Here you can change website language:

Autor Wątek: sell 3 reb rp  (Przeczytany 5019 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Omen

Odp: sell 3 reb rp
« Odpowiedź #15 dnia: 29 Czerwiec 2021, 01:41:06 »
no bylem mega gnojony, gdy po xlogu twojej druzyny ktora nie mogla wyjsc z pz przez tydzien i nie zrobila ani jednego taska przez ten okres czasu, wchodziles o 3/4 na otsa codziennie lurowac przez 2 miesiace a ja bylem przy kompie i odrazu randomie biegles do budy i na magazyn spowrotem kurwisko paczki nosic, wypierdalaj i nie zapominaj kim jestes

peace

Czemu mnie to nie dziwi ze sie z alkoholikiem aka 2iq dobrze kumasz, dzien w dzien jebani w kakao byliscie wiec sie nic dziwnego ze psycha padla, ciesz sie z wakacji bo niedlugo wracasz do gimnazjum essa kamysiak
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: sell 3 reb rp
« Odpowiedź #16 dnia: 29 Czerwiec 2021, 15:43:34 »
Jebani w kakao ahahahah chłopy gather o 3 w nocy robili i afk boty wybijali a w dzień ujebani w pz, a jak jedna nockę z divine nie spałem i lataliśmy we 2 na was 11 to padło z 6-7 osób od was a ty coś pierdolisz

Możesz pozbierać swoich kumpli z drakonixow z bezsennością i zrobimy gather po 10 czy tam ilu uzbierasz i zobaczymy kto będzie jebany w kakao

Jedyna walka z tego co pamietam to była na darashi jak wybiegliśmy w 6 osób a was 11 i popadaliscie a od nas nikt

Do tego się nadajecie do randomowych podrygów raz dętka i do budy

Szacunek dla starego sztywno który rokowali po 20k i wychodzili dalej a was jebac psy nadajecie się do snejkowania


 

OMEN KOCUR

Odp: sell 3 reb rp
« Odpowiedź #17 dnia: 29 Czerwiec 2021, 17:04:04 »
Jebani w kakao ahahahah chłopy gather o 3 w nocy robili i afk boty wybijali a w dzień ujebani w pz, a jak jedna nockę z divine nie spałem i lataliśmy we 2 na was 11 to padło z 6-7 osób od was a ty coś pierdolisz

Możesz pozbierać swoich kumpli z drakonixow z bezsennością i zrobimy gather po 10 czy tam ilu uzbierasz i zobaczymy kto będzie jebany w kakao

Jedyna walka z tego co pamietam to była na darashi jak wybiegliśmy w 6 osób a was 11 i popadaliscie a od nas nikt

Do tego się nadajecie do randomowych podrygów raz dętka i do budy

Szacunek dla starego sztywno który rokowali po 20k i wychodzili dalej a was jebac psy nadajecie się do snejkowania

Gostek ty masz tak rece polamane ze ja nie czaje jak mozesz sie dalej odzywac XD
Piszesz jakies glupoty o darashi czy jakiejs nocce ze szwedem gdzie mnie w ogole nie bylo - no niezle nasrane, teraz xlog z forum wal, nie marnuj czasu - niedlugo powrot do szkolki

Sztywno gity
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: sell 3 reb rp
« Odpowiedź #18 dnia: 29 Czerwiec 2021, 17:26:29 »
chlopie siedzisz spocony forum odswiezasz, na tibijce 20h dziennie i grasz z gościami gdzie 90% to gówna i jedyne ich walki to jak na zetharze raz padają i wracają do temple, bo tylko z takimi randomami się wyróżniasz a wszędzie indziej jesteś gównem z którego się śmieją a Ty sie poczuwasz

jakbym grał tyle czasu i tak długo co ty to bym cie z zamkniętymi oczami majtał śmieciu


 

OMEN KOCUR

Odp: sell 3 reb rp
« Odpowiedź #19 dnia: 29 Czerwiec 2021, 18:51:26 »
chlopie siedzisz spocony forum odswiezasz, na tibijce 20h dziennie i grasz z gościami gdzie 90% to gówna i jedyne ich walki to jak na zetharze raz padają i wracają do temple, bo tylko z takimi randomami się wyróżniasz a wszędzie indziej jesteś gównem z którego się śmieją a Ty sie poczuwasz

jakbym grał tyle czasu i tak długo co ty to bym cie z zamkniętymi oczami majtał śmieciu

na forum wchodze zeby posmiac sie z takim szczot jak ty czy cynio juz to pisalem ale twoj mozg nie zapisal danych
twojego zdania nikt nie bierze pod uwage z racji ze jestes randomem wyklutym na evolandzie, sciagnietym z trade, a smieja sie ze mnie takie randomy ktorym lame rece z zamknietymi oczami jak np ty gownozjadzie

essa
 

Latwo

Odp: sell 3 reb rp
« Odpowiedź #20 dnia: 14 Lipiec 2021, 23:06:47 »
interesuje cie wymiana postaci twoj za 4 reba ms ewentualnie cos mozna ponegocjowac
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: sell 3 reb rp
« Odpowiedź #21 dnia: 15 Lipiec 2021, 17:31:41 »
chlopie siedzisz spocony forum odswiezasz, na tibijce 20h dziennie i grasz z gościami gdzie 90% to gówna i jedyne ich walki to jak na zetharze raz padają i wracają do temple, bo tylko z takimi randomami się wyróżniasz a wszędzie indziej jesteś gównem z którego się śmieją a Ty sie poczuwasz

jakbym grał tyle czasu i tak długo co ty to bym cie z zamkniętymi oczami majtał śmieciu

na forum wchodze zeby posmiac sie z takim szczot jak ty czy cynio juz to pisalem ale twoj mozg nie zapisal danych
twojego zdania nikt nie bierze pod uwage z racji ze jestes randomem wyklutym na evolandzie, sciagnietym z trade, a smieja sie ze mnie takie randomy ktorym lame rece z zamknietymi oczami jak np ty gownozjadzie

essa

a gdzie ty grałeś ze piszesz mi ze jestem randomem wyklętym na evolandxie? Trzy lata na rexii siedzisz, na v, rlevo i inne evo XD jebany hipokryta który zagnojony w innych teamach to na rexie ego sobie przyszedł podnieść bo gra z ludźmi co warzone jedynie na filmikach na YouTube widzieli

grales dziesiec lat temu na rl mapach bo jedynym evo byla funt.., pozniej 8 lat przerwy i rexia i wbijasz i robisz z siebie jakiegos goda a jestes gownem ktory poza rexia na ktorej graja same randomy nic nie znaczy
« Ostatnia zmiana: 15 Lipiec 2021, 17:41:31 wysłana przez Alkoholik »


 

OMEN KOCUR

Odp: sell 3 reb rp
« Odpowiedź #22 dnia: 15 Lipiec 2021, 19:04:26 »
chlopie siedzisz spocony forum odswiezasz, na tibijce 20h dziennie i grasz z gościami gdzie 90% to gówna i jedyne ich walki to jak na zetharze raz padają i wracają do temple, bo tylko z takimi randomami się wyróżniasz a wszędzie indziej jesteś gównem z którego się śmieją a Ty sie poczuwasz

jakbym grał tyle czasu i tak długo co ty to bym cie z zamkniętymi oczami majtał śmieciu

na forum wchodze zeby posmiac sie z takim szczot jak ty czy cynio juz to pisalem ale twoj mozg nie zapisal danych
twojego zdania nikt nie bierze pod uwage z racji ze jestes randomem wyklutym na evolandzie, sciagnietym z trade, a smieja sie ze mnie takie randomy ktorym lame rece z zamknietymi oczami jak np ty gownozjadzie

essa

a gdzie ty grałeś ze piszesz mi ze jestem randomem wyklętym na evolandxie? Trzy lata na rexii siedzisz, na v, rlevo i inne evo XD jebany hipokryta który zagnojony w innych teamach to na rexie ego sobie przyszedł podnieść bo gra z ludźmi co warzone jedynie na filmikach na YouTube widzieli

grales dziesiec lat temu na rl mapach bo jedynym evo byla funt.., pozniej 8 lat przerwy i rexia i wbijasz i robisz z siebie jakiegos goda a jestes gownem ktory poza rexia na ktorej graja same randomy nic nie znaczy

dalej nie czaje jak taki gowniak spod depo jak ty moze cokolwiek pisac XD

przymykam
 

cynio0

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: sell 3 reb rp
« Odpowiedź #23 dnia: 15 Lipiec 2021, 20:38:13 »
interesuje cie wymiana postaci twoj za 4 reba ms ewentualnie cos mozna ponegocjowac
pisz pw to sie dogadamy
 

Latwo

Odp: sell 3 reb rp
« Odpowiedź #24 dnia: 15 Lipiec 2021, 23:09:43 »
nie moge ci pw napisac niestety