Here you can change website language:

Autor Wątek: Omikashi odwolanie  (Przeczytany 2691 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Omikashi

Omikashi odwolanie
« dnia: 18 Listopad 2021, 21:37:38 »
Wydaje mi sie ze ban jest troche nie sluszny bo jestem nowy na serwerze i nie znam zasad jakie tu panuja powinno byc upomnienie a nie karanie banem z tego co sie orientuje to samo JR BASTA to moj ziomek z RL sciagnal mnie tu gdzie zaczal chwile wczesniej grac niz ja tez nie wiedzial. jezeli tak to ma wygladac to dzieki za gre. POZDRO OMIKASHI :D
 

xoordis

Odp: Omikashi odwolanie
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Listopad 2021, 22:31:12 »
Wydaje mi sie ze ban jest troche nie sluszny bo jestem nowy na serwerze i nie znam zasad jakie tu panuja powinno byc upomnienie a nie karanie banem z tego co sie orientuje to samo JR BASTA to moj ziomek z RL sciagnal mnie tu gdzie zaczal chwile wczesniej grac niz ja tez nie wiedzial. jezeli tak to ma wygladac to dzieki za gre. POZDRO OMIKASHI :D
Co ty pierdolisz chlopie, ze twoj ziomek nie wiedzial o niczym, jak on tutaj troche juz gra, kazal Ci mnie podhaczyc to wiedzial z czym to sie moze wiazac, podziekuj kumplowi. UPOMNIENIE XDDD
 

xoordis

Odp: Omikashi odwolanie
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Listopad 2021, 22:33:02 »
Wlasnie, dlaczego JR BASTA nie zostal zbanowany skoro on mnie jako pierwszy podhaczyl i pisal bezkarnosc? @Mrozu
 

JR Basta

Odp: Omikashi odwolanie
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Listopad 2021, 10:02:31 »
Ja mam bana na IP a niemam pojęcia dlaczego?
Wszedłeś na moje expowisko na którym expie od paru tygodni wiec chciałem cię ujebac i wziąłem ze sobą ziomka, ty go ujebales a my za to bana dostaliśmy…

Ja nie czaje w ogóle tych waszych zasad, jak ban na IP leci za to ze chciałem kogoś ubić na serwerze PVP to dziękuje.
 

Mrozu

Odp: Omikashi odwolanie
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Listopad 2021, 11:13:38 »
Grasz od sierpnia więc musisz znać zasady. Dostałem filmik jak go bijecie we dwóch, a on nic nie może zrobić i piszecie bezkarność więc dlaczego miałbym kogoś tutaj odbanować skoro działaliście razem, musieliście wiedzieć, że on Was nie może zabić skoro coś takiego robiliście.
 

JR Basta

Odp: Omikashi odwolanie
« Odpowiedź #5 dnia: 19 Listopad 2021, 11:32:36 »
Widziałem na stronie komunikat ze bez precedensu i ta druga gildia nie może zabijać tyle wiem, jak masz takie reguły dlaczego nie są one w tutorialu gry albo na stronie widocznie pokazane.

Xordis spamuje na Rexii od tygodni takie głupoty ze to masakra, Bicz Plis mnie straszył banem już nie raz, a ja dostaje bana ze napisałem do gościa ze bana dostanie za to ze ubija jak jest w gildi w której nie może, tak jak wasz komunikat mówił, powiedzieć mi jaki to ma sens @Mrozu ?

Ty mi dosłownie dałeś bana na IP za to ze chciałem kogoś zabić na serwerze PVP, to co pisze do niego nie powinno się liczyć skoro takie rzeczy Xordis pisze w grze i masz to w dupie. 
 

Mrozu

Odp: Omikashi odwolanie
« Odpowiedź #6 dnia: 19 Listopad 2021, 11:52:44 »
Jest coś takiego jak Ignore w tibii, a bana byście nie dostali gdyby nie to, że go biliście, a on nie mógł nic zrobić + pisaliście bezkarność. Jeszcze specjalnie wcześniej do mnie wypisywałeś na fb, czy na pewno nie można zabijać randomów  :D. Więc ewidentnie widać jak sobie to zaplanowałeś, ale nie wyszło po Twojej myśli i teraz płacz  ;D
« Ostatnia zmiana: 19 Listopad 2021, 11:54:48 wysłana przez Mrozu »
 

JR Basta

Odp: Omikashi odwolanie
« Odpowiedź #7 dnia: 19 Listopad 2021, 12:05:41 »
Czyli nie mogę bić kogoś na serwerze PVP bo on sobie dołączył do gildi w której nie może bić 😂 pisałem do ciebie żeby się zapytać jak to działa bo właśnie nie wiem, a ty mi jeszcze odpowiedziałeś ze muszę znać zasady, to jak znam to po co się niby pytam?

Ja nie czaje co sobie zaplanowałem?
Chcesz więcej graczy na serwerze a dajesz bana za nie wiadomo co, jaki to ma sens @Mrozu. Jeszcze piszesz teraz płacz, skoro ci mówię cały czas ze nie rozumiem twojego bana…
 

Mrozu

Odp: Omikashi odwolanie
« Odpowiedź #8 dnia: 19 Listopad 2021, 12:48:36 »
Ale odwracasz kota ogonem, odpocznij te 7 dni i tyle. Nie będę pisał tego samego po raz drugi, bo już wytłumaczyłem Ci co i jak. Ze względu na to, że to Wasz pierwszy ban i sprawa nie jest niesamowicie niecnym uczynkiem to mogę go skrócić do 3 dni.
Zamykam.
« Ostatnia zmiana: 19 Listopad 2021, 12:56:07 wysłana przez Mrozu »
 
Osoby które lubią ten post: Omen