Here you can change website language:

Autor Wątek: gruby support v2  (Przeczytany 4042 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

cyni0

gruby support v2
« dnia: 01 Grudzień 2021, 21:01:42 »
nick chara : GRANE
1452 1.09-12:04   Używanie profesji Support do PVP (leczenie podczas PK etc.) lub lurowania/blokowanie/utrudnianie expa będzie się kończyło wystawieniem wszystkich postaci gracza na aukcje.
@Mrozu




 

cyni0

Odp: gruby support v2
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Grudzień 2021, 21:02:53 »
odnawiam bo spamuja na innym i nie odczytasz
@Mrozu
 

GrubasQ

Odp: gruby support v2
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Grudzień 2021, 21:03:48 »
A mi się wydaje ze odczytał i chciał te konfrontacje. Wiec po co idioto drugi temat robiles?
 

cyni0

Odp: gruby support v2
« Odpowiedź #3 dnia: 01 Grudzień 2021, 21:05:52 »
bo spamujesz i nie wnosisz nic nowego, nie potrafisz czytac zasad i odpisujesz to samo 3 razy, a nie zmienia to nic

dodatkowo zamiast uzyc jakiegokolwiek argumentu, wyzywasz wiec to juz jest zakonczenie dyskusji z toba, tylko czekanie na ownera naszego ukochanego otsa
« Ostatnia zmiana: 01 Grudzień 2021, 21:17:12 wysłana przez cyni0 »
 

OMEN KOCUR

Odp: gruby support v2
« Odpowiedź #4 dnia: 01 Grudzień 2021, 21:20:47 »
nick chara : GRANE
1452 1.09-12:04   Używanie profesji Support do PVP (leczenie podczas PK etc.) lub lurowania/blokowanie/utrudnianie expa będzie się kończyło wystawieniem wszystkich postaci gracza na aukcje.
@Mrozu


na chuj tworzysz nowy temat przyglupie skoro i tak chlop nie dostanie bana bo nie ma za co. Pvp nie bylo, blokowania nie bylo, lurowania nie bylo i utrudniania expa tez nie XD trzeba bylo przyjsc supportami i go zabic esa, zamykam ten temat tez
 
Osoby które lubią ten post: GrubasQ

cyni0

Odp: gruby support v2
« Odpowiedź #5 dnia: 01 Grudzień 2021, 21:23:47 »
magazynierku zamykasz pizde i wracasz do paczek,
pvp nie musialo byc bo support nie moze lurowac/blokowac XD chlop rzucil mi mw wiec blokowal, a za drugim razem mialem 6 drakonixow i wyjebal mi mw przed pysk wiec jest to rowniez lurowanie + odwallowal tozingosa od expa wiec jest to tez przeszkadzanie w expie, nie wtracaj sie do dyskusji bo gruby sie nie potrafi obronic
 

GrubasQ

Odp: gruby support v2
« Odpowiedź #6 dnia: 01 Grudzień 2021, 21:32:51 »
ale ja sie idioto nie bronie wyjebane mam w to czaisz? To bedzie ban to bedzie nie to nie.

Jaki ty kurwa jestes dziecinny XDDD idz kurwo mala zmywac gary pierdolony 18 latek xD
 

cyni0

Odp: gruby support v2
« Odpowiedź #7 dnia: 01 Grudzień 2021, 21:38:16 »
odpowiedziales 5 razy, przed tym zostales w tibii zgnojony tak ze pisales co chwile ze nagrales i zaraz mamy bana, wyszedles z kazdego expowiska supportem i piszesz ze masz w to wyjebane XD
 

GrubasQ

Odp: gruby support v2
« Odpowiedź #8 dnia: 01 Grudzień 2021, 21:39:36 »
Odezwij sie w nocy, a nie o 5 rano wstajesz zeby zabic kogos i idz na ten zmywak gary sie same nie umyja xD
Chary expia caly czas z jakiego expowiska wyszedlem?XD

W nocy jak padniesz to grzecznie idziesz spac, nawet nie sapiesz a w dzien przy kolegach wielki chojrak pierdolony dzieciuch XD
« Ostatnia zmiana: 01 Grudzień 2021, 21:43:40 wysłana przez GrubasQ »
 

OMEN KOCUR

Odp: gruby support v2
« Odpowiedź #9 dnia: 01 Grudzień 2021, 21:43:36 »
magazynierku zamykasz pizde i wracasz do paczek,
pvp nie musialo byc bo support nie moze lurowac/blokowac XD chlop rzucil mi mw wiec blokowal, a za drugim razem mialem 6 drakonixow i wyjebal mi mw przed pysk wiec jest to rowniez lurowanie + odwallowal tozingosa od expa wiec jest to tez przeszkadzanie w expie, nie wtracaj sie do dyskusji bo gruby sie nie potrafi obronic

wroc do szkolki bo ci sie zaczyna pierdolic od mucenia w ta tibie. Aha czyli blokowal cie mw? XD myslalem ze blokowaniem nazywamy np. natural player ktory stoi w drzwiach na loscie ;) pvp nie bylo, a no i pewnie expiliscie we 3 na follow 2 magami i szczoch palkiem. Czyli co expil sobie tozingos i expil sobie grane wiec po chuj tam przychodziliscie pvp postaciami, trzeba bylo przyjsc supportami jak juz napisalem. I nie odwallowal tozingosa od expa tylko was od scigania gra. dobra @Mrozu zamykaj ten gowno topic bo sie padaka zaczyna robic
 

cyni0

Odp: gruby support v2
« Odpowiedź #10 dnia: 01 Grudzień 2021, 21:49:28 »
bo o 5 rano normalni ludzie wstaja? xD kiedy mam wstawac? o 24 albo 1 i wybijac ludzi na rexia pl?

tak grzecznie wychodze bo nie chce mi sie przepychac z randomami 2 rok na otsie na snejkach bo wasz team znowu stracil mental i wyjebal xloga, ide do pzta, ide dalej grac w swoja giereczke, a wy idziecie do 6 spac to po co sie meczyc?

Tak blokowanie to jest rzucanie mw, szczegolnie gdy sciga mnie 6 drakonixow, co ma do tego ze nie bylo pvp? profesja support nie moze rzucac mw profesji pvp i tyle, wracaj do magazynu i nie spamuj, bedziemy przychodzic tym czym chcemy i chuj ci do tego bo stoisz w pz
 

OMEN KOCUR

Odp: gruby support v2
« Odpowiedź #11 dnia: 01 Grudzień 2021, 22:20:57 »
bo o 5 rano normalni ludzie wstaja? xD kiedy mam wstawac? o 24 albo 1 i wybijac ludzi na rexia pl?

tak grzecznie wychodze bo nie chce mi sie przepychac z randomami 2 rok na otsie na snejkach bo wasz team znowu stracil mental i wyjebal xloga, ide do pzta, ide dalej grac w swoja giereczke, a wy idziecie do 6 spac to po co sie meczyc?

Tak blokowanie to jest rzucanie mw, szczegolnie gdy sciga mnie 6 drakonixow, co ma do tego ze nie bylo pvp? profesja support nie moze rzucac mw profesji pvp i tyle, wracaj do magazynu i nie spamuj, bedziemy przychodzic tym czym chcemy i chuj ci do tego bo stoisz w pz

nic cie nie scigalo, widac na filmiku ze sam sie w nie wjebales pyskiem. Bedziecie przychodzic tym fzym chcecie yylko potem sie nie sadzcie zr nie macie racji xD jakim pz ty przyjebi3 jak jedyny char ktory mam do expienia to char 200k xD zajedz fantazje
 

cyni0

Odp: gruby support v2
« Odpowiedź #12 dnia: 01 Grudzień 2021, 22:24:38 »
dobra sorry ze chcialem biec do pzta, spodziewalem sie ze koles supportem mi rzuci walla, tak bedziemy przychodzic czym chcemy bo regulamin jasno reguluje zasady, a ty probujesz specjalnie przekrecic jak jest i spamowac zeby gruby bana nie dostal, albo jestes taki glupi i nie rozumiesz jak dzialaja zasady, fantazja zajechana nie wychodzi z depo
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: gruby support v2
« Odpowiedź #13 dnia: 01 Grudzień 2021, 22:27:07 »
Cytuj
1. Używanie profesji Support do PVP (leczenie podczas PK, mwallowanie etc.) lub follow za postacią/lurowanie/blokowanie/utrudnianie expa jest karane banem.
Serio jestescie tak przyjebani ze nie potraficie zrozumieć tego punktu w regulaminie i próbujecie udowodnić jakąś zjebaną rację xD

Ewidentnie na filmikach 5 razy mwaluje i 2 razy luruje.

A co do zarzutów Tozingosa.

Cytuj
2. Utrudnianie profesjami PVP gry Supportowi (np. follow/lurowanie), który nie ma innych postaci w jakikolwiek sposób jest karane banem.

Proste jak jebanie, próbujecie jak zwykle naciągać fakty.

@Mrozu wiesz co z tym zrobić, to Twoj regulamin i Twoje brakujace kwestie w regulaminie.


 
Osoby które lubią ten post: Nyga Ricz

Mrozu

Odp: gruby support v2
« Odpowiedź #14 dnia: 02 Grudzień 2021, 10:08:19 »
Za dużo niewiadomych, też pocięty jest ten film, jeszcze do tego Cynio nie jesteś osobą godną zaufania więc no  :D
Będzie bez bana tym razem.
 
Osoby które lubią ten post: GrubasQ, OMEN KOCUR