Here you can change website language:

Autor Wątek: topka ots  (Przeczytany 4338 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

BoodyRPG

Odp: topka ots
« Odpowiedź #15 dnia: 19 Październik 2021, 11:35:53 »
Powiem tyle Dalentil sam osobiście poczekam na 5 reba wrócę wtedy na otsa zbiorę 10 osób i całymi dniami będę jebał Cię w dupe żebyś nawet o 3 w nocy nie mógł zrobic tego taska bo to co pierdolisz to przesada jesteś randomem krzyz wziął cię pod swoje skrzydło i tyle nic nie pisz widzisz żeby pod tym postem krzyż dyskutował czy ktoś inny ? Nie tylko Ty zawsze masz najwięcej do powiedzenia a chuja to wnosi.
 
Osoby które lubią ten post: vitamins, Simon, Alkoholik

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: topka ots
« Odpowiedź #16 dnia: 19 Październik 2021, 11:43:53 »
Ale kto Cie o pomoc kiedykolwiek od nas w questach prosił xD stary Ciebie razgule na blessing booku od 320K lvle wyjaśniają a ty myślisz ze questy umiesz robić, zrób coś bez krzyza lepszego niż lost amulet xD

A co do zajechania to sam się przekonasz czy ktoś Cię o pomoc będzie prosił, pewnie znów komuś dupe będziesz lizał żeby do jakiegoś teamu się dostać :D

Odkąd Cię znam to masz o sobie takie mniemanie jakbyś był najlepszy na otsie, pamietam jak wbiłem na tsa do bez precedensu i gadałeś „kurde jak ja wbijam to wszyscy coś odemnie chcą, dajcie mi wkoncu spokój”, a prawda jest taka ze Ty chodzisz tylko tam gdzie masz z tego największe korzyści, expilo sztywno poszłaś do sztywno, precedensu zaczęło snejkowac byłeś z nimi, my zaczęliśmy byłeś z nami, mrozu wprowadził zakaz zabijania randomow, poszedłeś na randoma.

Nie masz psychy do tej gry, nie umiesz expic tak jak my tylko zawsze idziesz na łatwiznę żeby mieć jak najlżej.

Btw. Ty myślisz ze jak ktoś zada Ci pytanie typu „idziecie na Lost helmet?” to już oznacza proszenie się?

Pozdrawiam


 
Osoby które lubią ten post: Simon, BoodyRPG

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: topka ots
« Odpowiedź #17 dnia: 19 Październik 2021, 11:57:31 »
Przecież Ty masz o sobie takie mniemanie ze ostatni sam napisałeś ze jak Ty z krzyżem questa nie zrobisz to go nikt nie zrobi i ze dopóki wy nie spróbujecie danego questa i go nie zrobicie to mrozu nic z questem nie zmieni xD

Screen


 

cyni0

Odp: topka ots
« Odpowiedź #18 dnia: 19 Październik 2021, 12:22:29 »
przeciez kazdy kto wypowiada sie o dalentilu mowi ze jest rpgowcem i nie potrafi grac. nie ujmujac nic krzyzowi bo jest spoko kolesiem to mocno dalentil polecial z tym ze jak oni nie zrobia to mozna o zmianie questa mowic, najebaly cie razgule na 4 rebie takze nie wiem co mam o Tobie myslec, zmieniales teamy prawie jak grubasq lub lisu. jezeli omen i ja mowimy ze cos jest nie do zrobienia to prawdopodobnie tak jest lub jest szansa 1/10 by dany etap na quescie byl do zrobienia. nie masz zadnego autorytetu co do questow, solo nie poradziłbys sobie z god wandem bo razgule to juz za duzo
 
Osoby które lubią ten post: vitamins, OMEN KOCUR, Alkoholik

Simon

Odp: topka ots
« Odpowiedź #19 dnia: 19 Październik 2021, 12:41:17 »
przeciez kazdy kto wypowiada sie o dalentilu mowi ze jest rpgowcem i nie potrafi grac. nie ujmujac nic krzyzowi bo jest spoko kolesiem to mocno dalentil polecial z tym ze jak oni nie zrobia to mozna o zmianie questa mowic, najebaly cie razgule na 4 rebie takze nie wiem co mam o Tobie myslec, zmieniales teamy prawie jak grubasq lub lisu. jezeli omen i ja mowimy ze cos jest nie do zrobienia to prawdopodobnie tak jest lub jest szansa 1/10 by dany etap na quescie byl do zrobienia. nie masz zadnego autorytetu co do questow, solo nie poradziłbys sobie z god wandem bo razgule to juz za duzo
Yhym jak byście mieli trochę iq to byście się domyślili że musiało mi kompa/neta wyjebać że na tym padłem szkoda mi czasu z wami dyskutowaćxd
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: topka ots
« Odpowiedź #20 dnia: 19 Październik 2021, 12:51:28 »
Ja już nic więcej pisać nie będę, do zobaczonka na 5 rebie zobaczymy czy jak będziesz tak zajeżdżany jak inni czy się szybko wyexpisz, a i pamietaj ze teoretycznie randomow zabijać nie można ale lurowanie to nie zabijanie z tego co Mrozu pisał wiec uważaj tam na questach na loscie
« Ostatnia zmiana: 19 Październik 2021, 12:53:20 wysłana przez Alkoholik »


 
Osoby które lubią ten post: Simon

cyni0

Odp: topka ots
« Odpowiedź #21 dnia: 19 Październik 2021, 13:30:14 »
dobre odbicie pileczki, nie wypowiadaj sie na forum publicznym jezeli nie jestes gotowy na konfrontacje i wymiane argumentow bo tylko sie osmieszasz
peace
 
Osoby które lubią ten post: Alkoholik