Here you can change website language:

Autor Wątek: Skarga na Hibor Assasin  (Przeczytany 4174 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

firefly

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Skarga na Hibor Assasin
« dnia: 02 Grudzień 2021, 15:45:14 »
Witam,
Doszła do mnie wiadomość, że skończyła się moja bezkarność, spoko rozumiem.
Tak samo rozumiem to, że precedensy i szwedy mogą mnie bic, ale czy randomy mogą im pomagać? :) 
Ja za takie akcje dostałem karę, to liczę, że ta osoba zostanie tak samo potraktowana.
 

xoordis

Odp: Skarga na Hibor Assasin
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Grudzień 2021, 15:58:17 »
Zalezy jak na to patrzec cwelu jebany, jakby to zrobil tak o to pewnie banicja, ale zapomniales uwzglednic to, ze go gnoiles ciagle, wiec jak mial okazje do zemsty to ja wykorzystal. Chuj ci w oko i do zoba :D
 
Osoby które lubią ten post: Krzychu

xoordis

Odp: Skarga na Hibor Assasin
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Grudzień 2021, 16:01:46 »
A z reszta to bylo wczoraj wieczorem, prawo nie dziala wstecz konfidencie jebany, ESSA ZARUCHANCU HAHAHAH
 

firefly

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Skarga na Hibor Assasin
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Grudzień 2021, 16:02:47 »
Widze dalej nic ciekawego do powiedzenia nie masz :)
Padl moze z 2-3 razy, poza tym wszystko dzialo sie za randoma.
 

Omen Xd Here

Odp: Skarga na Hibor Assasin
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Grudzień 2021, 16:03:54 »
No ciekawe co na to Mrozu bo chyba nie wolno dla gildii pomagać będzie kara za to powinien radoma stracić.   Zabity na poziomie 656878 przez GODMEN, Morda Mordy, Wrobel, Xoordis i Hibor Assassin.

15:35 Xoordis [666]: WCZORAJ WIECZOREM "POMOZ MI UJEBAC NEVONA BO MNIE ZAJEZDZA NA ACHADACH I EXPIC NIE MOGE" XDDDDD
15:36 Hibor Assassin [648]: a to nie pamietasz jak pomogle w trapa wjebac na lewo od temple na stacku
15:36 Hibor Assassin [648]: a ty nic mwale na oslep
15:36 Hibor Assassin [648]: 5 mckow odpalone na navi

Widać są dowody na to ze pomaga dla Bez PreceDensu.
Pozdrawiam
 
Osoby które lubią ten post: firefly

xoordis

Odp: Skarga na Hibor Assasin
« Odpowiedź #5 dnia: 02 Grudzień 2021, 16:12:14 »
Pomocy to Ty potrzebujesz, ale ewidentnie lekarskiej. Specjalista psychiatrii jest w stanie Ci jeszcze pomoc, o ile już nie jest za późno. Wpadłeś wczoraj po mnie na achady, dałeś się nam złapać na Enigmie, a to ze z innymi randomami masz na pieńku i cię gnoja to tylko i wyłącznie twoja zasługa.
 

firefly

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Skarga na Hibor Assasin
« Odpowiedź #6 dnia: 02 Grudzień 2021, 16:14:54 »
Tak tylko to tu zostawie :)
 

Omen Xd Here

Odp: Skarga na Hibor Assasin
« Odpowiedź #7 dnia: 02 Grudzień 2021, 16:37:48 »
Xoordis a czemu ciebie tak lubią ze aż ci rs wbijają i na forum foty z tobą dają co famme trochę wpadło  za game-chat i zaraz Wojtek Gola zadzwoni pewnie na bitkę z Rafonem polecisz.
Ps. Tylko weź koszule z logiem rexi niech ci Mrozu wyśle w końcu dobra reklama będzie
 

OMEN KOCUR

Odp: Skarga na Hibor Assasin
« Odpowiedź #8 dnia: 02 Grudzień 2021, 16:43:26 »
Ktoś sprostuje czego tyczy się ten temat? Random może zabijać randoma także my cie zabilismy za xoordisa a ten hibor habor dołożył lewego prostego
 

firefly

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Skarga na Hibor Assasin
« Odpowiedź #9 dnia: 02 Grudzień 2021, 16:46:48 »
Random może zabijac randoma to sie zgadza, ale nie moze pomagac druzynie
mogl mnie sam dojechac, lvle podobne :)
 

xoordis

Odp: Skarga na Hibor Assasin
« Odpowiedź #10 dnia: 02 Grudzień 2021, 17:14:28 »
Xoordis a czemu ciebie tak lubią ze aż ci rs wbijają i na forum foty z tobą dają co famme trochę wpadło  za game-chat i zaraz Wojtek Gola zadzwoni pewnie na bitkę z Rafonem polecisz.
Ps. Tylko weź koszule z logiem rexi niech ci Mrozu wyśle w końcu dobra reklama będzie

Taka roznica, ze ja nie jestem czekolada, zeby mnie wszyscy lubili. Widzisz, az tyle znacze widocznie ze po wbiciu malinki musi byc obowiazkowo temat na forum "zeby wszyscy widzieli". Apropos fame, nie moje klimaty. Walcze w normalnych federacjach, a Ty pewnie nie raz placiles PPV, zeby ogladac moje walki balwanie jebany :D
 

BoodyRPG

Odp: Skarga na Hibor Assasin
« Odpowiedź #11 dnia: 02 Grudzień 2021, 17:16:35 »
Ale o co chodzi random ma prawo nam pomóc cie zabic i ty możesz go za to zabic że cię zabił xD a teraz będziesz ubijac randomow pizd reporcik i masz wakacje
 
Osoby które lubią ten post: xoordis

Omen Xd Here

Odp: Skarga na Hibor Assasin
« Odpowiedź #12 dnia: 02 Grudzień 2021, 17:19:41 »
Xoordis pewnie federacja dla kobiet i nie kupuje ppv wybacz nie oglądam pato debili nie trafiłeś tutaj
 
Osoby które lubią ten post: firefly

OMEN KOCUR

Odp: Skarga na Hibor Assasin
« Odpowiedź #13 dnia: 02 Grudzień 2021, 17:23:30 »
Random może zabijac randoma to sie zgadza, ale nie moze pomagac druzynie
mogl mnie sam dojechac, lvle podobne :)

on nam nawet pomagac nie musial bo 2 chary ci lamia tego pet chara. Chlop mial do ciebie problem to po prostu wyjebal ci kopa jako random. Ty tez mogles xoordisa sam zabic a nie jakis smiesznych tutorkow do pomocy wolac chojraku.
 

Omen Xd Here

Odp: Skarga na Hibor Assasin
« Odpowiedź #14 dnia: 02 Grudzień 2021, 17:24:12 »
Dobra pytanie z innej beczki jak typ ma pk i nie pisałem o jakiegoś radoma czy cos w tym stylu w dupie to mam to jak by mnie atakował to mogę go zabić bez konsekwencji czy jak to jest  bo spami ue ??