Here you can change website language:

Autor Wątek: PYTANIE DO MROZA  (Przeczytany 8921 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

BoodyRPG

PYTANIE DO MROZA
« dnia: 28 Listopad 2021, 11:40:30 »
Cześć Mrozu mam pytanie bo na PRIV nie chcesz odpowiedzieć ani na ctrl+r jak masz zamiar utemperować randomów którzy mają podejście jestem bezkarnym bogiem i mogę Ci napluć w mordę bo nie możesz mnie zabić.
Dla przykładu dzisiaj na zbieraczkę gdzie zbierałem dc wpierdala mi się support Kibica stali który ma majna 4 reb full lvl i ładnie proszę żeby mi wyszedł to napisał że nie wyjdzie a jak chce to mogę go zabić ale od razu zreportuje i dostane bana.
Czy ten OTS zmierza do tego że randomy mogą teraz pluć każdemu w mordę bo nic im nie można zrobić, czy może uregulujesz to jakąś zasadą w regulaminie?
 
Osoby które lubią ten post: vitamins, Samgold, KapitanBomba, Alkoholik, Lays, Krzychu

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: PYTANIE DO MROZA
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Listopad 2021, 11:54:37 »
Mrozu napisze ze można go zajeżdżać i myśli ze to rozwiązanie sytuacji, a koleś sprzeda chara kupi nowego i znowu bezkarny.


 
Osoby które lubią ten post: BoodyRPG, Krzychu

Mrozu

Odp: PYTANIE DO MROZA
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Listopad 2021, 12:06:04 »
Już pisałem, że od momentu jak wejdzie 5 reborn to całe top 100 serwera będzie można bić, na ten moment nie widzę lepszego rozwiązania.
 
Osoby które lubią ten post: Samgold, KapitanBomba

KapitanBomba

Odp: PYTANIE DO MROZA
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Listopad 2021, 12:06:45 »
Niestety przez te wszystkie zasady zrobiła się patologia, na tym serwerze randomy mogą wszystko bezkarnie a ty go zabijesz i leci ban na tydzień albo lepiej.
 

Wedkarz

Odp: PYTANIE DO MROZA
« Odpowiedź #4 dnia: 28 Listopad 2021, 12:10:50 »
Zawsze najgłośniejsza jest krowa co mało mleka daje :D

Przecież Random status jest prestiżowym statusem serwera, jeszcze o tym nie wiedziałeś ? :)

W sumie, proponuję Ci zacząć od Siebie a później wymagać od innych.

A to fotki jak Twoi przyjaciele trapują się przed randomami aby im czasem nie wbili na expy :)

A Co do Kibica, zawsze go podziwiam, że ma nadal siły i cierpliwość do tych ludzi i serwera :D

PS. Zawsze możesz napisać petycje do Mroza o zmiane statusu.
« Ostatnia zmiana: 28 Listopad 2021, 12:12:32 wysłana przez Wedkarz »
 
Osoby które lubią ten post: Simon

Simon

Odp: PYTANIE DO MROZA
« Odpowiedź #5 dnia: 28 Listopad 2021, 13:09:31 »
Co wy się tak czepiacie tego Kibica czy on coś złego zrobił  :(
 

Wedkarz

Odp: PYTANIE DO MROZA
« Odpowiedź #6 dnia: 28 Listopad 2021, 13:20:09 »
Widocznie stwarza zagrożenie 😂 Skoro dostaje pogróżki już od 2 reborna , że nie wbije kolejnego 🙈
 
Osoby które lubią ten post: Simon

BREJQ SSG

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: PYTANIE DO MROZA
« Odpowiedź #7 dnia: 28 Listopad 2021, 13:41:46 »
Cześć Mrozu mam pytanie bo na PRIV nie chcesz odpowiedzieć ani na ctrl+r jak masz zamiar utemperować randomów którzy mają podejście jestem bezkarnym bogiem i mogę Ci napluć w mordę bo nie możesz mnie zabić.
Dla przykładu dzisiaj na zbieraczkę gdzie zbierałem dc wpierdala mi się support Kibica stali który ma majna 4 reb full lvl i ładnie proszę żeby mi wyszedł to napisał że nie wyjdzie a jak chce to mogę go zabić ale od razu zreportuje i dostane bana.
Czy ten OTS zmierza do tego że randomy mogą teraz pluć każdemu w mordę bo nic im nie można zrobić, czy może uregulujesz to jakąś zasadą w regulaminie?
Plują Ci do mordy buhaha
 

cyni0

Odp: PYTANIE DO MROZA
« Odpowiedź #8 dnia: 28 Listopad 2021, 21:15:36 »
czemu mamy nie blokowac expow? ktos nam broni czy co? xD

i tak ogolnie nie odniosles sie w ogole do argumentow zarzuconych przez bodyego, blokowac blokujemy, ale przed enemy ktore chca lurowac albo wpaac randomy to 2 sprawa bo na polane icb wpuszczam jak ktos poprosi i powie gdzie chce expic xD a nwet jak nie to lost jest najlepszym expem na tym otsie wiec dziwne zeby randomy bezkarnie mogły tam biegac
« Ostatnia zmiana: 28 Listopad 2021, 21:17:55 wysłana przez cyni0 »
 

Omen

Odp: PYTANIE DO MROZA
« Odpowiedź #9 dnia: 29 Listopad 2021, 08:11:37 »
Co wy się tak czepiacie tego Kibica czy on coś złego zrobił  :(

Teraz obydwie gildie czekaja na ten 5 reborn i ze top100 mozna walic w pizde, mam nadzieje ze jestes gotow z kolegami randomami
 
Osoby które lubią ten post: vitamins, Samgold, KapitanBomba, Alkoholik

Wedkarz

Odp: PYTANIE DO MROZA
« Odpowiedź #10 dnia: 29 Listopad 2021, 10:52:16 »
Tutaj 2 Randomy mają więcej 4 rebornów niż wy w całej gildii  ::) Ha ha
 
Osoby które lubią ten post: Simon

Lays

Odp: PYTANIE DO MROZA
« Odpowiedź #11 dnia: 29 Listopad 2021, 11:18:05 »
Ciekawe jak to bedzie z wami w praktyce?! tez bedziesz taki wyszczekany?
 

Simon

Odp: PYTANIE DO MROZA
« Odpowiedź #12 dnia: 29 Listopad 2021, 11:51:37 »
Tutaj 2 Randomy mają więcej 4 rebornów niż wy w całej gildii  ::) Ha ha

Zazdrość ich zżera xD a znając życie skończy się tak jak na 4 rebie xd
 

Lays

Odp: PYTANIE DO MROZA
« Odpowiedź #13 dnia: 29 Listopad 2021, 12:01:22 »
Czyli tak jak w twoim przypadku logowanie 20:30 pozniej nadzieja ze bezkarny Patryk i znowu x log next logowanie 3 w nocy z kolejna nadzieja na done task
 
Osoby które lubią ten post: Omen

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: PYTANIE DO MROZA
« Odpowiedź #14 dnia: 29 Listopad 2021, 12:34:50 »
Tutaj 2 Randomy mają więcej 4 rebornów niż wy w całej gildii  ::) Ha ha

Ciekawe czy jakby te randomy były normalnie zabijanie tak jak my jak się expilismy, robiły taska bez dragon booka, bossa bez boss dolla i nie kupowały huntingow czy by się normalnie wyexpily.

I druga sprawa ze te randomy grają tu po 2-3 lata na otsie, a u nas ludzie takie chary expia w dwa miesiące xD