Here you can change website language:

Autor Wątek: Blad, nieuzywanych.  (Przeczytany 2583 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

GrubasQ

Blad, nieuzywanych.
« dnia: 06 Maj 2021, 10:35:05 »
Witam,

Mrozu pisałem już do ciebie na fb w tej sprawie, ale mimo to uważam ze nie jest tutaj żaden mój błąd, tylko zwykły błąd serwera.

Jak wiecie lub nie parę dni temu gostek ojebal mi chate na 400-500k pp. W domku byly chary ktore lowia, wędkarze. Były online więcej niż 28 dni, aktywnie lowily i były "zalogowane".
Moje pytanie jest takie, jak może postać trafic do nieuzywanych postaci, i zostać wystawiona gdy jest online non-stop ?
To wręcz nie dorzeczne.

Gdy pisałem do ciebie na Fb, to ty się mi dziwiłeś ze ja nie wiem o tym ze gdy postać nie zostanie przelogowana przez 28 dni, pomimo ze jest online, trafi na aukcje nieużywanych postaci.
Pytałem paru osób, pierwsze słyszą o takim czymś, to skąd ja mogłem o tym wiedzieć?

Kupujesz itemy, grasz i robisz wszystko żeby mieć jak najwięcej, a i tak niedopracowany system zrobi to ze wyjdziesz na zero.

Sorry Mrozu.
Wiem co jest napisane w relgulaminie, ale powinienes mi dać jakaś rekompensatę za to co się stało. Bo nie było to moja wina, postaci była aktywna.

"Postać kupowana jest z wszelkimi przedmiotami jakie posiada (w depo, czy też na sobie) oraz z domkiem, o ile posiada. Po zakupie postaci, możesz dokonać zmiany nicku w naszej ofercie sklepowej. Na listę poniżej trafiają gracze, którzy posiadają conajmniej 400k lvl oraz nie logowali sie do gry przez ostatnie 28 dni. Jeżeli Twoja postać trafiła na listę postaci do kupienia (poniżej), a chciałbyś by z niej została ściagnięta - wystarczy, że zalogujesz się do gry! Pośpiesz się jednak gdyż w przypadku gdy ktoś już kupi Twoją postać, nie istnieje mozliwość jej zwrotu! W sytuacji kiedy nie chcesz aby postać została wystawiona po zakończeniu gry prosimy o usunięcie jej w panelu zarządzania kontem."

Jasno i wyraźnie jest napisane, gdy postać nie jest logowana więcej niż 28 dni, ona była cały czas zalogowana..

Blednę informacje na stronie, które działają na niekorzyść graczy. To jest po prostu kpina.

Itemy tej wartosci, czyli 400k-500k, to w przeliczeniu na kupno ich w sms shoopie u ciebie rowna sie okolo 8000 zl, osoba zostanie wyruchana na tyle siana i jeszcze ty nie odpowiadasz za to, bo to wina serwera. Ale ty jestes jej administratorem to sa twoje bledy a nie graczy.
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Blad, nieuzywanych.
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Maj 2021, 10:40:04 »
Nie ma to jak wystawić online postać na aukcje postaci nieużywanych XDDDDD

To teraz nic tylko chodzić po chatkach i sprawdzać wędkarzy czy ktoś nie wylogowywał.

Nie oczekuj cudów, nigdy nie słyszałem żeby Mrozu przez swoje błędy serwera rekompensował to w jakiś sposób.

Przecież Twoje postacie i itemy są jego a wpłaty na PP to darowizny :D


 

KapitanBomba

Odp: Blad, nieuzywanych.
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Maj 2021, 12:20:25 »
Mrozu to pewnie w dupie ma hajs się ma zgadzać, ale 2 strony debilizm bo jak postać online trafia na nieużywane bo nie czaję tego ja nawet o tym nie wiedziałem inni też nie, a ty mrozu pierdolisz że każdy o tym wie a kogo nie spytasz to nie wie tego, robisz z ludzi debili jest to błąd serwera za który ty odpowiadasz jako administrator i powinieneś mu zwrócić to wszystko lub zrekompensować jakoś.
 

sir metka

Odp: Blad, nieuzywanych.
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Maj 2021, 13:27:23 »
Ja nie wiem ocb ale jak tak czytam to hmmm.... zachęca się graczy do zostawiania postaci w celu uzyskania pp z Addict system.
Jednocześnie automatycznie te konta trafiają na nieużywane? Mindfuck taki, że nawet nie próbuje tego ogarnąć xD

 

GrubasQ

Odp: Blad, nieuzywanych.
« Odpowiedź #4 dnia: 06 Maj 2021, 13:57:52 »
Ja nie wiem ocb ale jak tak czytam to hmmm.... zachęca się graczy do zostawiania postaci w celu uzyskania pp z Addict system.
Jednocześnie automatycznie te konta trafiają na nieużywane? Mindfuck taki, że nawet nie próbuje tego ogarnąć xD
wystarczy ze masz ja online 28 dni dasz loga na niej na 10 minut i zegnasz się z postacią ;)
 

vitamins

Odp: Blad, nieuzywanych.
« Odpowiedź #5 dnia: 06 Maj 2021, 17:15:39 »
przypominam to są chary mroza wiec robi co chce :)
 

Simon

Odp: Blad, nieuzywanych.
« Odpowiedź #6 dnia: 06 Maj 2021, 22:03:59 »
Z rok temu jakiś Mrozu wspominał że czas wystawienia postaci liczy się od ostatniego zalogowania niezależnie od tego czy postać jest online czy jakoś tak. Krótko mówiąc miałeś pecha xD
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Blad, nieuzywanych.
« Odpowiedź #7 dnia: 06 Maj 2021, 23:07:23 »
Z rok temu jakiś Mrozu wspominał że czas wystawienia postaci liczy się od ostatniego zalogowania niezależnie od tego czy postać jest online czy jakoś tak. Krótko mówiąc miałeś pecha xD

Ta bo przecież każdy wchodząc na otsa czyta całe forum rok wstecz