Here you can change website language:

Autor Wątek: PYTANIE DO MROZA  (Przeczytany 8381 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

BoodyRPG

Odp: PYTANIE DO MROZA
« Odpowiedź #30 dnia: 30 Listopad 2021, 08:23:59 »
Co dalentil miał? Tą gildie rexia? XD co robila taski o 4 rano żeby nie padać? I kitrała się po płatnych? Obejrzyj filmiki u Frosta na kanale genetyczną dominacje na starcie edycji kiedy były wyrównane szansę jak wszyscy wpierdol dostawali albo filmiki z walk 25 na 25 z poprzedniego roku inne okresy rexi się nie liczą od kiedy wyznacznikiem czegokolwiek jest robienie questow I posiadanie lvli? Tutaj można kupić topowego chara tak jak 80%terazniejszej topki czemu zakrywasz się dalentilem mów co ty osiągnąłeś bo jak na razie osiągnięcia dalentila nie robią na mnie wrażenia. Zaproponowalem niech zaimponuje wszystkim zrzeknie się statusu randoma i wtedy możemy dyskutować to już zaczyna szukać wymówek że nie angażuje się do pvp tak jak nigdy się nie angażował
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: PYTANIE DO MROZA
« Odpowiedź #31 dnia: 30 Listopad 2021, 10:00:58 »
Kolejność jest taka, Dalentil suczka Krzyza, AnimalYou (wędkarz) suczka Dalentila xD Animal nie zapominaj jak my expilismy chary na walki to ty z bratem Hektorixem wydawałes pp na domek, a lataliscie max lvlami xD

Naprawdę uwierz nikt Wam nie zazdrości, dopóki Mrozu nie wprowadził target spella i itemow questow na 4 reborn, to tylko my przez 3 miesiące mieliśmy 4 reborny w gildi.

Naprawdę jeżeli chodzi o questy nawet nikt by się nie zasmucił gdyby krzyz bez dalentila poszedł, bo głównie na krzyżu nam zalezalo.


 

cyni0

Odp: PYTANIE DO MROZA
« Odpowiedź #32 dnia: 30 Listopad 2021, 11:00:36 »
odjebcie sie od mojego gita animala i jego brata hektorixa
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: PYTANIE DO MROZA
« Odpowiedź #33 dnia: 30 Listopad 2021, 11:22:52 »
Tez lubialem z nim i pentarem zagnoic frniksa na ukrytych achadach ale się pruje teraz


 

OMEN KOCUR

Odp: PYTANIE DO MROZA
« Odpowiedź #34 dnia: 30 Listopad 2021, 11:36:44 »
Nie jestem suczką Daletaila :D


Wtedy co Ciebie tutaj jeszcze nie było lub szwędałeś się po depo. kilka lat temu ten Dalentil miał Gildie liczącą same najwyższe lvl oraz przecierał wszystkie questy co nikt inny tego nie zrobił lub mówił i płakał, że nie da się zrobić.

Najpierw za nim się wypowiesz na temat huntingów wbij sobie grzecznie i bezkarnie kilka 4 rebornów na swoich expowiskach To wtedy będziesz mógł się zrównać poziomem.

Arena nie jest jedynie Dla tych co są prześladowani bo widziałem tam wszystkich. I jest standardem prestiż za Elite PP.

Możecie sobie Dalej płakać tutaj i się dalej wyzywać a chłopaki i Tak sobie będą grać spokojnie 😀


Nie żeby coś ale ten daunlentil sie nawet do robienia questow nieudacznik nie nadaje. Chlop ma iq sosny a rece polamane bardziej od pizdeczki. Tym animalem gostek jestes tak przyjebany ze jak czytalem to az sie smialem. Chlop co nawet 1 chara 4 reb nie wyexpil sie sadzi do boodego gdzie chlop was nosem wciaga. Nie czaje po chuj ogolnie piszesz taka gownoprawde :D ale spoko jest z kogo sie posmiac. Daunlentil wyznacznik trudnosci questow na otsie xD
 

Feniksss

Odp: PYTANIE DO MROZA
« Odpowiedź #35 dnia: 30 Listopad 2021, 12:31:24 »
zagnojony to tam zostalem konkretnie z jedna deska dziennie na 400k lvl
 

Simon

Odp: PYTANIE DO MROZA
« Odpowiedź #36 dnia: 30 Listopad 2021, 12:46:59 »
Nie jestem suczką Daletaila :D


Wtedy co Ciebie tutaj jeszcze nie było lub szwędałeś się po depo. kilka lat temu ten Dalentil miał Gildie liczącą same najwyższe lvl oraz przecierał wszystkie questy co nikt inny tego nie zrobił lub mówił i płakał, że nie da się zrobić.

Najpierw za nim się wypowiesz na temat huntingów wbij sobie grzecznie i bezkarnie kilka 4 rebornów na swoich expowiskach To wtedy będziesz mógł się zrównać poziomem.

Arena nie jest jedynie Dla tych co są prześladowani bo widziałem tam wszystkich. I jest standardem prestiż za Elite PP.

Możecie sobie Dalej płakać tutaj i się dalej wyzywać a chłopaki i Tak sobie będą grać spokojnie 😀


Nie żeby coś ale ten daunlentil sie nawet do robienia questow nieudacznik nie nadaje. Chlop ma iq sosny a rece polamane bardziej od pizdeczki. Tym animalem gostek jestes tak przyjebany ze jak czytalem to az sie smialem. Chlop co nawet 1 chara 4 reb nie wyexpil sie sadzi do boodego gdzie chlop was nosem wciaga. Nie czaje po chuj ogolnie piszesz taka gownoprawde :D ale spoko jest z kogo sie posmiac. Daunlentil wyznacznik trudnosci questow na otsie xD

Skoro jestem tak połamany jak je zrobiliśmy ?
Bo średnio bym powiedział operować jednocześnie ekiem i edem czy rpkiem walcząc z bestiami ?
Jeśli ja mam IQ sosny to jakie ty masz iq bo od jakiegoś czasu piszesz takie bzdury które nie trzymają się kupy jak m.in. teraz. Ja rozumiem że siedzisz z tropeheusem xeną trawą i innymi na tsie którzy wysysają z każdego jakąkolwiek inteligencje no ale jak nie masz co napisać to po prostu nie pisz :p
Albo możesz po prostu przyznać że nam zazdrościsz :)
 

Wedkarz

Odp: PYTANIE DO MROZA
« Odpowiedź #37 dnia: 30 Listopad 2021, 14:41:44 »
Jeszcze gość Myśli, że jestem jakimś Animalem 😂 To jak Kibic Dalentilem Lub na odwrót 😂🙈 A jeżeli chodzi o Animala i Hektorixa to z tego co Wiem nie mają zamiaru wracać na ten serwer.
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: PYTANIE DO MROZA
« Odpowiedź #38 dnia: 30 Listopad 2021, 14:44:41 »
Jakimś Animalem? Pisałeś z tego konta o modernizacje lewo góra domku, który był Hektorixa Animala i Earante, wiec jesteś Earante sponsor? Skoro nie ta dwójka. xD


 

Samgold

Odp: PYTANIE DO MROZA
« Odpowiedź #39 dnia: 30 Listopad 2021, 14:59:55 »
Jakimś Animalem? Pisałeś z tego konta o modernizacje lewo góra domku, który był Hektorixa Animala i Earante, wiec jesteś Earante sponsor? Skoro nie ta dwójka. xD

Nie no, to nie earante. Earante by w każdym poście zajebał rozprawkę na pół strony.
 
Osoby które lubią ten post: vitamins, Wedkarz, Alkoholik

Wedkarz

Odp: PYTANIE DO MROZA
« Odpowiedź #40 dnia: 30 Listopad 2021, 15:00:14 »
Pisać można i nie jest zabronione w żadnym regulaminie :) Tak, masz racje. Ale również podawałem Inne nicki w modernizacji. Tam było więcej osób conajmniej jeszcze 2 co z nich wymieniłeś o których nawet nie wiesz lub zapomniałeś. I nie muszę się przedstawiać 😀
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: PYTANIE DO MROZA
« Odpowiedź #41 dnia: 30 Listopad 2021, 15:03:31 »
Jak sprzedales mi ten domek, pisałeś z tego konta na forum, na tibi z wędkarza spiningowego a na tsie jako Animal cymbale xD


 

Wedkarz

Odp: PYTANIE DO MROZA
« Odpowiedź #42 dnia: 30 Listopad 2021, 15:09:57 »
Nigdy nie byłem animalem na ts . Domek Ci mógł sprzedawać bo my się wynieśli całkowicie z gry nasza 5. I nikt tutaj Aktualnie nie posiada postaci. Ostatni oddany support krzyżowi 3 reb z tego co pamietam 😀
 

OMEN KOCUR

Odp: PYTANIE DO MROZA
« Odpowiedź #43 dnia: 30 Listopad 2021, 17:12:51 »
Nie jestem suczką Daletaila :D


Wtedy co Ciebie tutaj jeszcze nie było lub szwędałeś się po depo. kilka lat temu ten Dalentil miał Gildie liczącą same najwyższe lvl oraz przecierał wszystkie questy co nikt inny tego nie zrobił lub mówił i płakał, że nie da się zrobić.

Najpierw za nim się wypowiesz na temat huntingów wbij sobie grzecznie i bezkarnie kilka 4 rebornów na swoich expowiskach To wtedy będziesz mógł się zrównać poziomem.

Arena nie jest jedynie Dla tych co są prześladowani bo widziałem tam wszystkich. I jest standardem prestiż za Elite PP.

Możecie sobie Dalej płakać tutaj i się dalej wyzywać a chłopaki i Tak sobie będą grać spokojnie 😀


Nie żeby coś ale ten daunlentil sie nawet do robienia questow nieudacznik nie nadaje. Chlop ma iq sosny a rece polamane bardziej od pizdeczki. Tym animalem gostek jestes tak przyjebany ze jak czytalem to az sie smialem. Chlop co nawet 1 chara 4 reb nie wyexpil sie sadzi do boodego gdzie chlop was nosem wciaga. Nie czaje po chuj ogolnie piszesz taka gownoprawde :D ale spoko jest z kogo sie posmiac. Daunlentil wyznacznik trudnosci questow na otsie xD

Skoro jestem tak połamany jak je zrobiliśmy ?
Bo średnio bym powiedział operować jednocześnie ekiem i edem czy rpkiem walcząc z bestiami ?
Jeśli ja mam IQ sosny to jakie ty masz iq bo od jakiegoś czasu piszesz takie bzdury które nie trzymają się kupy jak m.in. teraz. Ja rozumiem że siedzisz z tropeheusem xeną trawą i innymi na tsie którzy wysysają z każdego jakąkolwiek inteligencje no ale jak nie masz co napisać to po prostu nie pisz :p
Albo możesz po prostu przyznać że nam zazdrościsz :)


ego cie zjada pionku, każdy ma tak w ciebie wyjebane ze nie umuesz tego przebolec że skończy się twój czas na serwie wraz z questami ktore robi za ciebie krzyz a ty sobie przypisujesz jego robotę xD

a co do iq to lepiej nie szczekaj bo dibrze wiemy ze doubluje twoje dlatego umiem grać w ta grę
 

Simon

Odp: PYTANIE DO MROZA
« Odpowiedź #44 dnia: 30 Listopad 2021, 17:54:00 »
Nie jestem suczką Daletaila :D


Wtedy co Ciebie tutaj jeszcze nie było lub szwędałeś się po depo. kilka lat temu ten Dalentil miał Gildie liczącą same najwyższe lvl oraz przecierał wszystkie questy co nikt inny tego nie zrobił lub mówił i płakał, że nie da się zrobić.

Najpierw za nim się wypowiesz na temat huntingów wbij sobie grzecznie i bezkarnie kilka 4 rebornów na swoich expowiskach To wtedy będziesz mógł się zrównać poziomem.

Arena nie jest jedynie Dla tych co są prześladowani bo widziałem tam wszystkich. I jest standardem prestiż za Elite PP.

Możecie sobie Dalej płakać tutaj i się dalej wyzywać a chłopaki i Tak sobie będą grać spokojnie 😀


Nie żeby coś ale ten daunlentil sie nawet do robienia questow nieudacznik nie nadaje. Chlop ma iq sosny a rece polamane bardziej od pizdeczki. Tym animalem gostek jestes tak przyjebany ze jak czytalem to az sie smialem. Chlop co nawet 1 chara 4 reb nie wyexpil sie sadzi do boodego gdzie chlop was nosem wciaga. Nie czaje po chuj ogolnie piszesz taka gownoprawde :D ale spoko jest z kogo sie posmiac. Daunlentil wyznacznik trudnosci questow na otsie xD

Skoro jestem tak połamany jak je zrobiliśmy ?
Bo średnio bym powiedział operować jednocześnie ekiem i edem czy rpkiem walcząc z bestiami ?
Jeśli ja mam IQ sosny to jakie ty masz iq bo od jakiegoś czasu piszesz takie bzdury które nie trzymają się kupy jak m.in. teraz. Ja rozumiem że siedzisz z tropeheusem xeną trawą i innymi na tsie którzy wysysają z każdego jakąkolwiek inteligencje no ale jak nie masz co napisać to po prostu nie pisz :p
Albo możesz po prostu przyznać że nam zazdrościsz :)


ego cie zjada pionku, każdy ma tak w ciebie wyjebane ze nie umuesz tego przebolec że skończy się twój czas na serwie wraz z questami ktore robi za ciebie krzyz a ty sobie przypisujesz jego robotę xD

a co do iq to lepiej nie szczekaj bo dibrze wiemy ze doubluje twoje dlatego umiem grać w ta grę

Hmm twierdzisz że jesteś inteligentny a napisałeś coś na co nie potrafisz odpowiedzieć a wręcz napisałeś prawie to samo co pod poprzednim postem pff
Zadam ci pytanie jeszcze raz skoro według ciebie jestem tak połamany w tą grę to jak robimy te questy ?
Bo szczerze nie wyobrażam sobie robienia questów z bestiami solo operując ekiem edem i rpkiem chociaż targeta może by się udało ale reszty nie da się raczej :p
Nie wiem dlaczego miałoby mnie zjadać ego to ty się do mnie prujesz i w dodatku piszesz coś co nie trzyma się kupy  ;D
Ciekaw jestem czy potrafisz odpowiedzieć na to czy po prostu znowu napiszesz coś bez sensu by się podbudować :)
« Ostatnia zmiana: 30 Listopad 2021, 17:57:50 wysłana przez Simon »