Here you can change website language:

Autor Wątek: ???  (Przeczytany 13310 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zgnojonyerante

Odp: ???
« Odpowiedź #15 dnia: 12 Marzec 2021, 08:27:46 »
trollowales, ale robiles gildie i jakies opisy, psycha Ci siadala xDDD

na rlevo i vestii byles sdkiem u mazura w teamie i nic wiecej, nic nie pokazales

no daglas mial 30 osob nas bylo 30 i wy zamykaliscie nas w tych 10 palkow i nic nie robiliscie

Ty jebany nieudaczniku, masz syndrom już widiana, bo nawet z nim nie piszesz, a każdy nick, który cie obraża uważasz, że to Widian. Weź kurwo jebana obudź się ze swojego świata, gdzie jesteś godem, zaraz letnia aktualizacja to będziesz mógł znów posiedzieć tydzień na forum i powypisywać, co mrozu ma ci dodać do aktualizacji.

Co do realevo - gostek cieszysz się, że skopałeś daglasa, który ma 80% jakiejś tradówy, z normalnych ludzi gra tam azzan laski i zyl, reszta jakieś chłopy od daglasa z trade, a ten sie jara, że wygrywają warmoda ledwo o 100 xDD Z takimi ludźmi ty jebany nieudaczniku warmod powinien być 1k do 300, a nie 950 do 850 xDDD

Co do palków - zrobiliśmy ich dla beki, a ty z przydupasami musieliście spamować 2 dni do niebieskiego, żeby blokował mas sany, jebany lizodupie godów.

Zamykaliśmy was palkami? xD Kurwo odkąd massany są zablokowane wchodziliśmy na walkę w 3/4, nawet nie byliśmy u daglasa na tsie, a te palki mają takie haste, że 100 sork je wyprzedza, a ty dalej sztywno liżesz sobie suty i myślisz, że wybijałeś 2 gildie.

Boże jesteś takim nieudasem, że to kurwa jest smutne xD Jebany śmiec jak były normalne teamy czyt. bracia to chłop warmoda dostawał do 100 i dziwnym trafem nigdy nie grał na otsie. Nagle jak braci nie ma to chłop gra na otsie i każdego kopie. Weż ty kurwwo jebana idź za śladem ojca i się utop xD Wysyłaj dla mrożka 40 zł zebys rebka bił i jeszcze 5 lat expił. Licytuj posiadłość, niech matka doładuje punktów.
 

Frosto

  • V.I.P
  • Dziadyga
  • *
  • Wiadomości: 381
  • Polubień: 52
  • Reputacja: -29
  • Oddział Gwiezdnej Floty
    • Zobacz profil
Odp: ???
« Odpowiedź #16 dnia: 12 Marzec 2021, 10:05:06 »
Cynio jaki nick, mogłeś napisać ze fuzja byla deya z muratem i boxowali daglasa caly czas ale o tym nikt nie wspomniał.
« Ostatnia zmiana: 12 Marzec 2021, 10:13:39 wysłana przez VOLKSWAGEN »

⚡GG:50619121
 

Zgnojonyerante

Odp: ???
« Odpowiedź #17 dnia: 12 Marzec 2021, 10:24:05 »
Cynio jaki nick, mogłeś napisać ze fuzja byla deya z muratem i boxowali daglasa caly czas ale o tym nikt nie wspomniał.

A w sumie fakt, nawet o tym zapomniałem, ale to przez to, że byliśmy tam może na 1/2 dni 4fun. Ten pierdolony bóg podnieca się, że wygrał z daglasem warmoda, gdzie połowa fragów najebana, bo boxowali go na 2 teamy z jakimś muratem, który też miał 35 osób xD Boże co to za jebany dzieciun ten cynio, ale co dziwic sie jak kolega jakiś rozjebany huszcza. Chłopy konia se biją, spuszczają, że coś wygrywają, a nie dość, że to z jakimiś tradówkami to i tak z nimi nie wygrywają, bo boxują ich na 2 teamy xDDDDDDDDDDDDDDDDD

Dobra wyjaśniony nieudacznik, nie odzywaj się, pewnie pies koło 15 odpisze jak wróci ze zdalnej przyrody, tera na zdalnym wuefie przysiad na sztange starego robi na czas.
 
Osoby które lubią ten post: GrubasQ, Omen, miekkiefaje, wszedzie dominando

Cynio

Odp: ???
« Odpowiedź #18 dnia: 12 Marzec 2021, 11:47:06 »
Ktos taki jak widian nie moze mnie obrazic, ziomek siedzial w kuchni i gral msem u deya przez lata i teraz nawet deyownicy sie go wstydza xDD

nie wiem totalnie o co ci chodzi z jakimis warmodami bo cyferki nie graja i kazdy wie jak jest, u daglasa nie ma wcale 3 osob od "mazura" tlyko jest z 5-10 ktorzy dobrze graja

nikt nie spamowal nic o zadnych paladynow tylko pisali do gma zeby zrobil arene zeby sie bic 1v1?

normalne teamy czyt. bracia ?? no jeden team ktory nie mial oporu to gdzie te normalne teamy xDD

i tak tak bede gral na dedzie bo koham deda i cie z niego wynioslem i powinienes sobie to uswiadomic, huszczi/kim godowie i bracia ktorzy wyniesli twoja ekipe z drakonixow

a tak juz majac w chuju twoj wywod i to ze jestes po prostu przykry i kazdy tak uwaza, to uswiadom sobie ze byles tylko dodatkowym sdkiem u tego mazura i nikim wiecej, u deya chociaz invy rozdawales
 
Osoby które lubią ten post: Alkoholik

Zgnojonyerante

Odp: ???
« Odpowiedź #19 dnia: 12 Marzec 2021, 11:57:30 »
O chłop wrócił z przysiadu na sztange ojca, czas merytorycznie zajechać 10 latka.

1) Nikt mnie od deja nie wyjebał, sam odszedłem. Jeszcze przed Vestia na publicznym tsie była propozycja, żebym doszedł do nich z ludźmi, więc jebany randomie, gdybym dalej tam grał teraz byłbyś ujebany na swoim dejdzie albo com back byś zajebał do kamysa, bo to jedyny team, który cie chce
2) Chłop myśli, że kogokolwiek wyjebał z tego otsa xD jebany randomie dawaliście xloga z tego otsa (jeszcze jak nie grales) z 10x, kimbok może potwwierdzić. Już ci szmulo pisałem, że nie gram na otsie, żeby expić tak jak ty konia bijesz, bo wbijasz 10 reborna na dedzie, gdzie gra 4 osoby. Nie było oporu daliśmy x loga, potem robicie wielki comeback, gdzie od nas 80% ludzie poseelało chary za złotówki i wchodzili tylko 30 min na bitke a potem x log, a ty sie cieszysz rozjebańcu, że kogoś wyniosłeś xD
3) U daglasa gra 10 osób od mazura xD Pierdolnij sie w łeb
4) Pierdole ty jesteś głupszy niż ten twój chłopak. Cyferki nie grają, czyli jak dostajesz w pizde na otsach warmody 1k do 300 to znaczy, że coś potrafisz grać. Jak wygrywasz z tradówami warmoda ledwo o 100 fragów to znaczy, że coś potrafisz grać xD Jebany imbecyl


Chłop pisze cos o kuchni, gdzie po 1 nawet nie wie skąd się to wzięło, po drugie jak ja siedziałem z normalnymi teamami na tsach to ty ściero kłóciłeś się z bratem czy kamys wygrał czy paczek, jak biliście się po 10 na rotach. Jeszcze 4 lata temu jedynymi osobami, które znały cie w ta gierke były paczki i kamysy, więc ujeb się cichutko randomie jebany.

Chłop coś spamuje o dodatkowym sdeku, a sam jest jebaną łapanką z trade XD Jebany ścieku bym chciał, żebyś nie wchodził na walke i cie zbanować to bym to zrobił, ale że mam w pizdzie tą grę to tego nie zrobiłem ścieku. W tym momencie, gdyby normalne teamy wbiły to miałbyś wjazdj gdzie? Już nawet kamys cie nie chce, został ci warrior i dey, a najsmutniejsze jest to, że grasz tam, bo twój chłopak huszcza tam jest xD

ps. Co do msa, grałem bo mogłem se grać kim chce. Chciałem to nawet mogłem na twoim starym jeździć. A ty co? Jebany druidek z dodatkowym sdekiem. Zrobiłeś coś innego to wypierdalałeś ze starym na szared expić druidy

A teraz ściero zdalna przyroda czeka
« Ostatnia zmiana: 12 Marzec 2021, 12:06:06 wysłana przez Zgnojonyerante »
 
Osoby które lubią ten post: Omen

Omen

Odp: ???
« Odpowiedź #20 dnia: 12 Marzec 2021, 12:43:10 »
O chłop wrócił z przysiadu na sztange ojca, czas merytorycznie zajechać 10 latka.

1) Nikt mnie od deja nie wyjebał, sam odszedłem. Jeszcze przed Vestia na publicznym tsie była propozycja, żebym doszedł do nich z ludźmi, więc jebany randomie, gdybym dalej tam grał teraz byłbyś ujebany na swoim dejdzie albo com back byś zajebał do kamysa, bo to jedyny team, który cie chce
2) Chłop myśli, że kogokolwiek wyjebał z tego otsa xD jebany randomie dawaliście xloga z tego otsa (jeszcze jak nie grales) z 10x, kimbok może potwwierdzić. Już ci szmulo pisałem, że nie gram na otsie, żeby expić tak jak ty konia bijesz, bo wbijasz 10 reborna na dedzie, gdzie gra 4 osoby. Nie było oporu daliśmy x loga, potem robicie wielki comeback, gdzie od nas 80% ludzie poseelało chary za złotówki i wchodzili tylko 30 min na bitke a potem x log, a ty sie cieszysz rozjebańcu, że kogoś wyniosłeś xD
3) U daglasa gra 10 osób od mazura xD Pierdolnij sie w łeb
4) Pierdole ty jesteś głupszy niż ten twój chłopak. Cyferki nie grają, czyli jak dostajesz w pizde na otsach warmody 1k do 300 to znaczy, że coś potrafisz grać. Jak wygrywasz z tradówami warmoda ledwo o 100 fragów to znaczy, że coś potrafisz grać xD Jebany imbecyl


Chłop pisze cos o kuchni, gdzie po 1 nawet nie wie skąd się to wzięło, po drugie jak ja siedziałem z normalnymi teamami na tsach to ty ściero kłóciłeś się z bratem czy kamys wygrał czy paczek, jak biliście się po 10 na rotach. Jeszcze 4 lata temu jedynymi osobami, które znały cie w ta gierke były paczki i kamysy, więc ujeb się cichutko randomie jebany.

Chłop coś spamuje o dodatkowym sdeku, a sam jest jebaną łapanką z trade XD Jebany ścieku bym chciał, żebyś nie wchodził na walke i cie zbanować to bym to zrobił, ale że mam w pizdzie tą grę to tego nie zrobiłem ścieku. W tym momencie, gdyby normalne teamy wbiły to miałbyś wjazdj gdzie? Już nawet kamys cie nie chce, został ci warrior i dey, a najsmutniejsze jest to, że grasz tam, bo twój chłopak huszcza tam jest xD

ps. Co do msa, grałem bo mogłem se grać kim chce. Chciałem to nawet mogłem na twoim starym jeździć. A ty co? Jebany druidek z dodatkowym sdekiem. Zrobiłeś coś innego to wypierdalałeś ze starym na szared expić druidy

A teraz ściero zdalna przyroda czeka


Ale jakis randomy spod depo typu cynio i alkoholik pierdola o innych otsach, a na kazdym otsie byl zajazd tych parceli XDD

CYLERIA - NAWET SIE KURWY WYEXPIC NIE ZDAZYLY, A PISZA ZE MY WYSZLISMY Z OTSA XDDD ZAJAZD 1:0
VESTIA - FULL DOMINANDO (kimbok sprzedal chara po achi, nie dziwie sie, bo dzien dwa dluzej i by pixele staly w miejscu jak nie lecialy w dol) 2:0
RLEVO - nawet nie ma co wam wyjasniac zdechlaki

jedyny otsik na ktorym mozecie sobie ego podniesc to rexia z ktorej wyszlismy jak sie zrobil dedots a teraz to juz kurwa zdechlak konkretny, a taki polmozg jak cynio wali pgiole XDDD

ess randomy
 
Osoby które lubią ten post: Zgnojonyerante

Zgnojonyerante

Odp: ???
« Odpowiedź #21 dnia: 12 Marzec 2021, 12:51:51 »
+1 jezda z randomami,
Na odpowiedz boga przysiadów musimy poczekać jeszcze jakieś 15 min, z moich obliczeń jeszcze tyle zostało zdalnej przyrody. Aczkolwiek już teraz możemy przewidzieć co przygłup napisze:

Szwedzik was pushnął, szwdzik ajuuu.

Mogą mnie w tej grze pushować i milion razy mam w to wyjebane, ważne, że gdzie nie wejdziemy na poważnie to jedynie z kim możecie wojować to rotwormy pod thais. A najlepszym faktem jest to, że jeszcze z 2 lata, kończysz śmieciu technikum, ledwo zdajesz mature i wypierdalasz robić za 2k na miesiąc. Nawet na prąd cie stać nie bedzie. W sumie jeszcze z 2/3 miesiące, kończy się zdalne i wypierdalasz szczoto od 8 do 16 do sql a potem spanko o 22 jebane randomy, wojownicy zdalnego nauczania xD
 

Cynio

Odp: ???
« Odpowiedź #22 dnia: 12 Marzec 2021, 14:19:46 »
dobrze ze cie stac na kuchnie widianek
 

Zgnojonyerante

Odp: ???
« Odpowiedź #23 dnia: 12 Marzec 2021, 14:27:36 »
Mnie na kuchnie stać, a ciebie na wykupienie postaci z aukcji?

Mrożek dobrze, banuj te ścierwa xD Od razu propozycja do kolejnego updatu: opłata co miesiąc 50 zł za wbicie na arcydzieło.

Cynio matce karte bedzie musiał podpierdalac
 

Cynio

Odp: ???
« Odpowiedź #24 dnia: 12 Marzec 2021, 14:33:48 »
niestety nigdy nie uda ci sie podbic do mojego poziomu, mozesz razem z omenem probowac przejsc level up, ale niestety jestescie gorszymi wersjami mnie i huszczy

peace
 

Cynio

Odp: ???
« Odpowiedź #25 dnia: 12 Marzec 2021, 14:38:13 »
pomyslec jeszcze, ze walczyliscie o tego otsa z 3 miesiace od kiedy zaczalem na nim pomagac i was gnoic, gdy przegrywaliscie kazda waleczke pod rzad to pisaliscie ze xlog z deda xDD smieszne //czekam na opor
 

GrubasQ

Odp: ???
« Odpowiedź #26 dnia: 12 Marzec 2021, 14:39:47 »
pomyslec jeszcze, ze walczyliscie o tego otsa z 3 miesiace od kiedy zaczalem na nim pomagac i was gnoic, gdy przegrywaliscie kazda waleczke pod rzad to pisaliscie ze xlog z deda xDD smieszne //czekam na opor

Chwila czy to czasem nie wy pisaliście parę dni temu Xlog ?

Dobry hipokryta.
 

Zgnojonyerante

Odp: ???
« Odpowiedź #27 dnia: 12 Marzec 2021, 14:39:58 »
Chłop pierdoli coś o poziomach, a jeden 15 a drugi 16 lat xD Jednemu matka kompa naprawiała miesiąc, bo nie miała, musiała od rodziny pożyczać, a drugi jebany biedak czekał do 15, żeby popisać na forum, bo lekcje online się skończyły.

Dzieciaczek jeszcze 2 lata temu invy u kamysa rozdawał i gathery na kanałach ustawiał. Matka da z 20 zł na bagietke czosnkową to śmieć kupi kilof w gierce.

Chłop gnojony na każdym otsie od vestii, a łechta się pvp, wbili na normalny ots (czyt. rl map, kończące się poty, brak rozjebanych runek zamrażających) to dali x loga po godzinnej bitce na frostach, bo powiedzieli, że ots zesputy  xD Ty jebany nieudaczniku
 

Zgnojonyerante

Odp: ???
« Odpowiedź #28 dnia: 12 Marzec 2021, 14:41:27 »
pomyslec jeszcze, ze walczyliscie o tego otsa z 3 miesiace od kiedy zaczalem na nim pomagac i was gnoic, gdy przegrywaliscie kazda waleczke pod rzad to pisaliscie ze xlog z deda xDD smieszne //czekam na opor

Na jaki opor ty jebany nieudaczniku, nikt na tym dedzie od roku nie gra, a ty co 5 min odświeżasz forum i online ludzi i patrzysz, czy nikt po ciebie nie leci. Najlepsze jest to, że do 15 byłeś ujebany bo byłeś na zdalnych lekcjach xD Jeszcze troche i wracasz do budy, skończy się siedzenie dzieciaczku do 23.
 

Cynio

Odp: ???
« Odpowiedź #29 dnia: 12 Marzec 2021, 15:01:20 »
odpisalem ci o 12, potem zbijalem piatke z grubaskiem na otsie

jestes konkretnie przyjebany, z jednej strony piszesz do 15 mnie nie ma, a zaraz ze odswiezam forum co 5 minut i ci odpisuje, mozg ci sie zlansowal od tej rexii i wpierdolu jaki zaznales na tym otsie