Here you can change website language:

Autor Wątek: Ban  (Przeczytany 1457 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JR Basta

Ban
« dnia: 19 Listopad 2021, 20:42:45 »
@Mrozu ty nie robisz sensu z moim banem. Ja poszedłem z Omikashi ubić Xordisa który akurat był na expowisku ba którym expilem od dawna.

Xordis zabił Omikashi, ja zobaczyłem ze był w gildi bez precedensu i powiedziałem mu ze za to bana dostanie bo tak pisało na stronie. Ty dales mi i Omikashi bana, a mi jeszcze dales na IP. Ja dalej Ciebie w ogóle nie rozumiem, zamiast pokazać gdzie niby masz te regule twoją ze czegoś takiego nie można to ty odrazu bana wyjebales z dupy? Zamykasz temat i zmieniasz zdanie, pierw mówisz ze zasady dobrze znam potem udowadniasz ze ich nie znam po tym jak pokazuje ze od ciebie napisałem zapytam się o zasadach z Randomem.

Nie chce grać gdzieś gdzie dostajesz bana za chuj wie co, jeszcze God ci człowieku pisze ze teraz płacz kiedy pytam się o wytłumaczenie tego, skracasz niby bana a potem nie. Ludzie odchodzą od serwera bo masz wyjebane w wytłumaczenie tylko pierolniesz bana i chuj.

Zamiast dawać mi bana za coś co dalej nie wytłumaczyłeś, mogłeś mi pokazać gdzie masz taka regule i ostrzeżenie dać bo co ja takiego zrobiłem ze chciałem ujebac typka na serwerze pvp?
 
Osoby które lubią ten post: Alkoholik

Jukoslav

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 1
    • Zobacz profil
Odp: Ban
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Listopad 2021, 20:51:30 »
Polew jak ch*j z tego ze jak sie kogos zabije dostaje sie banicje chore jak chu...
Może kur.. pora na jakieś zmiany a nie ????!! SERVER PVP     NIE NIE SERVER PVP JAK GOD POZWOLI XDDDDDD
Rozumiem ze jak gildie tluka randomow bez przerwy poprostu robisz specialny exp room gdzie gildie nie maja wstepu i tyle robisz tam 30-40  rozny expow i problem z glowy
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Ban
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Listopad 2021, 21:01:31 »
Jak chcesz grać na tym otsie musisz zrozumieć dwie zasady.

1 MROZU MA ZAWSZE RACJE
2 Jak nie ma racji patrz punkt 1.

Nie patrz na regulaminy, taryfikatory banow itp. bo tutaj wszystko dzieje się po swojemu xD

Naprawdę nie brnij w to dalej bo tak tylko pogarszasz sytuacje.
« Ostatnia zmiana: 19 Listopad 2021, 21:03:27 wysłana przez Alkoholik »


 
Osoby które lubią ten post: Mrozu, Krzychu, DYMY