Rexia.PL > Pytania i Problemy

Status randoma

(1/3) > >>

Simon:
@Mrozu Dlaczego mi zabrałeś status randoma kiedy nikogo nie zabijałem ?
Sam napisałeś że można lurować randonów na questach czy expach i że random również może i mimo tego zabrałeś mi status randoma podaj mi jakiś sensowny powód ?

Alkoholik:
Za samo nadużywanie statusu randoma pewnie masz zabrane, gostek wpierdalasz się obu gildia na questy i bronisz się tym ze nie mozemy Cię zajebac bo jesteś randomem no i skończyła się Twoja bezkarność

Simon:
Ja nie chce twoich argumentów tylko argumentów mroza bo zrobił inaczej niż pisał jeśli poda mi sensowny argument to jak najbardziej przyjmę to do wiadomości

cyni0:
po chuj gadasz takie glupoty tym alkoholikiem, moze lurowac to luruje takie sa zasady, a jak mrozu mu za to zabral ten status to iglica ots

Alkoholik:

--- Cytat: cyni0 w 13 Styczeń 2022, 15:05:04 ---po chuj gadasz takie glupoty tym alkoholikiem, moze lurowac to luruje takie sa zasady, a jak mrozu mu za to zabral ten status to iglica ots

--- Koniec cytatu ---

Jak dla ciebie random który luruje ci questa a ty go nie możesz zabic jest okej to gz

Albo jak ty padasz 30 razy charem wastujeez dc/ec a chłop sobie za tobą idzie i nic mu nie możesz zrobić

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

There was an error while thanking
Lubiee...
Idź do wersji pełnej