Here you can change website language:

Autor Wątek: Kary za nabijanie RS  (Przeczytany 5407 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Typowy Random

Odp: Kary za nabijanie RS
« Odpowiedź #15 dnia: 29 Lipiec 2021, 04:03:14 »
Niby jest anty rs ale słyszałem że można to obejść. Można czy nie bardzo? Ciekawy jestem czy harfa miał jakiś skrypt.

Bardzo dobre rozwiązanie. Tylko kary muszą być konkretne żeby się to nie opłacało A Ci którzy zabili Harfe dostaną bana za zabicie randoma? :)
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Kary za nabijanie RS
« Odpowiedź #16 dnia: 29 Lipiec 2021, 06:43:15 »
Niby jest anty rs ale słyszałem że można to obejść. Można czy nie bardzo? Ciekawy jestem czy harfa miał jakiś skrypt.

Bardzo dobre rozwiązanie. Tylko kary muszą być konkretne żeby się to nie opłacało A Ci którzy zabili Harfe dostaną bana za zabicie randoma? :)

A czemu mieli by dostać skoro w momencie kiedy wbili rsa było to legalne xD


 

Typowy Random

Odp: Kary za nabijanie RS
« Odpowiedź #17 dnia: 29 Lipiec 2021, 15:57:14 »
Bo za samo zabicie randoma jest podobno ban.
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Kary za nabijanie RS
« Odpowiedź #18 dnia: 29 Lipiec 2021, 19:30:16 »
Bo za samo zabicie randoma jest podobno ban.

Ale wbijanie rsow było legalne do 29.07


 

Mefedron

Odp: Kary za nabijanie RS
« Odpowiedź #19 dnia: 29 Lipiec 2021, 20:02:12 »
jak dla mnie pojebane jest to ze trzeba 50 fragów do rs'a, powinno byc od 8 fragow i elo a nie bezkarne zabijanie ludzi skoro i tak kazdy ma po 10 charów
 

OMEN KOCUR

Odp: Kary za nabijanie RS
« Odpowiedź #20 dnia: 29 Lipiec 2021, 20:23:08 »
Bo za samo zabicie randoma jest podobno ban.

Ale wbijanie rsow było legalne do 29.07

Nikt nic nie mowil o wbijaniu rsa randomowi tylko o tym ze trzeba go pozniej zabic zeby mu to eq faktycznie spadlo = zabicie randoma, za to odrazu powinny byc wakacje.

Wbijanie rsow nadal jest legalne.
 

god

Odp: Kary za nabijanie RS
« Odpowiedź #21 dnia: 30 Lipiec 2021, 21:14:09 »
oj tak tak, wygrac normalnie sie nie potrafi to mcki na forum robione i proba zbanowania, takimi godejro wlasnie jestescie

zabicie randoma ktory nas wszystkich uderzyl i mial wbitego skulla (white/red nie ma znaczenia) i nie chcial wyjsc z respa to dostal na pizde, tak wedlug zasad jest
 

OMEN KOCUR

Odp: Kary za nabijanie RS
« Odpowiedź #22 dnia: 30 Lipiec 2021, 22:51:47 »
oj tak tak, wygrac normalnie sie nie potrafi to mcki na forum robione i proba zbanowania, takimi godejro wlasnie jestescie

zabicie randoma ktory nas wszystkich uderzyl i mial wbitego skulla (white/red nie ma znaczenia) i nie chcial wyjsc z respa to dostal na pizde, tak wedlug zasad jest

ee godejro bo z tematu wypadles

Nawet jak byl tam pierwszy i mu wszedles na expa + wbil na tobie skulla to i tak nie masz prawa go zabic - tak jest wedlug zasad
 

god

Odp: Kary za nabijanie RS
« Odpowiedź #23 dnia: 31 Lipiec 2021, 00:41:08 »
cipa randomie i zgnojony w budzie tak jak zawsze
 

Omen Xd Here

Odp: Kary za nabijanie RS
« Odpowiedź #24 dnia: 23 Październik 2021, 21:54:03 »
Zależy od tego jakiego masz tego anty rs np limit fragów czy może ze zabijesz kogoś i daje loga lub ze daje loga gdy jest x osob na ekranie ale to rzadkość .
1 limit fragow idzie sobie wyliczyć najczęściej ludzie maja 45 fragow i log wbijasz 42 i wbiegasz mu później 8 charami i masz rs chyba ze wbijasz z gildią to można i od razu 50 fragów walnąć.
2Zabijesz kogoś i daje loga wszystko wychodzi nie fajnie jak nie wyłączysz anty loga i masz rs.
3Wbijanie na staku schodzisz dostajesz ue i padasz u góry nie raz skrypt tego nie wykrywa i masz rs
4Wbijanie na exori san itd ale to jak czar jest z tibi 7.6 dobijamy potwora a postać wali w nas gdy mamy skrypt typu ze jak nie ma gracza bije exevo gran mas flam a jak jest bije exori frigo
Pewnie są jeszcze inne opcje ale ja tych używałem i są sprawdzone oczywiście na innych serwerach moim zdaniem wbijanie rs powinno być legalne bo to tez ciężka praca a jak nie umiesz ustawić sobie bota to siedź przy krześle
 

Rstfj

Odp: Kary za nabijanie RS
« Odpowiedź #25 dnia: 11 Styczeń 2022, 22:35:29 »
f5, najlepiej w ogole wypierdolic rsa. za duzo czasu i kasy pakowane w to jest, zeby banda kiepow podpierdalala EQ, albo zrobil chociaz nie wiem.. 20?50% utraty, to by im sie odechcialo, a z drugiej strony medalu - jeden czy dwa itemy mozna jeszcze odkupic.

Celowo nikt tego nie wbije bo użyje frag removera wiec w jako takiej grze nie ma za bardzo sensu tutaj RS

p.s antyrook dziala tylko na tych ktorzy sie zapomna i wyloza pare razy (tak, tak jak ja ostatnio)
 

OMEN KOCUR

Odp: Kary za nabijanie RS
« Odpowiedź #26 dnia: 11 Styczeń 2022, 22:44:32 »
f5, najlepiej w ogole wypierdolic rsa. za duzo czasu i kasy pakowane w to jest, zeby banda kiepow podpierdalala EQ, albo zrobil chociaz nie wiem.. 20?50% utraty, to by im sie odechcialo, a z drugiej strony medalu - jeden czy dwa itemy mozna jeszcze odkupic.

Celowo nikt tego nie wbije bo użyje frag removera wiec w jako takiej grze nie ma za bardzo sensu tutaj RS

p.s antyrook dziala tylko na tych ktorzy sie zapomna i wyloza pare razy (tak, tak jak ja ostatnio)

zlap oddech, otrzasnij sie i wlacz anty rsa