Here you can change website language:

Autor Wątek: Daily quest lost  (Przeczytany 1687 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Daily quest lost
« dnia: 27 Grudzień 2021, 18:20:48 »
Cześć, jest szansa na zmianę daily questa na loscie? bo robienie tyle questa za 100 dc jest nieopłacalne i nikt tego nie robi. A pisze bo wiem ze niedlugo aktualizacja
Korzyści jakby było coś lepszego:

-Randomy i osoby z Game Chatu integrują się chodząc razem na upkę po bossie, może taki daily opłacalny quest na loscie też byłby dla nich fajny
-Jakiś dodatkowy sens wchodzenia na otsa codziennie żeby zrobić questa
-Wykorzystany quest
-Bylby to dodatkowy profit i zachęta do robienia lost city

Moja propozycja to zmiana DC na +/- 300, ewentualnie item o takiej równowartości exp coiny/exp elixir

Albo ewentualnie zrobienie takiego daily questa który przyznaje jakiś item, który można po otrzymaniu określonej ilości wymienić na jakiś lepszy item (cos jak dungeon) ale to już pewnie byloby bardziej złożone.


 
Osoby które lubią ten post: Reksio, Vallention, Simon, SiR mOST, Krzychu, Nyga Ricz, Harfik, GxC

Simon

Odp: Daily quest lost
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Grudzień 2021, 21:42:03 »
Pomysł jest dobry ale Mrozu właśnie utrudnił mocno tego questa bo były osoby które na ponad 10 mc codziennie na niego chodziły i brały po 1k dc xD
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Daily quest lost
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Grudzień 2021, 21:53:01 »
Pomysł jest dobry ale Mrozu właśnie utrudnił mocno tego questa bo były osoby które na ponad 10 mc codziennie na niego chodziły i brały po 1k dc xD

1k dc na 10 charow, na dzien to duzo na takiego questa? Robiac mediumke/upke +20 wyciagniesz tyle samo sprzedając x D

a rob 100dc questa z tyloma lizardoxami dziennie na 10 charow.


 

Simon

Odp: Daily quest lost
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Grudzień 2021, 22:25:02 »
No właśnie kiedyś ich tyle nie było i robienie tego questa za czasów jak nie było prawie 2-3 rebornów na otsie się to robiło 10 minut takimi wagonami xd
I tak możliwe że z mediumek tyle wyciągniesz ale to nie moja decyzja była w utrudnieniu tego questa xd
+ kiedyś monstery miały inny dmg niż teraz :)
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Daily quest lost
« Odpowiedź #4 dnia: 27 Grudzień 2021, 23:43:50 »
No właśnie kiedyś ich tyle nie było i robienie tego questa za czasów jak nie było prawie 2-3 rebornów na otsie się to robiło 10 minut takimi wagonami xd
I tak możliwe że z mediumek tyle wyciągniesz ale to nie moja decyzja była w utrudnieniu tego questa xd
+ kiedyś monstery miały inny dmg niż teraz :)

No tak wiadome, teraz ten questy jest "trudny" a nagroda nie adekwatna do jego trudnosci.