Here you can change website language:

Autor Wątek: KRZYCHU KONFIDENT V2  (Przeczytany 4601 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Krzychu

KRZYCHU KONFIDENT V2
« dnia: 27 Listopad 2021, 15:44:22 »
@Mrozu elo  mrozu, jakis czas temu do ciebie pisalem ze nevon (firefly) caly czas bije naszych z gildii, mowiles ze jak mnie bedzie bil jeszcze raz mam ss robic i ci wysylac, a wiec tak:

bylem sobie na quescie spell 375, i wpadl Firefly wraz z Convention, zabili mojego eka a potem jak zobaczylem last deady, zabili randoma dla ktorego ktos czyscil questa, (nie jestem pewny ale za to jest chyba ban, pewnosci nie mam). tu masz screeny: https://imgur.com/a/FuHvuPx

Nie jest to pierwsza sytuacja, jak ten firefly odpierdala takie cos, jest randomem, podczas gdy po mnie "wpadnie" moze mnie bic, i jak mam pk to nic mu nie moge zrobic, wiec czeka mnie smierc. Zabija mnie juz trzeci raz, + raz próbował na expie ale mu nie wyszlo, jakiekolwiek konsekwencje dla tego pana? z tego co pamiętam random - osoba non pvp, wiec dlaczego caly czas bezkarnie mnie bije,i dopiero jak padne moge mu cos zrobic? mam nadzieje ze beda odpowiednie konsekwencje dla tego smiecia.
 
Osoby które lubią ten post: Mrozu

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: KRZYCHU KONFIDENT V2
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Listopad 2021, 16:13:53 »
Tak samo ten Convention każdego odpierdala, dzisiaj na stone wszystkich randomow gonił i zabijał xD

Może wkoncu zakończysz ta jebana samowolke i usuń zakaz zabijani randomow, albo wprowadzi jakiś tygodniowy limit zabic bo Ty i tak tego nie kontrolujesz
« Ostatnia zmiana: 27 Listopad 2021, 16:16:22 wysłana przez Alkoholik »


 

Nevon

Odp: KRZYCHU KONFIDENT V2
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Listopad 2021, 16:20:10 »
No siema,
Krzysztof, to, że padłeś, to nie znaczy, że szliśmy po Ciebie, akurat mieliśmy inne zamiary, wiec nie wykbrazaj sobie, że robiliśmy jakiś wjazd na ciebie, mi osobiście byłoby szkoda czasu ;)
Rozumiem, że do wszystkich zarzutów masz ss? To, że CAŁY CZAS leję twoich?
Poza tym random jest zabity tylko przeze mnie, conventiona już tam nie było, a to wszystko przez spam ue :]
 

Nevon

Odp: KRZYCHU KONFIDENT V2
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Listopad 2021, 16:23:00 »
Zakaz zabijania randomow? Jestem za, może w końcu Krzychu przestanie płakać, ale znając życie znajdzie coś innego żeby uronić łzę xD
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: KRZYCHU KONFIDENT V2
« Odpowiedź #4 dnia: 27 Listopad 2021, 16:24:45 »
Albo Mrozu mam lepszy pomysł

Wprowadź zakaz zabijania randomow ale tylko jak expia albo robią questa, ale np. jak random zabije randoma to mozemy go odjebac

Tak prościej to przykładowo : Oberek expi sobie na Atlantis Guardach to nie mozemy go zabic, ale przychodzi Perfidny zabija Oberka, to wtedy mozemy perfidnego zabic.

Myśle ze to będzie najlepszy sposób żeby to ogarnąć


 

Krzychu

Odp: KRZYCHU KONFIDENT V2
« Odpowiedź #5 dnia: 27 Listopad 2021, 16:27:35 »
No siema,
Krzysztof, to, że padłeś, to nie znaczy, że szliśmy po Ciebie, akurat mieliśmy inne zamiary, wiec nie wykbrazaj sobie, że robiliśmy jakiś wjazd na ciebie, mi osobiście byłoby szkoda czasu ;)
Rozumiem, że do wszystkich zarzutów masz ss? To, że CAŁY CZAS leję twoich?
Poza tym random jest zabity tylko przeze mnie, conventiona już tam nie było, a to wszystko przez spam ue :]

nie bylo to przez spam ue, bo wiem ze na nim nie leciales + na 1 mage bombe taki random nie padnie, ssow nie mam ale mrozu widzial na stronie, a nie wazne czy szedles po mnie czy nie, zabiles mnie
 

Nevon

Odp: KRZYCHU KONFIDENT V2
« Odpowiedź #6 dnia: 27 Listopad 2021, 16:28:49 »
Co mrozu widział xD
Że CAŁY CZAS bije "twoich"?
 

Krzychu

Odp: KRZYCHU KONFIDENT V2
« Odpowiedź #7 dnia: 27 Listopad 2021, 16:29:27 »
ze niejednokrotnie naszych ubijales
 

Krzychu

Odp: KRZYCHU KONFIDENT V2
« Odpowiedź #8 dnia: 27 Listopad 2021, 16:29:51 »
tak jak pisalem nie jest to pierwszy raz, nie powinienes byc bezkarny
 

Nevon

Odp: KRZYCHU KONFIDENT V2
« Odpowiedź #9 dnia: 27 Listopad 2021, 16:31:15 »
To niech mrozu zniesie mi tytuł randoma, jednocześnie nie muszę być z nikim w drużynie, nie mam zamiaru płakać, też się nad tym zastanow Krzysztof
 
Osoby które lubią ten post: Krzychu

SiR mOST

Odp: KRZYCHU KONFIDENT V2
« Odpowiedź #10 dnia: 27 Listopad 2021, 16:38:05 »
Albo Mrozu mam lepszy pomysł

Wprowadź zakaz zabijania randomow ale tylko jak expia albo robią questa, ale np. jak random zabije randoma to mozemy go odjebac

Tak prościej to przykładowo : Oberek expi sobie na Atlantis Guardach to nie mozemy go zabic, ale przychodzi Perfidny zabija Oberka, to wtedy mozemy perfidnego zabic.

Myśle ze to będzie najlepszy sposób żeby to ogarnąć


To juz troche padaka byłaby, respy zajebane, wyczyscic wlasnego respa by nie mozna bylo, a co za tym idzie, milion ludzi na respach jak podczas non pvp ;v
 
Osoby które lubią ten post: Rumeye

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: KRZYCHU KONFIDENT V2
« Odpowiedź #11 dnia: 27 Listopad 2021, 16:42:07 »
Albo Mrozu mam lepszy pomysł

Wprowadź zakaz zabijania randomow ale tylko jak expia albo robią questa, ale np. jak random zabije randoma to mozemy go odjebac

Tak prościej to przykładowo : Oberek expi sobie na Atlantis Guardach to nie mozemy go zabic, ale przychodzi Perfidny zabija Oberka, to wtedy mozemy perfidnego zabic.

Myśle ze to będzie najlepszy sposób żeby to ogarnąć


To juz troche padaka byłaby, respy zajebane, wyczyscic wlasnego respa by nie mozna bylo, a co za tym idzie, milion ludzi na respach jak podczas non pvp ;v

Czym się różni zabicie randoma przez Nas a przez innego randoma xD nikt tego nie widzi ale teraz jest gorzej niż przed zakazem zabijania randomow bo nikt od nas nie latał tak o i nie wybijał randomow, a teraz randomy biegają i czyszczą wszystkoe respy bo wiedza ze nikt nie wpadnie ich zabic bo nie można xD


 
Osoby które lubią ten post: Krzychu

SiR mOST

Odp: KRZYCHU KONFIDENT V2
« Odpowiedź #12 dnia: 27 Listopad 2021, 16:43:56 »
Albo Mrozu mam lepszy pomysł

Wprowadź zakaz zabijania randomow ale tylko jak expia albo robią questa, ale np. jak random zabije randoma to mozemy go odjebac

Tak prościej to przykładowo : Oberek expi sobie na Atlantis Guardach to nie mozemy go zabic, ale przychodzi Perfidny zabija Oberka, to wtedy mozemy perfidnego zabic.

Myśle ze to będzie najlepszy sposób żeby to ogarnąć


To juz troche padaka byłaby, respy zajebane, wyczyscic wlasnego respa by nie mozna bylo, a co za tym idzie, milion ludzi na respach jak podczas non pvp ;v

Czym się różni zabicie randoma przez Nas a przez innego randoma xD nikt tego nie widzi ale teraz jest gorzej niż przed zakazem zabijania randomow bo nikt od nas nie latał tak o i nie wybijał randomow, a teraz randomy biegają i czyszczą wszystkoe respy bo wiedza ze nikt nie wpadnie ich zabic bo nie można xD


Bo to juz jest taki bajzel, ze nie wiadomo co wprowadzisz bedzie to - zle, wprowadzisz tak jak napisales bedzie GORZEJ, teraz tez jest zle, bo randomy sie sami czyszcza XD Gildia ich zapierdoli = ban, chory rules i to tyle ;v
 

Krzychu

Odp: KRZYCHU KONFIDENT V2
« Odpowiedź #13 dnia: 27 Listopad 2021, 16:45:06 »
Albo Mrozu mam lepszy pomysł

Wprowadź zakaz zabijania randomow ale tylko jak expia albo robią questa, ale np. jak random zabije randoma to mozemy go odjebac

Tak prościej to przykładowo : Oberek expi sobie na Atlantis Guardach to nie mozemy go zabic, ale przychodzi Perfidny zabija Oberka, to wtedy mozemy perfidnego zabic.

Myśle ze to będzie najlepszy sposób żeby to ogarnąć


To juz troche padaka byłaby, respy zajebane, wyczyscic wlasnego respa by nie mozna bylo, a co za tym idzie, milion ludzi na respach jak podczas non pvp ;v

Czym się różni zabicie randoma przez Nas a przez innego randoma xD nikt tego nie widzi ale teraz jest gorzej niż przed zakazem zabijania randomow bo nikt od nas nie latał tak o i nie wybijał randomow, a teraz randomy biegają i czyszczą wszystkoe respy bo wiedza ze nikt nie wpadnie ich zabic bo nie można xD


Nie rozni sie niczym, ale bedzie placz ze mamy lepsze chary xd
 

SiR mOST

Odp: KRZYCHU KONFIDENT V2
« Odpowiedź #14 dnia: 27 Listopad 2021, 16:47:03 »
Jak dla mnie, najlepszym wyborem by bylo, sciagniecie zakazu zabijania randomow, Gildie moglyby bic randomow, pod jednym pozorem, jesli oni sami sie beda "prosic" tego, np zwyzywanie jakiegos typa z gildii badz cokolwiek, nie celowo, ze zaruchaja sobie randoma, a gosciu sobie xloga zrobi, bo zycia nie bedzie miec, bo wiadomo jakie wtedy tego skutki beda
 
Osoby które lubią ten post: Alkoholik, Krzychu