Here you can change website language:

Autor Wątek: gruby support  (Przeczytany 4509 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

OMEN KOCUR

Odp: gruby support
« Odpowiedź #15 dnia: 01 Grudzień 2021, 20:45:07 »
JA MAM 13 LAT WIEC MNIE NIE OBRAZAJ POGROMCO OTSA OMENKU PRO MAGAZYNIERKU

jak juz odrosniesz od ziemi i na basenie bedziesz mógł wchodzić na slizgawke 1m20cm to dam ci prawo do odzywania się
 

cyni0

Odp: gruby support
« Odpowiedź #16 dnia: 01 Grudzień 2021, 21:00:59 »
"A po za tym jak moglo byc to pvp, jak nie bylo nigdzie charow supportow waszych ?XD wiec co ja mam stać nic nie robić a wy możecie robić co chcecie pvp charami ?XD
A Mwale da sie przebic, i nikt was nie bil wiec jakie tutaj bylo pvp ?XD"

po co ty piszesz takie glupoty tym grubym, jestes jakis odklejony czy piszesz glupoty zeby mrozowi nie chcialo sie czytac i nic nie zrobil?
regulamin mowi jasno XD

1452 1.09-12:04   Używanie profesji Support do PVP (leczenie podczas PK etc.) lub LUROWANIA/BLOKOWANIE/UTRUDNIANIE expa będzie się kończyło wystawieniem wszystkich postaci gracza na aukcje.

Utrudnianie profesjami PVP gry Supportowi (np. follow/lurowanie), który nie ma innych postaci w jakikolwiek sposób jest karane banem. jak i tutaj klania sie czytanie ze zrozumieniem, supporty nie musza walczyc ze soba zeby ingerowac xD

tworze nowy temat bo spamujecie kurwy zeby bana nie dostal
 

OMEN KOCUR

Odp: gruby support
« Odpowiedź #17 dnia: 01 Grudzień 2021, 21:49:15 »
"A po za tym jak moglo byc to pvp, jak nie bylo nigdzie charow supportow waszych ?XD wiec co ja mam stać nic nie robić a wy możecie robić co chcecie pvp charami ?XD
A Mwale da sie przebic, i nikt was nie bil wiec jakie tutaj bylo pvp ?XD"

po co ty piszesz takie glupoty tym grubym, jestes jakis odklejony czy piszesz glupoty zeby mrozowi nie chcialo sie czytac i nic nie zrobil?
regulamin mowi jasno XD

1452 1.09-12:04   Używanie profesji Support do PVP (leczenie podczas PK etc.) lub LUROWANIA/BLOKOWANIE/UTRUDNIANIE expa będzie się kończyło wystawieniem wszystkich postaci gracza na aukcje.

Utrudnianie profesjami PVP gry Supportowi (np. follow/lurowanie), który nie ma innych postaci w jakikolwiek sposób jest karane banem. jak i tutaj klania sie czytanie ze zrozumieniem, supporty nie musza walczyc ze soba zeby ingerowac xD

tworze nowy temat bo spamujecie kurwy zeby bana nie dostal


jak juz sie swietnie wyjasniles sam to pozwol ze sprostuje ci kilka rzeczy. Uzyl supporta do expa, a to wy przyszliscie postaciami pvp mu przeszkadzac gdzie sam skopiowales ze utrudnianie gry postacia pvp supportowi jest karane banem, takze powinien wam te 2 chary pvp (nie wliczajac tozismiecia skoro expil) zbanowac proste. @Mrozu
 

cyni0

Odp: gruby support
« Odpowiedź #18 dnia: 01 Grudzień 2021, 21:50:22 »
XDDDDDDDDDDDDDDD przeciez wysylalem screena jak mrozu przekreslil ta zasade i napisal ze jezeli support ma postac pvp ktora jest w gildii przeciwnej to mozna ingerowac i robic co sie chce z tym supportem
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: gruby support
« Odpowiedź #19 dnia: 01 Grudzień 2021, 21:53:27 »
Cytuj
1. Używanie profesji Support do PVP (leczenie podczas PK, mwallowanie etc.) lub follow za postacią/lurowanie/blokowanie/utrudnianie expa jest karane banem.
Serio jestescie tak przyjebani ze nie potraficie zrozumieć tego punktu w regulaminie i próbujecie udowodnić jakąś zjebaną rację xD

Ewidentnie na filmikach 5 razy mwaluje i 2 razy luruje.

A co do zarzutów Tozingosa.

Cytuj
2. Utrudnianie profesjami PVP gry Supportowi (np. follow/lurowanie), który nie ma innych postaci w jakikolwiek sposób jest karane banem.

Proste jak jebanie, próbujecie jak zwykle naciągać fakty.

@Mrozu wiesz co z tym zrobić, to Twoj regulamin i Twoje brakujace kwestie w regulaminie.


 

Krzychu

Odp: gruby support
« Odpowiedź #20 dnia: 01 Grudzień 2021, 22:00:22 »
kilka razy im skopiowac fragment regulaminu i nie zrozumią.. porazka
 

OMEN KOCUR

Odp: gruby support
« Odpowiedź #21 dnia: 01 Grudzień 2021, 22:18:11 »
Cytuj
1. Używanie profesji Support do PVP (leczenie podczas PK, mwallowanie etc.) lub follow za postacią/lurowanie/blokowanie/utrudnianie expa jest karane banem.
Serio jestescie tak przyjebani ze nie potraficie zrozumieć tego punktu w regulaminie i próbujecie udowodnić jakąś zjebaną rację xD

Ewidentnie na filmikach 5 razy mwaluje i 2 razy luruje.

A co do zarzutów Tozingosa.

Cytuj
2. Utrudnianie profesjami PVP gry Supportowi (np. follow/lurowanie), który nie ma innych postaci w jakikolwiek sposób jest karane banem.

Proste jak jebanie, próbujecie jak zwykle naciągać fakty.

@Mrozu wiesz co z tym zrobić, to Twoj regulamin i Twoje brakujace kwestie w regulaminie.

ewidentnie na filmiku ani nie luruje tylko spierdala a mwalluje bo przyszliscie postaciami pvp i co mu chcieliscie zrobić? z tymi zarzutami na tozingosa to nie wiem o co ci zapierdala. Gruby nadal nie uzywal postaci do pvp takze po sprawie. A po drugie juz rozciagajac temat to skad ktos ma wiedziec czy opponent ma supporta czy nie? zalozmy ze sprzedaje wszystkie postacie pvp i ide sobie expic na losta supportem tak jak grubasek teraz, utrudniacie mi gre ppstaciami pvp wiec nagrywam was po czym dostajecie na all chary bany, pretty strange
 

cyni0

Odp: gruby support
« Odpowiedź #22 dnia: 01 Grudzień 2021, 22:23:33 »
pretty chuj mnie to interesuje, regulamin jest taki jaki jest, gruby ma chary pvp i jezeli chce moze przyjsc nas nimi zabic, na filmiku wcale nie rzuca mw przed 7 drakonixow XD ogolnie support ma zakazu uzywania mw obok postaci pvp wiec nie wiem co ty pierdolisz