Here you can change website language:

Autor Wątek: propozycja co do randomow  (Przeczytany 2798 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Krzychu

propozycja co do randomow
« dnia: 22 Grudzień 2021, 19:47:13 »
Dzis byla akcja ze random nas lurowal bezkarnie, ale teraz mrozu patrz


expie 400k level chara na ptero Msa przykladowo i gosc we mnie wbija 599 k charem. nie mam jak ocalic swojego msa wiec musze sie dac zabic i dopiero wtedy moge mu cokolwiek zrobic. Jezeli MY nie mozemy sie bronić w takich sytuacjach, to niech te "randomy" przy lurowaniu nas badz probie zabicia nas nie beda bezkarni, mam na mysli jezeli gosc mnie bije z broni i targeta badz probuje na ue to moge mu sie odwinac odrazu na miejscu. tak samo z lurowaniem, gdy ktos nas luruje badz probuje nas zabic i mamy to na camie/screenie jak nas luruje/bije to mozemy go zajebac chociaz raz. (chodzi o to ze lurowanie,proba zabicia nas traktowana jako zabojstwo i mozemy taka kurwe zajebac jezeli mamy screena/cama ze nas zalurowal/luruje/probuje zabic)

rozważ tą opcje bo randomy są na tym otsie za bardzo chronione, duzo rzeczy mogą robic na naszą niekorzyść praktycznie bezkarnie a to chyba ots pvp?
 
Osoby które lubią ten post: Samgold

Incognitooo

Odp: propozycja co do randomow
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Grudzień 2021, 20:07:28 »
I bardzo dobrze ze lura dostales i padles masz swoje chujowe zachowanie wobec randomow probowales nelixusa zalurowac jako pierwszy nelixusa a jak sie nie udalo to biegales za nim i wybijales moby to dobrze że Cie zalurowal poczuwasz sie zbyt bardzo
 
Osoby które lubią ten post: GrubasQ

GrubasQ

Odp: propozycja co do randomow
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Grudzień 2021, 20:10:09 »
Typ najpierw komuś luruje a potem pisze temat na radoma ze on go lurowal. Ładne masz pierdolniecie w czerep tym Krzychem  ::)
 

Krzychu

Odp: propozycja co do randomow
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Grudzień 2021, 20:26:33 »
I bardzo dobrze ze lura dostales i padles masz swoje chujowe zachowanie wobec randomow probowales nelixusa zalurowac jako pierwszy nelixusa a jak sie nie udalo to biegales za nim i wybijales moby to dobrze że Cie zalurowal poczuwasz sie zbyt bardzo


kiedy go probowalem zalurowac xDD wbilem zrobilem waypointy postawilem bota i tyle
 

Krzychu

Odp: propozycja co do randomow
« Odpowiedź #4 dnia: 22 Grudzień 2021, 20:26:48 »
Typ najpierw komuś luruje a potem pisze temat na radoma ze on go lurowal. Ładne masz pierdolniecie w czerep tym Krzychem  ::)



grubasq kiedy frosto ek wyexpisz
 

GrubasQ

Odp: propozycja co do randomow
« Odpowiedź #5 dnia: 22 Grudzień 2021, 20:31:14 »
Typ najpierw komuś luruje a potem pisze temat na radoma ze on go lurowal. Ładne masz pierdolniecie w czerep tym Krzychem  ::)



grubasq kiedy frosto ek wyexpisz

Wtedy kiedy będę miał czas ;) Na razie wgl nie gram na tibi tez mnie nie ma ;)
Może kiedyś zrozumiesz dzieciaku, jak troszkę dorośniesz ;)
 

OMEN KOCUR

Odp: propozycja co do randomow
« Odpowiedź #6 dnia: 23 Grudzień 2021, 01:57:19 »
Typ najpierw komuś luruje a potem pisze temat na radoma ze on go lurowal. Ładne masz pierdolniecie w czerep tym Krzychem  ::)



grubasq kiedy frosto ek wyexpisz

Zacznie expic tuz po tym jak kupisz sobie rece, czyli grubaseq zdazy wyexpic 3 wagony, smieszy mnie ten twoj placz juz dzieciunie
« Ostatnia zmiana: 23 Grudzień 2021, 02:32:58 wysłana przez OMEN KOCUR »
 
Osoby które lubią ten post: GrubasQ, Lays

Krzychu

Odp: propozycja co do randomow
« Odpowiedź #7 dnia: 23 Grudzień 2021, 12:52:55 »
nie potrzebuje kupować ale xoordisowi moge zasponsorowac :D
 

Krzychu

Odp: propozycja co do randomow
« Odpowiedź #8 dnia: 23 Grudzień 2021, 12:53:58 »
a w poscie nie chodzi mi o to zeby sie klocic z grubaskiem badz z omenem tylko o to zeby skrócić randomow, skoro nie mozemy sie przed nimi obronić bo ban to przy celowych lurach mozna ich odpierdolic, coś za coś
 

Krzychu

Odp: propozycja co do randomow
« Odpowiedź #9 dnia: 23 Grudzień 2021, 13:03:07 »
jezeli randomy mnie moga bic na expie bezkarnie i moge im zrobic cokolwiek dopiero jak padne to czemu nie moge im nic zrobic jak mnie zaluruja lub jak mnie zaczynaja bic?
 

GxC

Odp: propozycja co do randomow
« Odpowiedź #10 dnia: 23 Grudzień 2021, 16:38:05 »
Pierwszy raz przyznał bym Krzysiowi racje, bo sama próba podjęcia działania zabicia kogoś powinna być tak samo karana/brana jak samo zabicie, więc gdyby miał na to cama (bo raczej ss tu by nic nie dał) że typ go atakuje/luruje, a krzysio skorzystał z samoobrony.
 

OMEN KOCUR

Odp: propozycja co do randomow
« Odpowiedź #11 dnia: 23 Grudzień 2021, 22:42:27 »
ciezko sie to czyta ale juz wam naprostuje. Mozesz zabic randoma ktory cie podhacza wystarczy nagrac filmik z tego, wtedy walisz go w pizde. A o lurowaniu nie bede pisal bo my lurujemy radomom, a oni nam - na to sie godzil mrozek
 

Krzychu

Odp: propozycja co do randomow
« Odpowiedź #12 dnia: 23 Grudzień 2021, 23:11:20 »
czyli mam zostawiac cama odpalonego jak odchodze od pc za kazdym razem xD
grubo