Rexia.PL > Pytania i Problemy

Old Defiler

<< < (6/6)

Nyga Ricz:
Moj 3 reb juz stoi w depo od 650k, bo wiem, ze nie bede wbijal kolejnego :D.
Na bitki bym pochodzil, ale nie ukrywam, ze szkoda mi tych godzin na kasynie/expie na poczet kilku minut "przyjemnosci", tym bardziej ze mam wiele innych rzeczy do roboty.
Jest to server EVO i jak najbardziej szanuje za questy i trudnosc w zdobywaniu przedmiotow (choc czasami mysle, ze masz jakies sklonnosci masochistyczne patrzac na trudnosci coniektorych :D:D), to nie zapominajmy, ze z gry powinna byc przyjemnosc.
Wydaje mi sie, ze gra tu wieksza liczba osob juz doroslych i wiekszosc po prostu wraca za wspomnieniami, przez co po otrzymaniu informacji na temat ilosci godzin jakie trzeba spedzic, zeby osiagnac totalne "minimum" do gry jest to dla nich lisc w policzek.
Oczywiscie rozumiem, ze to Ty prowadzisz ten biznes od kilku lat i widzisz statystyki jasno, przez co podejmujesz rozne dzialania, ktorych wiekszosc z Nas po prostu nie jest w stanie zrozumiec. Nie mozna dogodzic kazdemu. Ale pewne kwestie sa podejrzewam poruszane latami, a podejscie, ze "jesli nie chcecie grac to nie grajcie" w ktoryms momencie zacznie byc nudne dla wielu ludzi.
Wykazujesz spore zainteresowanie serwerem i to sie ceni, wiem, ze nie mozna wyslcuhac dokladnie kazdego i spelnic kazdemu z osobna jakis zachcianek. Ale jesli na przyklad chcesz zeby ludzie wbijali reba - oni mowia Ci dlaczego tego nie robia - a Ty znajdujesz zawsze jakies wytlumaczenie na to, to nie dziw sie, ze pewne rzeczy sa powielane i beda powielane przez kolejne tygodnie, a moze nawet lata (czego zycze temu serwerowi, aby tyle jeszcze stal).

Reasumujac... Szanuje za Twoj czas i wklad w ten serwer. Ale czasami powinienes byc bardziej otwarty na graczy. Wiem, ze nie mozesz dac sobie wejsc na glowe, ale to sa dwie inne rzeczy - Byc Szefem, a Liderem.

P.S A wlasnie, wydaje mi sie, ze dodanie jakiegos drobnego % do hp/mp za reba tez byloby spoko rozwiazaniem.

Alkoholik:
A no i czytając post nygi jeszcze kolejna kwestia, reborny są poprostu nieopłacalne bo:

-drogie dc
-nie ma żadnego itemu na 2 reborn (przez co gracz który ma 1 reborn, nie wbije 2 bo nie ma żadnych korzyści oprócz 10% dmg co jest wielkim chujem jak bijesz z exori boli w potworka 25milionow a jebniesz 27,5(
-na 4 reborn tez nie ma żadnego fajnego itemu + reborn jest drogi (jedynie ten spell może jakoś przekonuje)

Jakbyś dodał jakieś dodatkowe profity z rebornow typu tak jak nyga pisze dodatkowe hp/mp czy 1 % protekcji za reborn, napewno by to każdego zachęciło żeby je wbijać

dcmaker:
lost itemy po rebornie tez juz powinny byc wczesniej wyprawa na headhuntery na 400k lvlu to tylko strata dc

Nyga Ricz:

--- Cytat: hasbulla w 12 Styczeń 2022, 18:44:43 ---lost itemy po rebornie tez juz powinny byc wczesniej wyprawa na headhuntery na 400k lvlu to tylko strata dc

--- Koniec cytatu ---

Nie no na malym respie jeszcze daje rade, ale to fakt, ze co reba Lost itemki tez mozna by bylo zmniejszyc. Czysty przykald 1/2/3/4 reb - 50/30/15/5 lvl wczesniej.
Tak jak Alkus napisal wczesniej, nie ma zbyt wiele profitu z wbijania rebow, juz nie wspominajac o 4 rebie, gdzie troszke tego trzeba, zeby w ogole ten reborn wbic. Rozumiem spelle... Ale na to trzeba ekipy. A ekipy na te spelle dlugo nie bedzie, jesli wbicie reba wciaz nie bedzie sie "oplacalo"

dcmaker:

--- Cytat: Nyga Ricz w 12 Styczeń 2022, 19:09:40 ---
--- Cytat: hasbulla w 12 Styczeń 2022, 18:44:43 ---lost itemy po rebornie tez juz powinny byc wczesniej wyprawa na headhuntery na 400k lvlu to tylko strata dc

--- Koniec cytatu ---

Nie no na malym respie jeszcze daje rade, ale to fakt, ze co reba Lost itemki tez mozna by bylo zmniejszyc. Czysty przykald 1/2/3/4 reb - 50/30/15/5 lvl wczesniej.
Tak jak Alkus napisal wczesniej, nie ma zbyt wiele profitu z wbijania rebow, juz nie wspominajac o 4 rebie, gdzie troszke tego trzeba, zeby w ogole ten reborn wbic. Rozumiem spelle... Ale na to trzeba ekipy. A ekipy na te spelle dlugo nie bedzie, jesli wbicie reba wciaz nie bedzie sie "oplacalo"

--- Koniec cytatu ---
nie chodzi o respa tylko o pizde jaka dostajesz od innych ue

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

There was an error while thanking
Lubiee...
Idź do wersji pełnej