Here you can change website language:

Autor Wątek: Pochwały i skargi - [TUTOR] Bicz Plis  (Przeczytany 6248 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Reksio

Pochwały i skargi - [TUTOR] Bicz Plis
« dnia: 04 Październik 2021, 12:57:35 »
W tym temacie możecie pisać pochwały oraz skargi na naszego Tutora
« Ostatnia zmiana: 09 Listopad 2021, 22:15:43 wysłana przez Reksio »
 

Simon

Odp: Pochwały i skargi - [TEST TUTOR] Bicz Plis
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Październik 2021, 14:40:48 »
- Jak dla mnie jest to osoba która nie nadaje się do pełnienia tej funkcji bo nawet nie zna podstawowych rzeczy w tym otsie i zamiast odpowiedzieć/pokazać co i jak odsyła na forum nie wiedząc że informacji na temat owego pytania nie ma
 

Mrozu

Odp: Pochwały i skargi - [TEST TUTOR] Bicz Plis
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Październik 2021, 14:49:03 »
Ma taki tydzień próbny, zobaczymy co z nim będzie.
 

Simon

Odp: Pochwały i skargi - [TEST TUTOR] Bicz Plis
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Październik 2021, 14:52:39 »
Mi osobiście się on nie podoba bo gdy zada ktoś mu pytanie na które nie zna odpowiedzi to zaczyna udawać afka albo odsyła na forum nie wiedząc czy na nim jest odpowiedź na te pytanie
 
Osoby które lubią ten post: Krzychu

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Pochwały i skargi - [TEST TUTOR] Bicz Plis
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Październik 2021, 15:00:57 »
Ja również uważam ze to niekompetentna osoba, dobieracie jakoś tych tutorów z dupy zamiast starych graczy z jakimś stażem wybieracie ludzi z dupy którzy nie widzieli połowy questow na otsie, nie maja odpowiedzi na polowe pytań.
Ss
Rozumiem ze każdy się uczy, ale Ci tutorzy typu Howdy, Bicz plis, flexy, wielki to się nadają jedynie do robienia serka i chowania się po mapie, a dostaja tutorów bo odpowiadają na helpie albo dwa poradniki napiszą xD

Zamiast mi dać tutora jak było 1 z 10 to prawie @Mrozu z Tobą wygrałem, 600 postów na forum, poltorej roku stażu, dwa xlogi a ja nadal tutaj, albo gma odrazu i zobaczysz tyle ludzi będzie grało ze to chuj, poradniki z all questow zrobię, będzie git
« Ostatnia zmiana: 18 Październik 2021, 09:27:24 wysłana przez Alkoholik »


 

Mrozu

Odp: Pochwały i skargi - [TEST TUTOR] Bicz Plis
« Odpowiedź #5 dnia: 04 Październik 2021, 15:08:43 »
Nie będę brał kogoś kto gra w jednym z dwóch teamów, bo to, by narobiło więcej problemów niż korzyści, zresztą tutor ma głównie pomagać nowym, a nie doświadczonym, jak ktoś jest tak doświadczony, a nie ma nic wspólnego z teamami + jest kulturalny (bo tutaj to odpadasz) to zapraszam  :D
 
Osoby które lubią ten post: Simon, Alkoholik

Krzychu

Odp: Pochwały i skargi - [TEST TUTOR] Bicz Plis
« Odpowiedź #6 dnia: 04 Październik 2021, 15:26:32 »
- Gdy spytalem tego nowego tutora gdzie jest kopalnia to 2 godziny sie do mnie nie odzywal, jak go spytalem z noobka gdzie expic to napisal zebym na forum sprawdzil, ani nie dal linka ani normalnie nie odpowiedzial,
 
Osoby które lubią ten post: Simon, Alkoholik

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Pochwały i skargi - [TEST TUTOR] Bicz Plis
« Odpowiedź #7 dnia: 04 Październik 2021, 18:02:34 »
Nie będę brał kogoś kto gra w jednym z dwóch teamów, bo to, by narobiło więcej problemów niż korzyści, zresztą tutor ma głównie pomagać nowym, a nie doświadczonym, jak ktoś jest tak doświadczony, a nie ma nic wspólnego z teamami + jest kulturalny (bo tutaj to odpadasz) to zapraszam  :D

Ja nie kulturalny? Co Ty pierdolisz xD

A tak na serio to wyjebane mam w te rangi bo swego czasu jak grałem więcej to pomagałem więcej niż tutorzy, a nie była mi do tego potrzebna ranga

Chodzi mi tylko o to ze support na jak to sam nazywasz najdłuższym evo otsie w Polsce powinien według mnie być dobierany bardziej skrupulatnie, przez jakieś głosowanie, albo kilka pytań testowych, a nie chłop dwa tygodnie będzie w top helpers na stronie, napisze do Ciebie i Ty mu tutora dajesz a nie liczy się to czy ktoś ma jakiś staż i pojęcie o otsie

Tak jak ta flexy pograła miesiąc na otsie, dwa tygodnie pisała o pierdołach na helpie, później miesiąc afk i senior tutor


 

OMEN KOCUR

Odp: Pochwały i skargi - [TEST TUTOR] Bicz Plis
« Odpowiedź #8 dnia: 04 Październik 2021, 19:04:13 »
Nie będę brał kogoś kto gra w jednym z dwóch teamów, bo to, by narobiło więcej problemów niż korzyści, zresztą tutor ma głównie pomagać nowym, a nie doświadczonym, jak ktoś jest tak doświadczony, a nie ma nic wspólnego z teamami + jest kulturalny (bo tutaj to odpadasz) to zapraszam  :D

Ja nie kulturalny? Co Ty pierdolisz xD

A tak na serio to wyjebane mam w te rangi bo swego czasu jak grałem więcej to pomagałem więcej niż tutorzy, a nie była mi do tego potrzebna ranga

Chodzi mi tylko o to ze support na jak to sam nazywasz najdłuższym evo otsie w Polsce powinien według mnie być dobierany bardziej skrupulatnie, przez jakieś głosowanie, albo kilka pytań testowych, a nie chłop dwa tygodnie będzie w top helpers na stronie, napisze do Ciebie i Ty mu tutora dajesz a nie liczy się to czy ktoś ma jakiś staż i pojęcie o otsie

Tak jak ta flexy pograła miesiąc na otsie, dwa tygodnie pisała o pierdołach na helpie, później miesiąc afk i senior tutor

a ten biczplis to szczoch od was co byl zajechany i expic nie mogl dlatego odszedl od gildi i pisal ze juz jest randomem i nie mozna go zabijac XDD

chlop questa na lost helmet na oczy nie widzial a tutora dostal to samo ta flexy ktora chuj wie skad sie urwala ale jedno ich laczy - chuja wiedza o tym serwie takze swietny wybor mrozek, ludzie teraz jak nie beda czegos wiedzieli to Flexy i Bicz z checia wyjasnia o co chodzi, oni obeznani przeciez, dwa razy mage bombe zrobili i faraona raz.
 
Osoby które lubią ten post: Nightmares, Alkoholik

Ave AVA

Odp: Pochwały i skargi - [TEST TUTOR] Bicz Plis
« Odpowiedź #9 dnia: 10 Październik 2021, 06:49:42 »
Nie będę brał kogoś kto gra w jednym z dwóch teamów, bo to, by narobiło więcej problemów niż korzyści, zresztą tutor ma głównie pomagać nowym, a nie doświadczonym, jak ktoś jest tak doświadczony, a nie ma nic wspólnego z teamami + jest kulturalny (bo tutaj to odpadasz) to zapraszam  :D

 Jak się wypowiesz na temat perfidnego który trzyma z Szwedami?
 

Bicz Plis

Odp: Pochwały i skargi - [TEST TUTOR] Bicz Plis
« Odpowiedź #10 dnia: 12 Listopad 2021, 14:55:06 »
Nie będę brał kogoś kto gra w jednym z dwóch teamów, bo to, by narobiło więcej problemów niż korzyści, zresztą tutor ma głównie pomagać nowym, a nie doświadczonym, jak ktoś jest tak doświadczony, a nie ma nic wspólnego z teamami + jest kulturalny (bo tutaj to odpadasz) to zapraszam  :D

Ja nie kulturalny? Co Ty pierdolisz xD

A tak na serio to wyjebane mam w te rangi bo swego czasu jak grałem więcej to pomagałem więcej niż tutorzy, a nie była mi do tego potrzebna ranga

Chodzi mi tylko o to ze support na jak to sam nazywasz najdłuższym evo otsie w Polsce powinien według mnie być dobierany bardziej skrupulatnie, przez jakieś głosowanie, albo kilka pytań testowych, a nie chłop dwa tygodnie będzie w top helpers na stronie, napisze do Ciebie i Ty mu tutora dajesz a nie liczy się to czy ktoś ma jakiś staż i pojęcie o otsie

Tak jak ta flexy pograła miesiąc na otsie, dwa tygodnie pisała o pierdołach na helpie, później miesiąc afk i senior tutor

a ten biczplis to szczoch od was co byl zajechany i expic nie mogl dlatego odszedl od gildi i pisal ze juz jest randomem i nie mozna go zabijac XDD

chlop questa na lost helmet na oczy nie widzial a tutora dostal to samo ta flexy ktora chuj wie skad sie urwala ale jedno ich laczy - chuja wiedza o tym serwie takze swietny wybor mrozek, ludzie teraz jak nie beda czegos wiedzieli to Flexy i Bicz z checia wyjasnia o co chodzi, oni obeznani przeciez, dwa razy mage bombe zrobili i faraona raz.
Farmazonisz omen:) gdzie i kiedy ja szwedem niby bylem?xdddd
19:24 BICZ WAKACJE [237]: bez pierdolenia xD
19:24 [GOD] R: wyjebane w leszczy
19:24 BICZ WAKACJE [237]: 16:38 [GOD] Reksio: frajernia pod sciane
19:24 BICZ WAKACJE [237]: ESSA
19:25 [GOD] R: esa
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Pochwały i skargi - [TUTOR] Bicz Plis
« Odpowiedź #11 dnia: 12 Listopad 2021, 15:53:23 »
Ale zejdźcie już z tego omena bo wszyscy go już cisną


 

Bicz Plis

Odp: Pochwały i skargi - [TUTOR] Bicz Plis
« Odpowiedź #12 dnia: 12 Listopad 2021, 16:21:14 »
ja nic do niego nie mam ale pisze ze ja bylem szwedem, bitym xDDD ale ani jedno ani drugie nie mialo miejsca wiec chce to wyjasnic:)
19:24 BICZ WAKACJE [237]: bez pierdolenia xD
19:24 [GOD] R: wyjebane w leszczy
19:24 BICZ WAKACJE [237]: 16:38 [GOD] Reksio: frajernia pod sciane
19:24 BICZ WAKACJE [237]: ESSA
19:25 [GOD] R: esa
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Pochwały i skargi - [TUTOR] Bicz Plis
« Odpowiedź #13 dnia: 12 Listopad 2021, 16:24:11 »
No ja tez nie kojarzyłem żebyś był w Szwedach dlatego nie ciągnąłem dalej tematu xD

Ale omen tak ma 80% postów co pisze to jakieś wyssane z palca

Dwubiegunowosc paranoidalna
« Ostatnia zmiana: 12 Listopad 2021, 16:26:25 wysłana przez Alkoholik »


 

Nightmares

Odp: Pochwały i skargi - [TUTOR] Bicz Plis
« Odpowiedź #14 dnia: 12 Listopad 2021, 16:40:32 »
Nie nadajesz się na tutora i sam ci to pisałem w temple, nie masz pojęcia o 60% serwera kiedyś to było nie do pomyślenia. Mrożek sam zmienia zasady ale to jego domek z kart i on go układa jak chce, co do "Pani" senior tutor flexy to śmiech z kosmosu się pojawiła nic nie robi chyba że robienie serka raz dziennie liczymy jako odbębnione to sztos.

Randomy to do nas piszą i pytają co i jak na serwerze trzeba robić bo oni nie umieją pomóc blokować questy itp do nas. Od czego jest support?

Jak chciałeś kiedyś awans to musiałeś pomagać tym randomom nie pomagałeś wylatywałeś ale no cóż lepiej mieć no name'ow na tronie którzy jedynie co osiagnieli na serwerze to kupiony 1 reborn ms 600k z full eq bo nawet questow na elite nie zrobili więc jak tu pomagać graczom ? XD
 
Osoby które lubią ten post: Ave AVA, Alkoholik, Krzychu