Rexia.PL > Skargi i Pochwały

Random

(1/10) > >>

Krzychu:
@Mrozu
Kolejny random sie poczuwa wybijajac kazdego na pterosach

Nicki : Buchal, PERFECT
sprawdz bo duzo killi ma z tego co patrze ostatnio :)

Halynka:
Potwierdzam, za każdym razem co postawie bota to przychodzi i mnie zabija, w sumie nie tylko mnie. Był w gildii ale już wyszedł, mam screeny na to, a Ty Mrozu logi. Zróbcie coś z tym bo grać się nie da. Pozdrowionka

Mrozu:
Właśnie widzę, można ich zajechać. Ja zoobowiąże do gildii.

SiR mOST:
@Mrozu ja rozwazam, zebys aktualizowal ten temat na forum, z osobami ktore potracily randomow i wpisal gildie, badz nawet zalozyl zakladke na stronie, zeby luzie nie musieli szukac tematu na forum, bo nie kazdy z niego korzysta

Alkoholik:
To co Most napisał bardzo dobry pomysł, proponuje tez żebyś co jakiś czas sprawdzał po IP czy coś się zmieniło z postaciami, bo ktoś może kupić postać, a my nie wiemy ze można ja zajeżdżać a Ty pewnie jak ktoś Ci nie podjebie to poprostu tego nie kontrolujesz.

A druga sprawa to według mnie nie powinno być tak ze status można odzyskać wtedy ludzie bardziej by sobie to szanowali i przestrzegali, a nie goście odpierdalaja tracą status, posiedzą miesiąc w pz zrobią po 1 quescie dziennie i znowu wracają do punktu wyjscia xD albo chociaż na jakiś innych zasadach, ze po utracie statusu kolejny status jest przyznawany np.po 60 dniach i 2x tyle questow.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

There was an error while thanking
Lubiee...
Idź do wersji pełnej