc to z drugiej strony widzę że robi bardzo dużo, co również jej wychodzi, często pomaga nowym w questach, jeżeli są jacyś "trudni" klienci to ma do nich cierpliwość i spokojnie wszystko tłumaczy. Często wychodzi z nowymi pomysłami.

Jak dla mnie jedna z najbardziej zaangażowanych osób w administracji.

Pozdrawiam :D

ChceTylkoPostac:

--- Cytat: Alkoholik w 12 Styczeń 2023, 12:49:28 ---jako członek administracji znam ją trochę bardziej i mogę powiedzieć że to bardzo miła, zaangażowana i starająca się kobieta, jak miałem problemy albo jakieś pytania związane z tutorem to zawsze mogłem liczyć na jej pomoc, a nawet sama od siebie tlumaczyła pewne rzeczy.

Kiedyś jako graczowi wydawało mi się że Flexy mało robi, ale teraz widząc to z drugiej strony widzę że robi bardzo dużo, co również jej wychodzi, często pomaga nowym w questach, jeżeli są jacyś "trudni" klienci to ma do nich cierpliwość i spokojnie wszystko tłumaczy. Często wychodzi z nowymi pomysłami.

Jak dla mnie jedna z najbardziej zaangażowanych osób w administracji.

Pozdrawiam :D

--- Koniec cytatu ---
a teraz zrób sobie loda krzywy kręgosłupie
btw flexy fajna dupa i dobry cm pozdrawiam

Dorkowaty:
Bardzo pomocny Admin, pierwszego dnia chwilę po zalogowaniu widziałem Flexy obok siebie, która od razu powiedziała mi to co gracz powinien wiedzieć na początku, dzięki jej pomocy zostałem tutaj na dłużej.

Flexy:

--- Cytat: Dorkowaty w 06 Kwiecień 2023, 18:14:59 ---Bardzo pomocny Admin, pierwszego dnia chwilę po zalogowaniu widziałem Flexy obok siebie, która od razu powiedziała mi to co gracz powinien wiedzieć na początku, dzięki jej pomocy zostałem tutaj na dłużej.

--- Koniec cytatu ---

dzięki za opinię :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

There was an error while thanking
Lubiee...
Idź do wersji pełnej