Here you can change website language:

Autor Wątek: Propozycja  (Przeczytany 1393 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Someweed

Propozycja
« dnia: 12 Styczeń 2022, 09:16:24 »
Witam moja propozycja jest usuniecie autobana za rokowanie postaci gdyz legalne jest nabicie red skull !!!  Wydaje mi sie ze i tak dla graczy lubiacych pekowac i nabijac rsy wystarczajaca przeskoda jest nabicie 50 fragow danemu graczowi , dodatkowo gracz moze sobie ustawic anty rsa (legalny jest bot ),na servere ma takie szczescie ze nawet jak zapomni to z automatu dostaje informacje od servera o tym aby pamietac zeby nie zostawiac bota na spamie ue , i mysle ze 90% osob podziela moje zdanie , prosze o rozpatrzenie tej propozycji bo umili wielu graczom gre , nie kazdy lubi robic questy czy wydawac 10ep na jeden lost item

Z gory dzieki
SomeWeed


 

Ezio

Odp: Propozycja
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Styczeń 2022, 09:20:36 »
A Może jeszcze byś chciał by rs był od 25fragów?
 

Someweed

Odp: Propozycja
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Styczeń 2022, 09:28:45 »
nie mysle ze 50 fragow +strata lvl na postaci to wystarczajaco ( dla jednych tibia to quest dla drugich pvp i wbijanie rsow i wlasnie na tym tibia polega wiec nie rozumiem dlaczego ty moesz robic questa w normalny sposob ja mam utrudnione rzeczy ktore ja lubie robic )
 

GxC

Odp: Propozycja
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Styczeń 2022, 11:03:53 »
Z tego co mi wiadomo ten ban powstał na wypadek gdy ktoś biega na bocie z opcją autologinu(wpt na powrót na expa) żeby postaci mu nie zrookowalo podczas nie obecności przy kompie.