Here you can change website language:

Autor Wątek: Gildia  (Przeczytany 6461 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Jukoslav

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 1
    • Zobacz profil
Gildia
« dnia: 15 Grudzień 2021, 20:07:02 »
Niby oficjalnie nie maja założonej gildii ale latają cały czas razem i to nie w dwójkę tylko w 5-6os
gdyby sobie grali we 2 to Pikuś i jeszcze im pomaga temu biczowi ,Krzychu ms siedzą razem na ts grają razem to niech se do nich idą do gildie albo niech se nowa założą

15 Dec 2021, 18:36   Zabity na poziomie 643600 przez TanJiroo, Hasbulla Magomedov, Bicz Plis MS, Niemampomyslu, Metinczyk na Tibii i OTS SECURITY [BLESS].

14 Dec 2021, 21:34   Zabity na poziomie 642045 przez Hasbulla Magomedov, Metinczyk na Tibii, SiR mOST, TanJiroo, OTS SECURITY oraz achad [BLESS].


14 Dec 2021, 18:54   Zabity na poziomie 641470 przez Hasbulla Magomedov, Niemampomyslu, Abio Pall, TanJiroo, Kimetsuu, SiR mOST i Hasbulla Magomedov Rp [BLESS].

Ciasny Wiesiek killed at level 717217 by Zombie Hunter, by TanJiroo, by Bicz Plis MS, by Niemampomyslu and by Hasbulla Magomedov

jest tego owiele wiecej :)

 

SiR mOST

Odp: Gildia
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Grudzień 2021, 20:18:35 »
Zacznijmy od tego ze to Ty rozpoczynasz z wiekszoscia otsa "wojne", z moich informacji od pol roku wybijasz respy z low leveli, nabijasz rsy randomom. Po drugie Bicza nie ma na tym charze dzisiaj, tylko ja, moze Mrozu sobie sprawdzic po logach, jakie ip logowalo xD, Gdyby nie to ze Ty ze mna jako "pierwszy" rozpoczales wojne na drakonach na loscie przed moim rebem, dwa razy mnie lurujac to bym Cie nie dotykal, chyba sam stworzylem temat dotyczacy "randomow" tak? Moge Cie bic ile chce do spodu i kiedy chce, pozdro

A teraz zgrywasz na tym forum niewiniatko splakane, to po chuj sie tak zachowujesz tyle w temacie
« Ostatnia zmiana: 15 Grudzień 2021, 20:21:10 wysłana przez MOST »
 
Osoby które lubią ten post: Bicz Plis, Krzychu, Nyga Ricz, razzor, Incognitooo, GxC

Krzychu

Odp: Gildia
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Grudzień 2021, 20:22:32 »
ani razu cie nie zabilem ani razu cie nie strapowalem wiec mozesz skleic pizde i przestac plakac. kazdego wyzywasz zgrywasz kozaka, przychodzi co do czego bija cie i placzesz. A to ze cie bija to bardzo dobrze, takie kurewki trzeba ukrocic  ;D
 
Osoby które lubią ten post: SiR mOST

Nyga Ricz

Odp: Gildia
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Grudzień 2021, 20:23:19 »
Facet, nasrales se w papiery, zgrywasz kozaka, upierdalasz ludzi na expie...
Ludzie jak Ty zapominaja, ze nie bedac w gildii nie jest sie bezkarnym. Akurat Ci ktorzy Cie ubili nie zabijaja nikogo bez powodu.

Zastanow sie moze dlaczego tak jest, hm?

PS. Nie widze tutaj na liscie zadnej postaci Krzysztofa... :D
 
Osoby które lubią ten post: SiR mOST, Krzychu, Incognitooo

Jukoslav

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 1
    • Zobacz profil
Odp: Gildia
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Grudzień 2021, 20:25:50 »
od pol roku jak gram tu 3 miech hahaah
 

Jukoslav

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 1
    • Zobacz profil
Odp: Gildia
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Grudzień 2021, 20:27:14 »
04.10.2021 prosze twoje pol roku
 

Krzychu

Odp: Gildia
« Odpowiedź #6 dnia: 15 Grudzień 2021, 20:27:49 »
od pol roku jak gram tu 3 miech hahaah

nie wazne ile grasz, jak napierdalasz randomow bez przerwy i bez powodu to powinienes nie byc randomem  :o
 
Osoby które lubią ten post: SiR mOST, Incognitooo, GxC

Jukoslav

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 1
    • Zobacz profil
Odp: Gildia
« Odpowiedź #7 dnia: 15 Grudzień 2021, 20:31:27 »
Ciekawe bardzo :) skąd masz takie informacje poza tym to dalej nie zmienia faktu ze gracie w parę osób wiec Sallluuut ;*
 

Jukoslav

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 1
    • Zobacz profil
Odp: Gildia
« Odpowiedź #8 dnia: 15 Grudzień 2021, 20:32:48 »
Chciałem ci Krzychu przypomnieć ze zabijam tylko kogoś jak mnie zabije lub na expie jak już się potwory nie respia to niestety trzeba sobie pomoc :)
 

SiR mOST

Odp: Gildia
« Odpowiedź #9 dnia: 15 Grudzień 2021, 20:34:04 »
Ciekawe bardzo :) skąd masz takie informacje poza tym to dalej nie zmienia faktu ze gracie w parę osób wiec Sallluuut ;*

Jakie pare osob mi powiedz? Jak bysmy tak upierdalali wszystkich randomow, to bylyby na nas skargi, oprocz Ciebie i nie liczac dextera ktory upierdalal noca - bilismy. Wiec co Ty teraz probujesz tutaj ugrac XD wiekszosc randomow na tym otsie przyzna mi racje @Mrozu temat do zamkniecia
« Ostatnia zmiana: 15 Grudzień 2021, 20:36:40 wysłana przez MOST »
 
Osoby które lubią ten post: Bicz Plis, Krzychu, Nyga Ricz, Incognitooo, GxC

Krzychu

Odp: Gildia
« Odpowiedź #10 dnia: 15 Grudzień 2021, 20:37:53 »
Ciekawe bardzo :) skąd masz takie informacje poza tym to dalej nie zmienia faktu ze gracie w parę osób wiec Sallluuut ;*

co z tego ze graja razem?
 

Krzychu

Odp: Gildia
« Odpowiedź #11 dnia: 15 Grudzień 2021, 20:38:24 »
Chciałem ci Krzychu przypomnieć ze zabijam tylko kogoś jak mnie zabije lub na expie jak już się potwory nie respia to niestety trzeba sobie pomoc :)


ale wyzywasz kazdego, a kogo bijesz i za co to juz nie mam pojecia :-X
 

Jukoslav

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 1
    • Zobacz profil
Odp: Gildia
« Odpowiedź #12 dnia: 15 Grudzień 2021, 20:41:24 »
większość osób nawet nie ma jak się wam postawić bo maja albo małe lvl albo grają sami lub we 2 i maja max 2 postacie ,ja traktowałem kogoś jak mnie traktował wiec jak mnie bicz , niemampomyslu itd zabijali tez ich zabijałem ale ze potem sobie nie dawali rade we 2 wołają kolegów i temat nie jest do zamkniecia :)
 

Jukoslav

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 1
    • Zobacz profil
Odp: Gildia
« Odpowiedź #13 dnia: 15 Grudzień 2021, 20:44:42 »
krzychu ty mi gadasz ze kogos wyzywam ,jestes jedyna osoba ktora wyzywam bo masz dziecko z 15 lat i po rodzicach jedziesz z ch*jem na mozgi sie pozamieniales ? caly czas sie prujesz na game chacie a ja se mysle czy cie z psychiatryka nie wypuscili ,i wyzywac nie musze nikogo bo nie mam wody w głowie
 

Nyga Ricz

Odp: Gildia
« Odpowiedź #14 dnia: 15 Grudzień 2021, 20:47:11 »
większość osób nawet nie ma jak się wam postawić bo maja albo małe lvl albo grają sami lub we 2 i maja max 2 postacie ,ja traktowałem kogoś jak mnie traktował wiec jak mnie bicz , niemampomyslu itd zabijali tez ich zabijałem ale ze potem sobie nie dawali rade we 2 wołają kolegów i temat nie jest do zamkniecia :)
Czemu mialby sie ktos stawiac. Wlasnie wiekszosc Randomow gra wspolnie. Kazdy jakos potrafi sie ze soba dogadac. Bywaja wyjatki bardzo czesto i jednym z nich jestes Ty. Jakos reszta potrafi ze soba normalnie rozmawiac, robic questy i expic na tym samym respie.
 
Osoby które lubią ten post: SiR mOST, Incognitooo, GxC