Here you can change website language:

Autor Wątek: gruby support  (Przeczytany 4506 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

cyni0

gruby support
« dnia: 01 Grudzień 2021, 19:43:55 »
nick chara : GRANE
1452 1.09-12:04   Używanie profesji Support do PVP (leczenie podczas PK etc.) lub lurowania/blokowanie/utrudnianie expa będzie się kończyło wystawieniem wszystkich postaci gracza na aukcje.
@Mrozu

 
Osoby które lubią ten post: Samgold, Krzychu

Mrozu

Odp: gruby support
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Grudzień 2021, 19:55:06 »
Ogólnie była zmiana aktualizacja tych wpisów z changeloga i od tego jest temat z brakującymi kwestiami na forum więc za to jest teraz ban, a nie zabranie wszystkich postaci, a co do tego co tu się dzieje to poczekam jeszcze na wypowiedź Grubasq, bo zanim dodałeś temat on też do mnie coś pisał o Was  :D
 

cyni0

Odp: gruby support
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Grudzień 2021, 19:59:14 »
tak i w jednym z tych tematow napisales ze char pvp moze ingerowac w pvp supportow jezeli maja chary pvp w gildii i go nie zbanowales, wiec wallujemy sobie supporty bo mozemy ingerowac jezeli ma chary pvp
 

GrubasQ

Odp: gruby support
« Odpowiedź #3 dnia: 01 Grudzień 2021, 20:06:21 »
2. Utrudnianie profesjami PVP gry Supportowi (np. follow/lurowanie), który nie ma innych postaci w jakikolwiek sposób jest karane banem.

To jest jedna kwestia, latasz postacia PVP a masz supporta ?:) Dobry jestes. Wiec jak ja dostane bana to ty tez powinienes ;)
I kolejna kwestia filmik masz powycinany, jak przeszkadzasz mi w expieniu pushujesz i dajesz do trapa, daj od początku do końca ;)

Nastepna sprawa pojawiles sie jak twoj kochany przyjaciel latal ze mna na follow na -4 :)



Pewnie kolega nie miał cama i zawołał ciebie :)

Oczywiscie Video nie mam, to byl blef ale chyba jednak zaczne latac za kazdym razem co wy odpierdalacie bo to juz sie robi troche nudne.

To tyle.
 

cyni0

Odp: gruby support
« Odpowiedź #4 dnia: 01 Grudzień 2021, 20:22:17 »
po 1 czytanie ze zrozumieniem,
Utrudnianie profesjami PVP gry Supportowi (np. follow/lurowanie), który nie ma innych postaci w jakikolwiek sposób jest karane banem.
czyli mozna utrudniac profesja pvp gre supportowi jezeli ma inne chary pvp, a mrozu pisal ze gdy masz chary pvp w gildii, a z pewnoscia je masz
po 2,
1452 1.09-12:04   Używanie profesji Support do PVP (leczenie podczas PK etc.) lub lurowania/blokowanie/utrudnianie expa będzie się kończyło wystawieniem wszystkich postaci gracza na aukcje.   z tego zmienia sie tylko tyle ze jest ban a nie aukcja, z filmu mozna jednoznacznie stwierdzic ze jest to blokowanie/proba lurowania(zabicia z mobami przy uzyciu mw)
po 3,
nie bede wstawial czegos co ty chcesz, odpal sobie cama i sam nagrywaj nie bede wrzucal to co ty chcesz bo szkoda mi na ciebie czasu, wszystko czego nie ma na filmie jest zgodne z regulaminem i napisalem o tym w tym wpisie &1 &2
« Ostatnia zmiana: 01 Grudzień 2021, 20:24:03 wysłana przez cyni0 »
 

OMEN KOCUR

Odp: gruby support
« Odpowiedź #5 dnia: 01 Grudzień 2021, 20:26:24 »
ja tu nie widzę podstaw do bana, przeszkadzaliscie mu postaciami pvp expic na supporcie to po pierwsze a po drugie macie supporty więc trzeba było przyjść i go zabić a nie kolejny płacz wylewac na forum

zapomnialbym, zajedzcie fantazje
 

krist154

Odp: gruby support
« Odpowiedź #6 dnia: 01 Grudzień 2021, 20:26:33 »
Witam serdecznie :)
czyli co jezeli po expie biega support to ja juz wtedy tam niemoge expic? xDD troche wtedy by to bylo smieszne :d bo na expie moze byc kazdy a ja w zaden sposob nie ingerowalem w jego expa tylko poprostu zabijalem monsterki :) a Ty ziomus mnie trapowales i wypisywales rozne rzeczy... wiec sie zastanow co Ty wgl chcesz osiagnac placzem na forum.... xd btw. moze wyjdz zwyklym charkiem na expiole a nie supportem to wtedy bys nie musial plakac na forum :(
 

cyni0

Odp: gruby support
« Odpowiedź #7 dnia: 01 Grudzień 2021, 20:27:31 »
nie widzisz podstaw do bana? regulamin jasno mowi ze nie mozna wallowac supportem postaci pvp XD
@Mrozu posprawdzaj co odpisal i ja odpisalem i wykonaj wyrok

PS:fantazja zajechana na warmasterze, a dzisiaj gruby na loscie
 

OMEN KOCUR

Odp: gruby support
« Odpowiedź #8 dnia: 01 Grudzień 2021, 20:28:44 »
Witam serdecznie :)
czyli co jezeli po expie biega support to ja juz wtedy tam niemoge expic? xDD troche wtedy by to bylo smieszne :d bo na expie moze byc kazdy a ja w zaden sposob nie ingerowalem w jego expa tylko poprostu zabijalem monsterki :) a Ty ziomus mnie trapowales i wypisywales rozne rzeczy... wiec sie zastanow co Ty wgl chcesz osiagnac placzem na forum.... xd btw. moze wyjdz zwyklym charkiem na expiole a nie supportem to wtedy bys nie musial plakac na forum :(

przeciez to wy placzecie przyglupie XD
 

GrubasQ

Odp: gruby support
« Odpowiedź #9 dnia: 01 Grudzień 2021, 20:30:50 »
Witam serdecznie :)
czyli co jezeli po expie biega support to ja juz wtedy tam niemoge expic? xDD troche wtedy by to bylo smieszne :d bo na expie moze byc kazdy a ja w zaden sposob nie ingerowalem w jego expa tylko poprostu zabijalem monsterki :) a Ty ziomus mnie trapowales i wypisywales rozne rzeczy... wiec sie zastanow co Ty wgl chcesz osiagnac placzem na forum.... xd btw. moze wyjdz zwyklym charkiem na expiole a nie supportem to wtedy bys nie musial plakac na forum :(
Czego ty pajacu piszesz? follow to nie ingierowanie w mojego expa ? dales perfidnie follow 2 charami i cos jeszcze tutaj piszesz, wez wypierdalaj za przeproszeniem.

Co za zakłamana guildia cala jprd xDDD Widać ze nie umiecie inaczej. Ale piłeczka sie odbije predzej czy pozniej :)

Jak ma banowac niech banuje, dla mnie to lotto, a odpisywaniem i bronieniem nazywasz placzem to ty idz do psychologa.
 

OMEN KOCUR

Odp: gruby support
« Odpowiedź #10 dnia: 01 Grudzień 2021, 20:32:05 »
nie widzisz podstaw do bana? regulamin jasno mowi ze nie mozna wallowac supportem postaci pvp XD
@Mrozu posprawdzaj co odpisal i ja odpisalem i wykonaj wyrok

PS:fantazja zajechana na warmasterze, a dzisiaj gruby na loscie

pionsi wallowal na murach i mrozu pisal ze za to nie ma bana, regulamin nie został zupdatowany także obowiązuje stara zasada. Zamykam

ps. niezły zajazd fantazji, ostatnia deska 4dni temu XDDD zajedzcie fantazje ajee
 

krist154

Odp: gruby support
« Odpowiedź #11 dnia: 01 Grudzień 2021, 20:32:12 »
omen zamknij leb pajacu z magazynu Xd wez udzial w programie lombard na magazynie prowadzacego przez idiote

ja sie odnosilem do slow grubasqa ktory mi plakal w tibioszce ze dostane bana za expienie bo on jest supportem :)
 

GrubasQ

Odp: gruby support
« Odpowiedź #12 dnia: 01 Grudzień 2021, 20:34:42 »
omen zamknij leb pajacu z magazynu Xd wez udzial w programie lombard na magazynie prowadzacego przez idiote

ja sie odnosilem do slow grubasqa ktory mi plakal w tibioszce ze dostane bana za expienie bo on jest supportem :)

Wyjdz ty kretynie na dwor bo masz mozg zajebany sperma kolegi z guildi ;)

A po za tym jak moglo byc to pvp, jak nie bylo nigdzie charow supportow waszych ?XD wiec co ja mam stać nic nie robić a wy możecie robić co chcecie pvp charami ?XD
A Mwale da sie przebic, i nikt was nie bil wiec jakie tutaj bylo pvp ?XD
« Ostatnia zmiana: 01 Grudzień 2021, 20:36:21 wysłana przez GrubasQ »
 

OMEN KOCUR

Odp: gruby support
« Odpowiedź #13 dnia: 01 Grudzień 2021, 20:35:13 »
omen zamknij leb pajacu z magazynu Xd wez udzial w programie lombard na magazynie prowadzacego przez idiote

ja sie odnosilem do slow grubasqa ktory mi plakal w tibioszce ze dostane bana za expienie bo on jest supportem :)

pragne ci przypomniec że nie masz matki przed soba 14 latku takze utkaj tam dziure i siedz cichutko bo nikt cię pod uwagę nie bierze nawet, a próbujesz zabłysnąć.
 
Osoby które lubią ten post: GrubasQ

krist154

Odp: gruby support
« Odpowiedź #14 dnia: 01 Grudzień 2021, 20:39:26 »
JA MAM 13 LAT WIEC MNIE NIE OBRAZAJ POGROMCO OTSA OMENKU PRO MAGAZYNIERKU