Here you can change website language:

Autor Wątek: Blokowanie supportem  (Przeczytany 2471 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JR Basta

Blokowanie supportem
« dnia: 04 Grudzień 2021, 01:56:38 »
Jak wiadomo blokowanie non pvp kontami jest nie dozwolone, ban dla gracza na screenie?
 

Omen Xd Here

Odp: Blokowanie supportem
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Grudzień 2021, 19:13:01 »
Po pierwsze suporta tez da się zabić nie jest non pvp.
Po drugie widać nie blokuje ci wejścia do pz ani dostępu do tp
Zobacz ile masz sqm wolnych i czy dało by się go zabić suportem
 

Omikashi

Odp: Blokowanie supportem
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Grudzień 2021, 13:27:46 »
Omen nie chce byc nie grzeczny dlatego zapytam sie ciebie jedna rzecz. Jestes debilem czy tylko udajesz? a moze to ziomek twoj i probujesz go wybielic.
No nie wiem hah ale dla mnie to jest oczywiste ze kurwa supporta sorkiem ani druidem nie ujebiesz. a jak widzisz na zalaczonym obrazku nie mogl go nigdzie nawet przesunac. Wiec albo masz cos z glowa albo skoncz juz grac w ta gre bo powoli mozg ci wyparowywuje
 

Omen Xd Here

Odp: Blokowanie supportem
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Grudzień 2021, 17:35:32 »
Omikashi po pierwsze Omen a Omen Xd to jest chyba różnica tak dla twojej wiadomości.
Po drugie jak by chciał to pewnie napisał by na game chat i by ktoś wpadł suportem i nic nie poradzę ja ani inna osoba ze suporta nie da się przebiegać tak powinno być zrobione ale to w rękach Mroza jest.
Po trzecie nie blokuje mu wyjścia z pz ani dostępu do questa to jakie to jest blokowanie.
 

Krzychu

Odp: Blokowanie supportem
« Odpowiedź #4 dnia: 05 Grudzień 2021, 18:31:23 »
Po pierwsze suporta tez da się zabić nie jest non pvp.
Po drugie widać nie blokuje ci wejścia do pz ani dostępu do tp
Zobacz ile masz sqm wolnych i czy dało by się go zabić suportem

ale jezeli blokowanie supportem jest zakazane to nie wazne czy go mozesz ubic czy nie lol
 

Omikashi

Odp: Blokowanie supportem
« Odpowiedź #5 dnia: 05 Grudzień 2021, 19:15:17 »
Po pierwsze suporta tez da się zabić nie jest non pvp.
Po drugie widać nie blokuje ci wejścia do pz ani dostępu do tp
Zobacz ile masz sqm wolnych i czy dało by się go zabić suportem

ale jezeli blokowanie supportem jest zakazane to nie wazne czy go mozesz ubic czy nie lol

Widze ze chyba nie myslisz nawet co piszesz wiec nie bede z toba dyskutowal na ten temat niech Mrozu to rozstrzygnie
 

JR Basta

Odp: Blokowanie supportem
« Odpowiedź #6 dnia: 11 Grudzień 2021, 14:48:06 »
@Mrozu z checia pokaze ci gdzie to mnie zablokowal i czy jest miejsce niby zeby wejsc do tp czy gdzie kolwiek jak to stary przyjaciel Krzychu mowi kiedy nikt go o opinie nie pytal. To jest na elite gladiatorach i to bylo jedyne zejscie, screeny tez moge wyslac...

Jesli nie jest to karane, rozumiem ze moge zrobic supporta na 717k i blokowac tak jak na print screenie pokazane?

Nie rozumiem jak odpowiedz na blokowane moze byc ze jest do ubicia? jesli gracz gra mniej to oczywiste ze nie ubije tego konta, to chyba nie znaczy ze teraz moze blokowac, to jest bez sensu wymowka, ja sobie zrobie konta na 717k i zablokuje sobie graczy i bede mowil no przeciez jestem do ubicia, jeszcze sobie postawie supporty za nim ktore go healaja.

Przestan to ignorowac i ban, gdybym to ja byl na tym screenie to bys tyle nie myslal nad tym.
 
Osoby które lubią ten post: Krzychu