Rexia.PL > Propozycje

DTB Event

(1/2) > >>

Nyga Ricz:
Witam, moja propozycja tyczy sie zmiany dwoch kwestii w DTB Event. Otoz:

1. Moze warto pomyslec nad zmiana nagrody za wygrana? Flower of Stamina jest oczywscie bardzo kuszaca nagroda, ale najwyrazniej nie na tyle, zeby zachecic wieksze grono ludzi do udzialu. Moze jakies Hemera Statue? Ta sama wartos w ofercie sklepowej, a mysle ze duzo bardziej by kusila graczy. (To tylko moje domysly, wydaje mi sie, ze warto cos ewentualnie zaproponowac)
2. Zmniejszyc moze dopuszczalny poziom do 550k? Wiem, ze te postacie na 600k po prostu duzo lepiej stoja, ale mozliwosc dla graczy z toszke mniejszym poziomem ozywilaby ten event.

Dlaczego to pisze? A no dlatego, ze na serwerze jest 1000 graczy online (ja wiem, ze tu sa tez MC, afki, trainery itd.), a nie moze sie znalezc 4 chetnych na ten event od dlugiego czasu. Troszke smutne.

Co ponad to? Moze dac raz jeszcze na strone glowna informacje na temat tego eventu, wraz z ewentualnymi zmianami? Ludzie ponownie by sie dowiedzieli o tym i co za tym idzie moze chetniej brali by udzial?

Warto sprobowac?
Pamietajmy, ze jest to rowniez zautomatyzowany event, ktory w jakims stopniu odciaza Administracje.

Pozdrawiam i licze na jakies propozycje/krytyke

SiR mOST:
A co gdyby do eventow automatycznych/zwyklych stworzyc dodatkowo "EVENT TOKENY" mozna dajmy przyklad za serek wygrac jeden taki token i za inne tez ( dolaczyc do nagrody ) i stworzyc "dzwignie" mozna byloby wymieniac sobie event tokeny, na jakies itemy/boosty cokolwiek ;v

dcmaker:
calkowicie zmienic ten event przeciez to sie opiera na trzymaniu fire bomby pod siebie a ludzie i tak na niego nie chodza

Flexy:

--- Cytat: MOST w 02 Styczeń 2022, 20:01:49 ---A co gdyby do eventow automatycznych/zwyklych stworzyc dodatkowo "EVENT TOKENY" mozna dajmy przyklad za serek wygrac jeden taki token i za inne tez ( dolaczyc do nagrody ) i stworzyc "dzwignie" mozna byloby wymieniac sobie event tokeny, na jakies itemy/boosty cokolwiek ;v

--- Koniec cytatu ---

Jak dla mnie taka opcja to byłby sztos, albo np wymiana tokenów na lvl, w ilości zależącej od poziomu postaci :D

Szukam Przygód:
na tego eventa wchodzi 6 osob staja na tych kratkach i stoja tak az do konca eventu bo 3 osoby nie ubijaja nawet 1 osoby z przeciwnej strony, a jak juz weszlo wiecej osob to ciezko bylo im ogarnac zeby bili jedna osobe tylko kazdyl latal i bil kogo chcial

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

There was an error while thanking
Lubiee...
Idź do wersji pełnej