Here you can change website language:

Autor Wątek: Special event  (Przeczytany 7871 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Special event
« dnia: 05 Kwiecień 2022, 14:17:53 »
@Mrozu cos spierdolony ten Twój event, nie dość ze nie dało się charami dojść bo pisało ze jest pełny czy coś w tym stylu, to na tej liście gdzie pisały nicki kilka osób nie wypisało.

Na screenie widać 23 oponentow i jeden Saa się wyjebal, a nas 17 co daje w sumie 41 osób a pisało ze dołączyło 34 xD

21:35 Jan Power Drugi [717] : !specjalexp
« Ostatnia zmiana: 05 Kwiecień 2022, 14:22:12 wysłana przez Alkoholik »


 

Mrozu

Odp: Special event
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Kwiecień 2022, 14:24:31 »
To był jego pierwszy raz, w środe nie powinno być już takich problemów  :D
Nie każdy wariant nowych eventów jestem w stanie przetestować na teście, szczególnie jak wchodzi w grę nagle 30+ osób  :-X
 
Osoby które lubią ten post: SiR mOST, Alkoholik

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Special event
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Kwiecień 2022, 14:45:20 »
To był jego pierwszy raz, w środe nie powinno być już takich problemów  :D
Nie każdy wariant nowych eventów jestem w stanie przetestować na teście, szczególnie jak wchodzi w grę nagle 30+ osób  :-X

I ta mapka tez z leksza chujowa jest bo obie drużyny ujebia się w tych szerszych przejściach jak na screenie co na fb wysłałeś i czekają kto podejdzie xD jakby był jednolity def 3 sqmowu były by ciekawiej
« Ostatnia zmiana: 05 Kwiecień 2022, 14:47:21 wysłana przez Alkoholik »


 
Osoby które lubią ten post: vitamins, Krzychu

Omen

Odp: Special event
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Kwiecień 2022, 22:35:17 »
JAK JUZ TU ALKOHOLIKI PLACZA O REBUILD MAPY TO POLECAM ZMIENIC TO JEBANE 1SQM NA CASTLE DZIEKUJE
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Special event
« Odpowiedź #4 dnia: 05 Kwiecień 2022, 23:59:43 »
JAK JUZ TU ALKOHOLIKI PLACZA O REBUILD MAPY TO POLECAM ZMIENIC TO JEBANE 1SQM NA CASTLE DZIEKUJE

Po co rebuild mapy jak wystarczy poprostu castle join wpisać odrazu po starcie i wybiec charami? Drużyna broniąca castle ma trzy razy dalej do tego 1 sqma, a zdążyliśmy dobiec i ustawić się niż wy doszliście do castle xD


 
Osoby które lubią ten post: Simon

BoodyRPG

Odp: Special event
« Odpowiedź #5 dnia: 06 Kwiecień 2022, 07:00:23 »
Alkus żeby nie było jestem postronny zawsze jak wchodziłem na castle wręcz nalegałem żeby nie ustawiać do 1 sqm bo wtedy walka nie ma sensu.
Więc po co ściągać ludzi na castle na walkę jak robi się coś takiego?
 
Osoby które lubią ten post: Sandal

Wedkarz

Odp: Special event
« Odpowiedź #6 dnia: 06 Kwiecień 2022, 10:16:03 »
@Alkoholik i inna reszta Cyniów  Co taka cisza ? Taki wpierdol, że się nie ma siły odezwać 😂 Specjalnie wbiłem aby Was przekopać. Nawet Herbaciarz Wam nie pomógł i inne gady. Chętnie wbije aby Was zaorać ponownie. Tylko panowie nie w tych 2 sqm i na defie na zamku bo to szkoda czasu na takie zabawy. Tylko open, szybki wpierdol i do depo.
Pozdro
 
Osoby które lubią ten post: Pentar, Kiara

Mrozu

Odp: Special event
« Odpowiedź #7 dnia: 06 Kwiecień 2022, 10:29:44 »
Wedkarz tylko wczorajsze T4 to tez nie open jak coś  :-X
Darashia góra, T1 góra to open np

Tak tylko w ramach informacji  :D

//Co do zamku, to oba teamy mają przecież taki sam czas na dobięgniecie gdzieś, oni tam nie mają jak czekać wcześniej, bo ich tpa do temple  o 21:00.
 

Incognitooo

Odp: Special event
« Odpowiedź #8 dnia: 06 Kwiecień 2022, 10:34:37 »
@Alkoholik i inna reszta Cyniów  Co taka cisza ? Taki wpierdol, że się nie ma siły odezwać 😂 Specjalnie wbiłem aby Was przekopać. Nawet Herbaciarz Wam nie pomógł i inne gady. Chętnie wbije aby Was zaorać ponownie. Tylko panowie nie w tych 2 sqm i na defie na zamku bo to szkoda czasu na takie zabawy. Tylko open, szybki wpierdol i do depo.
Pozdro

co taka cisza buhahaha gostek na t4 w pizde dostawaliscie to ueki musieliscie spamowac mimo ze w przewadze byliscie jak by nie te ue to byscie w pizde dostali wasz team smieszny nie wyjdzie na walke jak my bylismy w przewadze wiec o jakim open pierdolisz jak chcesz idz na open to idz na innego otsa z rl mapka pierdolona poczuta na evo otsie co do zamku mieliscie po prostu do gory przejsc i w prawo do drabinek a my zdazylismy z calym teamem dobiec do waszej bramy majac dluzsza trace elo
 

BoodyRPG

Odp: Special event
« Odpowiedź #9 dnia: 06 Kwiecień 2022, 10:37:13 »
Czekaj rozumiem to ich wina że daliście się zboxowac?
Skoro wspominasz o real mapie to na real mapie na takim boxie na wady byś nie wiedział co się dzieje ale co ja tam wiem
 

Incognitooo

Odp: Special event
« Odpowiedź #10 dnia: 06 Kwiecień 2022, 10:38:24 »
Czekaj rozumiem to ich wina że daliście się zboxowac?
Skoro wspominasz o real mapie to na real mapie na takim boxie na wady byś nie wiedział co się dzieje ale co ja tam wiem

chuj z tym boxem ale chodzi o te ueki ze gostki normalnei powyzej 10 osob mogli ue spamowac bedac na srodku bo mrozu tego nie zablokowal
 
Osoby które lubią ten post: Simon

BoodyRPG

Odp: Special event
« Odpowiedź #11 dnia: 06 Kwiecień 2022, 10:39:25 »
No a te ueki zrobiły robotę dopiero na boxie? Bo co mu z tych UE jak by nie stał z pleców u ciebie?
 

Incognitooo

Odp: Special event
« Odpowiedź #12 dnia: 06 Kwiecień 2022, 10:40:47 »
No a te ueki zrobiły robotę dopiero na boxie? Bo co mu z tych UE jak by nie stał z pleców u ciebie?

jest roznica jak napierdala ci np 10 osob ueka na boxie gdzie magowie ci sie nie wypotuja co innego jak by uzywali tego targetu
 

BoodyRPG

Odp: Special event
« Odpowiedź #13 dnia: 06 Kwiecień 2022, 10:42:03 »
No ale to samo zrobili by Ci na wave chyba co nie? Po to są spelle obszarowe na walkach.
 

Incognitooo

Odp: Special event
« Odpowiedź #14 dnia: 06 Kwiecień 2022, 10:43:12 »
No ale to samo zrobili by Ci na wave chyba co nie? Po to są spelle obszarowe na walkach.

no nie wiem do tego wave nie jestem akurat przekonany ale te ue 4 rebornowe szczegolnie troche napierdala i jak sie zleci kilka osob robiac boxa to magowie to kapcie popadaja od samego ue
 
Osoby które lubią ten post: Simon