Here you can change website language:

Autor Wątek: Game-chat  (Przeczytany 2298 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Omen Xd Here

Game-chat
« dnia: 07 Listopad 2021, 18:42:20 »
Mam propozycje wyznaczyć kogoś żeby tego game-chatu ktoś pilnował żeby dawał mute za spamienie i wyzywanie cały czas tej samej osoby bo normalnie się pisać nie da ani czytać
 
Osoby które lubią ten post: SiR mOST, razzor

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Game-chat
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Listopad 2021, 20:44:59 »
Ja proponuje zmniejszyć czas wypowiedzi z 10 sekund, do minumum minuty


 

razzor

Odp: Game-chat
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Listopad 2021, 10:47:03 »
Jestem jak najbardziej za, odkąd weszły rangi jest dramat na chacie, odechciewa się w ogóle odzywać. Albo ująć to w regulaminie, żeby zachowywać kulturę na game-chacie albo rozwiązać to w inny sposób - na przykład za takie spamienie spadek rangi albo inne restrykcje. Wchodzą nowi gracze, otwierają czat a tam kultura wypowiedzi gorzej niż z rynsztoka, ja wiem, że to tylko gra, ale nawet tutaj powinny być jakieś granice, jak ktoś nie dorósł do tego, żeby rozmawiać jak człowiek to niech nie ma takiej możliwości albo ponosi konsekwencje. A obecna sytuacja świadczy nie tylko o tych, którzy tak piszą, ale też o tych, którzy dają społeczne przyzwolenie na taką kolej rzeczy.
« Ostatnia zmiana: 08 Listopad 2021, 10:49:02 wysłana przez razzor »
 

Mrozu

Odp: Game-chat
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Listopad 2021, 11:28:13 »
Przypominam, że zanim weszły rangi to wszystkie chaty w grze były martwe  :)
Co do wyzywania to można wprowadzić obowiązek kultury na chatach globalnych i karać jakimiś jailami, nie będą to na pewno bany.

Jeszcze czasami widuje skrajne sytuacje jak oskarżanie o pedofilię, czy inne sprawy to nie wiem, czy wyzywający sobie nie zdają sprawy, ale jeżeli osoba, która obrażacie pójdzie z tym na policje to my mamy obowiązek udostępnić logi, czy adresy IP takich osób. Z czymś takim jeszcze co prawda nikt nie poszedł jeszcze na policje, ale o udostępnianie danych osobowych już mieliśmy jedną taką sytuację i ta osoba od tamtej pory już się mocno uspokoiła (kmwtw)  :)
« Ostatnia zmiana: 08 Listopad 2021, 11:31:25 wysłana przez Mrozu »
 

OMEN KOCUR

Odp: Game-chat
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Listopad 2021, 11:32:59 »
Przypominam, że zanim weszły rangi to wszystkie chaty w grze były martwe  :)
Co do wyzywania to można wprowadzić obowiązek kultury na chatach globalnych i karać jakimiś jailami, nie będą to na pewno bany.

Jeszcze czasami widuje skrajne sytuacje jak oskarżanie o pedofilię, czy inne sprawy to nie wiem, czy wyzywający sobie nie zdają sprawy, ale jeżeli osoba, która obrażacie pójdzie z tym na policje to my mamy obowiązek udostępnić logi, czy adresy IP takich osób.

Przypominam, ze te czaty nadal sa martwe bo siedza tam kibice stali razem z daunlentilami i wysylaja po 1 wiadomosci co 10 sekund zeby zlozyc zdanie i w koncu powiedziec o co im chodzi, bo wiadomo statystki to priorytet xD
 
Osoby które lubią ten post: Alkoholik

razzor

Odp: Game-chat
« Odpowiedź #5 dnia: 08 Listopad 2021, 11:33:14 »
Jak dla mnie to martwy czat > czat z wysrywami o p*****lach, gwałtach analnych i innych równie przyjemnych rzeczach, ale to Twój świat i Ty tu rządzisz :)
Może pomyśleć na przykład powiązać to po prostu z rangami, żeby takie teksty na przykład odejmowały punkty z rangi a jak to nie pomoże to mute czy coś, jak zarządzisz tak będzie, choćby miało zostać jak jest :D

Wiesz, z tymi pomysłami nie chodzi o to, żeby zrobić z czatu jakieś salony ą i ę, ale trochę ograniczyć te skrajności.
 

OMEN KOCUR

Odp: Game-chat
« Odpowiedź #6 dnia: 08 Listopad 2021, 11:35:14 »
no a po drugie jak nie ma zadnej kultury to zapraszam @Alkoholik do wojny slownej na game chacie, przynajmniej ranga bedzie, a nie martwe statystyki na forum aje XD
 
Osoby które lubią ten post: SiR mOST, Alkoholik

Wiktoria

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Game-chat
« Odpowiedź #7 dnia: 08 Listopad 2021, 11:49:43 »
+1
Obowiązek kultury na game-chacie by się przydał :D
 

SiR mOST

Odp: Game-chat
« Odpowiedź #8 dnia: 08 Listopad 2021, 12:04:27 »
Przypominam, że zanim weszły rangi to wszystkie chaty w grze były martwe  :)
Co do wyzywania to można wprowadzić obowiązek kultury na chatach globalnych i karać jakimiś jailami, nie będą to na pewno bany.

Jeszcze czasami widuje skrajne sytuacje jak oskarżanie o pedofilię, czy inne sprawy to nie wiem, czy wyzywający sobie nie zdają sprawy, ale jeżeli osoba, która obrażacie pójdzie z tym na policje to my mamy obowiązek udostępnić logi, czy adresy IP takich osób. Z czymś takim jeszcze co prawda nikt nie poszedł jeszcze na policje, ale o udostępnianie danych osobowych już mieliśmy jedną taką sytuację i ta osoba od tamtej pory już się mocno uspokoiła (kmwtw)  :)


Tylko pamietaj, ze z czasem kazdy juz bedzie mial tego marszalka, a wiekszosc po wbiciu juz nie pisze, wiec watpie ze na dluzsza mete, te rangi beda kozak pomyslem, ewentualnie zwiekszyc "ilosc" :)
 

Agle

Odp: Game-chat
« Odpowiedź #9 dnia: 08 Listopad 2021, 12:40:36 »
Moim zdaniem jak ktoś wbije marszałka to powinien go utrzymywać , jeśli nie jest aktywny  na gc ranga w dół po jakimś czasie
 
Osoby które lubią ten post: Mrozu, KapitanBomba, razzor

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Game-chat
« Odpowiedź #10 dnia: 08 Listopad 2021, 16:56:59 »
no a po drugie jak nie ma zadnej kultury to zapraszam @Alkoholik do wojny slownej na game chacie, przynajmniej ranga bedzie, a nie martwe statystyki na forum aje XD

Jakbym miał kompa odpalonego dłużej niż 2h dziennie to może miałoby to sens xD