Here you can change website language:

Autor Wątek: konfident cynio  (Przeczytany 3988 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

cyni0

konfident cynio
« dnia: 09 Listopad 2021, 12:24:25 »
witam chce podkonfidencic na opponeneta @Mrozu
materialy dowodowe:
https://imgur.com/a/fL1IWGL

Poszedl=Xoordis
 
no i 3 screen to jest zielonyzip i co pisze mi na priv, nie wiem czy to sie lapie jakos pod zabijanie ale pojebane akcja D:
 
Osoby które lubią ten post: Nightmares, Samgold, KapitanBomba, Ressierek

Mrozu

Odp: konfident cynio
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Listopad 2021, 13:03:34 »
Co do Xoordisa to zbanowałem, a ZielonyZIP został randomem i ma prawo wychodzić wszędzie, nie ma prawa się z Wami bić, już mu to tłumaczyłem  :D
 
Osoby które lubią ten post: cyni0

xoordis

Odp: konfident cynio
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Listopad 2021, 14:17:19 »
Cynio widac, ze kolegow z podworka tez tak z dupy waliles. Zero honoru jak takie ostatnie kurwisko, ale pamietaj szmaciarzu ze karma wraca.
 

Krzychu

Odp: konfident cynio
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Listopad 2021, 14:22:21 »
@Mrozu a co z tym Firefly? bo mi w koncu nie odpowiedziales, mozemy bic czy nie?
 

OMEN KOCUR

Odp: konfident cynio
« Odpowiedź #4 dnia: 09 Listopad 2021, 14:49:11 »
@Mrozu a co z tym Firefly? bo mi w koncu nie odpowiedziales, mozemy bic czy nie?

a co z krzyzem? walimy w suke czy w suke?
 

cyni0

Odp: konfident cynio
« Odpowiedź #5 dnia: 09 Listopad 2021, 15:09:58 »
ziomek co sie odgrazal ze nam rucha matki wszystkim, dolaczyl do enemy na jednym gatherze w 5min wyjebal 4 razy, gdyby to potrwalo 5 minut wiecej to bys dostal bana za rookowanie
a teraz wielki prawilniak, spamowales na defaulcie ze ruchasz nam matki prawilniaku tak uczyli cie w celi? czy przecwelil cie ojciec i tak ci zostalo?
 
Osoby które lubią ten post: Krzychu, Rai I Tort

xoordis

Odp: konfident cynio
« Odpowiedź #6 dnia: 09 Listopad 2021, 15:17:10 »
ziomek co sie odgrazal ze nam rucha matki wszystkim, dolaczyl do enemy na jednym gatherze w 5min wyjebal 4 razy, gdyby to potrwalo 5 minut wiecej to bys dostal bana za rookowanie
a teraz wielki prawilniak, spamowales na defaulcie ze ruchasz nam matki prawilniaku tak uczyli cie w celi? czy przecwelil cie ojciec i tak ci zostalo?

Ladnie juz widze masz najebane pod kopula. Ja chociaz sie nie boje wychodzic poza depot jak wasz piesek krzysiek. Na ssie na ktorym mnie z dupy walisz widac ze nawet na blessy nie macie jebane nohandy. Waszych matek jebac nie trzeba bo wystarczy ze urodzily takich zjebow jak wy. Jak bedziecie ec potrzebowac na blessinga to daj znac to wam sprzedam, essa pionku jebany
 

cyni0

Odp: konfident cynio
« Odpowiedź #7 dnia: 09 Listopad 2021, 15:51:10 »
to git, krzysiek boi sie wyjsc poza depot a wbil 2 reba dzisiaj i bezkarnie wali pg, na ssie nie ma blessa bo to noob char i wypierdalam sie nim bez blessa chyba ze ksiazka dziala, nie mow kto jest nohandem bo padles na hita od 2 magow, ec zadnych nam nie potrzeba git maszt posiada wiecej ec niz wasz caly team elo
 
Osoby które lubią ten post: Krzychu

Aruniko

Odp: konfident cynio
« Odpowiedź #8 dnia: 09 Listopad 2021, 16:40:18 »
Nie xordis tylko ksordis here, który taki wyszczekany na to siedzial 2min poszczekał i wroty spalił i się pluje do Krzyśka który ma 16lat, co boli cie to że 16latek jest lepszy niż Ty i tylko do niego umiesz wystartować a tak to krzyczysz na caps locku na gc jakieś gówna o naszych matkach bo musisz się dowartościować


Co do wychodzenia z depo to chlop dętka 3x w 5mib i exita zawalił i się bic nie poszedł A na nas gada że na blesy nas nie stać , nie będę komentował że zostaliście skopani przez 6 magow
A na blessing dedzie to wy zostaliście połamani A questa i tak.chloapaki zrobia prędzej niz Ty
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: konfident cynio
« Odpowiedź #9 dnia: 09 Listopad 2021, 16:50:57 »
Co do Xoordisa to zbanowałem, a ZielonyZIP został randomem i ma prawo wychodzić wszędzie, nie ma prawa się z Wami bić, już mu to tłumaczyłem  :D

Jakby ktoś wielkiego Mroza obraził to perm i char na aukcje a jak chłop nam matki rucha to nie można go nawet zabic ehh


 
Osoby które lubią ten post: Krzychu

Nati

Odp: konfident cynio
« Odpowiedź #10 dnia: 09 Listopad 2021, 21:57:35 »
Co do Xoordisa to zbanowałem, a ZielonyZIP został randomem i ma prawo wychodzić wszędzie, nie ma prawa się z Wami bić, już mu to tłumaczyłem  :D

Jakby ktoś wielkiego Mroza obraził to perm i char na aukcje a jak chłop nam matki rucha to nie można go nawet zabic ehh

Znalazłeś już starego czy dalej szukasz?  😂😂 może starsza Ci wkoncu da parę kontaktów który to może być
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: konfident cynio
« Odpowiedź #11 dnia: 09 Listopad 2021, 22:17:03 »
Co do Xoordisa to zbanowałem, a ZielonyZIP został randomem i ma prawo wychodzić wszędzie, nie ma prawa się z Wami bić, już mu to tłumaczyłem  :D

Jakby ktoś wielkiego Mroza obraził to perm i char na aukcje a jak chłop nam matki rucha to nie można go nawet zabic ehh

Znalazłeś już starego czy dalej szukasz?  😂😂 może starsza Ci wkoncu da parę kontaktów który to może być

A ty znalazłeś pasy do zackerego czy mrozek zmienił


 

Nati

Odp: konfident cynio
« Odpowiedź #12 dnia: 10 Listopad 2021, 09:21:03 »
Co do Xoordisa to zbanowałem, a ZielonyZIP został randomem i ma prawo wychodzić wszędzie, nie ma prawa się z Wami bić, już mu to tłumaczyłem  :D

Jakby ktoś wielkiego Mroza obraził to perm i char na aukcje a jak chłop nam matki rucha to nie można go nawet zabic ehh

Znalazłeś już starego czy dalej szukasz?  😂😂 może starsza Ci wkoncu da parę kontaktów który to może być

A ty znalazłeś pasy do zackerego czy mrozek zmienił

Znalazł najt w notatniku miał ;) parowo jebana myślisz że uda Ci się przypisać postać do mnie kogoś żeby zajebal 😂😂😂
 
Osoby które lubią ten post: Ferrari supp

Ave AVA

Odp: konfident cynio
« Odpowiedź #13 dnia: 10 Listopad 2021, 17:45:43 »
to git, krzysiek boi sie wyjsc poza depot a wbil 2 reba dzisiaj i bezkarnie wali pg, na ssie nie ma blessa bo to noob char i wypierdalam sie nim bez blessa chyba ze ksiazka dziala, nie mow kto jest nohandem bo padles na hita od 2 magow, ec zadnych nam nie potrzeba git maszt posiada wiecej ec niz wasz caly team elo

PG na arenie 😅
 

Krzychu

Odp: konfident cynio
« Odpowiedź #14 dnia: 14 Listopad 2021, 17:18:19 »
to git, krzysiek boi sie wyjsc poza depot a wbil 2 reba dzisiaj i bezkarnie wali pg, na ssie nie ma blessa bo to noob char i wypierdalam sie nim bez blessa chyba ze ksiazka dziala, nie mow kto jest nohandem bo padles na hita od 2 magow, ec zadnych nam nie potrzeba git maszt posiada wiecej ec niz wasz caly team elo

PG na arenie 😅

ty jestes rozjebany gosciu, na arenie latalem po rebie zeby szybciej wjebac level (gdy z niej wyszedlem nie pokazaliscie dominacji), jak maxa wbijalem to mnie zabic nie mogliscie XDD