Rexia.PL > Skargi i Pochwały

konsekwencje dla sandalka i jego pieskow

<< < (4/4)

OMEN KOCUR:

--- Cytat: Simon w 16 Styczeń 2022, 02:01:42 ---
--- Cytat: krist154 w 15 Styczeń 2022, 21:48:11 ---Mrozu,
Prosze o wyciagniecie z zainstnialej sytuacji konsekwencji poniewaz Perfidny gdy zrobil wilkolaka wyraznie napisal ze  jest zakaz bicia ludzi a procedensi czyli sandalki i omenki nie zastosowali sie do tego :)
ps. pozdrawia rudzielec

--- Koniec cytatu ---

Trochę to dziwna sytuacja no ale skoro nie ma doprecyzowanego wpisu że ZAKAZ ZABIJANIA RANDOMÓW jak najbardziej powinni dostać taką karę jak za zabicie randoma :)

Edit: Randomów przecież nie mogą bić więc źle się wyraziłem trochę więc w przypadku tego wpisu tym bardziej ban powinien być

--- Koniec cytatu ---

za kazdym raze probujesz sie wtracic ze swoja gowno prawda, pogodz sie z tym ze jestes nieudacznikiem XD do tego teraz zgnojonym nieudacznikiem esa

Simon:

--- Cytat: Sandal w 16 Styczeń 2022, 08:24:34 ---
--- Cytat: Simon w 16 Styczeń 2022, 02:01:42 ---
--- Cytat: krist154 w 15 Styczeń 2022, 21:48:11 ---Mrozu,
Prosze o wyciagniecie z zainstnialej sytuacji konsekwencji poniewaz Perfidny gdy zrobil wilkolaka wyraznie napisal ze  jest zakaz bicia ludzi a procedensi czyli sandalki i omenki nie zastosowali sie do tego :)
ps. pozdrawia rudzielec

--- Koniec cytatu ---

Trochę to dziwna sytuacja no ale skoro nie ma doprecyzowanego wpisu że ZAKAZ ZABIJANIA RANDOMÓW jak najbardziej powinni dostać taką karę jak za zabicie randoma :)

Edit: Randomów przecież nie mogą bić więc źle się wyraziłem trochę więc w przypadku tego wpisu tym bardziej ban powinien być

--- Koniec cytatu ---

DAULENTIL  STATUS RANDOMA spierdolił ci przed nosem więc teraz próbujesz coś uzyskać na forum wypisując żebyśmy dostawali bany ....
Ten perfidny to żyd i gra z nimi ... najpierw jak pojawił się wilkołak pisał : wilkołak przed depo zakaz zabijania randomów .....
po czym spłakały się jakieś JEBANE RUDZIELCE to wypisywał : że zakaz zabijania ludzi ( ŚMIESZNY JEST TEN TUTOR  .....)

ps. a ty Bartuś nie denerwuj się że straciłeś status każdy ale to każdy mógł być na twoim miejscu xddd

--- Koniec cytatu ---

Wręcz odwrotnie śmieje się z tego że go straciłem xd
I tak on będzie działał do marca prawdopodobnie więc mogę go odzyskać na chwile bądź olać to bo i tak mam maxy

OMEN KOCUR:

--- Cytat: Simon w 16 Styczeń 2022, 13:11:59 ---
--- Cytat: Sandal w 16 Styczeń 2022, 08:24:34 ---
--- Cytat: Simon w 16 Styczeń 2022, 02:01:42 ---
--- Cytat: krist154 w 15 Styczeń 2022, 21:48:11 ---Mrozu,
Prosze o wyciagniecie z zainstnialej sytuacji konsekwencji poniewaz Perfidny gdy zrobil wilkolaka wyraznie napisal ze  jest zakaz bicia ludzi a procedensi czyli sandalki i omenki nie zastosowali sie do tego :)
ps. pozdrawia rudzielec

--- Koniec cytatu ---

Trochę to dziwna sytuacja no ale skoro nie ma doprecyzowanego wpisu że ZAKAZ ZABIJANIA RANDOMÓW jak najbardziej powinni dostać taką karę jak za zabicie randoma :)

Edit: Randomów przecież nie mogą bić więc źle się wyraziłem trochę więc w przypadku tego wpisu tym bardziej ban powinien być

--- Koniec cytatu ---

DAULENTIL  STATUS RANDOMA spierdolił ci przed nosem więc teraz próbujesz coś uzyskać na forum wypisując żebyśmy dostawali bany ....
Ten perfidny to żyd i gra z nimi ... najpierw jak pojawił się wilkołak pisał : wilkołak przed depo zakaz zabijania randomów .....
po czym spłakały się jakieś JEBANE RUDZIELCE to wypisywał : że zakaz zabijania ludzi ( ŚMIESZNY JEST TEN TUTOR  .....)

ps. a ty Bartuś nie denerwuj się że straciłeś status każdy ale to każdy mógł być na twoim miejscu xddd

--- Koniec cytatu ---

Wręcz odwrotnie śmieje się z tego że go straciłem xd
I tak on będzie działał do marca prawdopodobnie więc mogę go odzyskać na chwile bądź olać to bo i tak mam maxy

--- Koniec cytatu ---

smiejesz sie z tego a spamujesz mrozkowi zeby ci podal powod dlaczego zabral ci status randoma xD ty sie slyszysz pajacu? Olej ten status bo i tak bedziesz mial zajazd wiec chara nie zrebornujesz. Masz racje miej te 4 reborny maxy do konca otsa bo po co ci wbijac 5 jak i tak ich nie wyexpisz =]

TAKI TAM SMIECH ZE STRATY STATUSU RANDOMA HE HE

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

There was an error while thanking
Lubiee...
Idź do wersji pełnej