Here you can change website language:

Autor Wątek: BEZKARNOSC RANDOMOW  (Przeczytany 2641 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

buszek rp

BEZKARNOSC RANDOMOW
« dnia: 09 Sierpień 2021, 14:59:07 »
Witam!
   Przychodzę z zapytaniem czy mrozu ma zamiar skrócić łańcuch randomom, które poczuwają sie jak gdyby wygrały otsa, i już nie mówię tu o jakichś sytuacjach typu, że random wychodzi sobie przed depo i pisze bezkarnosc albo tak samo na jakims expowisku, tylko o akcji, która mnie rozpierdolila totalnie jak chlop wszedl mi na ptero zapial za mna follow i ustawil spam ue, ksul mi cale expo i nie mialem jak temu zaradzic albowiem god tego otsa zabronil zabijac swoich szczonów.
Mam nadzieje, że zrobisz coś z tym mrozu bo to jest smieszne jak traktowani są oldy tego otsa, i jeszcze jakby randomy nie chcialy by zostac zabijane to zalozyly by supporta a nie graly jakims ms'em albo inną profesją.
 
Osoby które lubią ten post: merry, Simon, Samgold, Issei, Cynio, Dawno, god

Simon

Odp: BEZKARNOSC RANDOMOW
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Sierpień 2021, 20:44:25 »
Dobrze że przynajmniej nam z depo jeszcze wolno wyjść oczywiście jeśli mamy dozwoloną gildie xD
 

Lays

Odp: BEZKARNOSC RANDOMOW
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Sierpień 2021, 13:22:09 »
Jak ty gosciu budzik nastawiasz na 3 w nocy i stawiasz taska ,co ty pierdolisz? typku,taki jestes bezkarny jak ten cynio co sie pokazal na warmasterze ;Dz bratem razolem
 

Simon

Odp: BEZKARNOSC RANDOMOW
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Sierpień 2021, 13:47:37 »
Jak ty gosciu budzik nastawiasz na 3 w nocy i stawiasz taska ,co ty pierdolisz? typku,taki jestes bezkarny jak ten cynio co sie pokazal na warmasterze ;Dz bratem razolem

Wtf co ty pierdolisz za farmazony kiedy ty niby mnie widziałeś wczoraj ja wbiłem pierwszy raz od tygodnia ponad chyba nie licząc dwóch bossów na których byłem jesteś trawa tak głupi i tępy że aż współczuję twojemu synowi jak dorośnie zobaczy i zrozumie jakiego ma ojca o ile nie weźmie przykładu ze starego  i nie będzie taki sam xD serio weź się za rodzinę a nie wydajesz po 1k pln na punkty u mroza  czy go spłacasz na 2000 pln w ratach by bana nie dostać :)
Macie chary zamiast wyjść na wara to czekacie aż prawie nikogo nie ma albo się uwalicie w 1 sqm ^^
« Ostatnia zmiana: 10 Sierpień 2021, 13:56:15 wysłana przez Simon »
 

Cynio

Odp: BEZKARNOSC RANDOMOW
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Sierpień 2021, 14:20:35 »
czekam na darashii es
 

Lays

Odp: BEZKARNOSC RANDOMOW
« Odpowiedź #5 dnia: 10 Sierpień 2021, 14:21:11 »
Ty szczochu  na matki garze siedzacy ,taki nieudacznik nie ma prawa glosu essa ,ustaw budzik lepiej na 3 albo 4 rano;D
 

kox fenikss Here

Odp: BEZKARNOSC RANDOMOW
« Odpowiedź #6 dnia: 10 Sierpień 2021, 14:44:56 »
Ez
 

Simon

Odp: BEZKARNOSC RANDOMOW
« Odpowiedź #7 dnia: 10 Sierpień 2021, 15:53:29 »
Ty szczochu  na matki garze siedzacy ,taki nieudacznik nie ma prawa glosu essa ,ustaw budzik lepiej na 3 albo 4 rano;D

Widzę trafiłem w punkt tutaj możesz kozaka udawać ale prawda boli zrobiłeś se dzieciaka przez wpadkę i teraz musisz się nim zajmować co zrzucasz na swoją kobietę która wszystko za ciebie w domu robi współczuję jej a poza tym co jest złego mieszkać z rodzicami w wieku 22 lat ? Jak tak bardzo chcesz wiedzieć to normalnie dorzucam się do czynszu bo poco mam wynajmować mieszkanie za 2000 pln i nabijać komuś kasę kiedy mogę te pieniądze zatrzymać u siebie i wydać na coś konkretnego taki typowy polaczek janusz tego nie zrozumie bo cały hajs przewalasz w rexie bądź alko a nóż sam mieszkasz z rodziną u rodziców i trzymasz się tego bo jest ci na rękę bo zrobią za ciebie wszystko i zajmą się dzieckiem :p
 
Osoby które lubią ten post: Riss

Lays

Odp: BEZKARNOSC RANDOMOW
« Odpowiedź #8 dnia: 10 Sierpień 2021, 16:06:36 »
hahaha koles co ty cpasz? chuja wiesz a piszczysz cos na forum dobry jestes? ja tobie proponuje wez idz moze do pracy a nie siano od starej ciagniesz chlop 20+ a nic nie osiagnol to przykre,ze zycie tak cie zweryfikowało ze na matuli utrzymaniu na kwadracie siedzisz ujebany na forum i sie pocisz NIEUDACZNIKU Z WROCŁAWIA
 

Simon

Odp: BEZKARNOSC RANDOMOW
« Odpowiedź #9 dnia: 10 Sierpień 2021, 19:29:09 »
Skoro nie pracuje skąd mam na czynsz ?
Ja już kiedyś pisałem że jeśli tak bardzo chcecie znać moje  osiągi to mogę wam podesłać coś tam jak na razie każdy po tym gdy to napisałem milczał jak już pisałem życia nie oszukasz jesteś zwykłą patologią i złodziejem ( złodziejem bo ojebałeś swojego w gildi ) :)

Btw napisałeś chuja wiem ale kiedyś jak byłem na ts zapomniałeś wyciszyć się i chyba wtedy nawet alkoholik musiał być na ts bo też to słyszał albo ktoś mu powiedział jaka patologia się odwalała : p
« Ostatnia zmiana: 10 Sierpień 2021, 19:32:57 wysłana przez Simon »
 

Cynio

Odp: BEZKARNOSC RANDOMOW
« Odpowiedź #10 dnia: 10 Sierpień 2021, 23:25:38 »
niezly mem tylko akurat nie trafiony, to my bylismy snejkowani a nie my snejkowalismy
 
Osoby które lubią ten post: Simon