Rexia.PL > Poradniki

WSZYSTKIE UKRYTE EXPOWISKA (AKTUALIZACJA)

<< < (2/3) > >>

Alkoholik:
Przyznam ze od nas nikt nie wiedział i popieram ze pokazywanie ukrytych expow to takjakbys kurwa bawił się w chowanego i krzyczał gdzie jesteś

Simon:

--- Cytat: Omen w 02 Październik 2021, 13:52:16 ---
--- Cytat: Simon w 02 Październik 2021, 12:38:19 ---
--- Cytat: Omen w 02 Październik 2021, 10:38:35 ---nie wiem na chuj pokazales te ukryte Headhuntery skoro nikt o nich nie wiedzial poza mna, a nie pokazales ukrytych defilerow na ktorych nikt i tak nigdy nie postawi bota ;]

--- Koniec cytatu ---

Oj nie prawda około 10 osób wiedziało xd

--- Koniec cytatu ---


tak, zwlaszcza ze latam tam 2gi miesiac solo xDD

--- Koniec cytatu ---

No ja tam nie expiłem bo wejść nie mogłem przez lvl ale ktoś mi pokazał jak dojść i teraz w szoku jestem że niby nikt o tym expie nie wie a ponoć wiedziało około 10 osób xd

Mrozu:
To moja inicjatywa, nie chciałem, żeby tylko teamki wiedziały o niektórych xD, nie wiem kto który znał  :(

Omen:

--- Cytat: Simon w 02 Październik 2021, 16:27:40 ---
--- Cytat: Omen w 02 Październik 2021, 13:52:16 ---
--- Cytat: Simon w 02 Październik 2021, 12:38:19 ---
--- Cytat: Omen w 02 Październik 2021, 10:38:35 ---nie wiem na chuj pokazales te ukryte Headhuntery skoro nikt o nich nie wiedzial poza mna, a nie pokazales ukrytych defilerow na ktorych nikt i tak nigdy nie postawi bota ;]

--- Koniec cytatu ---

Oj nie prawda około 10 osób wiedziało xd

--- Koniec cytatu ---


tak, zwlaszcza ze latam tam 2gi miesiac solo xDD

--- Koniec cytatu ---

No ja tam nie expiłem bo wejść nie mogłem przez lvl ale ktoś mi pokazał jak dojść i teraz w szoku jestem że niby nikt o tym expie nie wie a ponoć wiedziało około 10 osób xd

--- Koniec cytatu ---

nie osmieszaj sie

Cysiek97:
Jeśli chodzi o Zombie Cory Na Hadesie to tp nie działa

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

There was an error while thanking
Lubiee...
Idź do wersji pełnej