Rexia.PL > Propozycje

pod jedno kopyto

(1/2) > >>

Queen:
dlaczego ed ma cza taki sam obszarowy jak ek i rp? (3sqm) ? zrobcie na eka mniejszy a mocniejszy a na magow wieksze i srednio duze.. profesje zrobione pod jedno kopyto.. nudny balans..
albo ekowi dajcie wiekszy dmg z miecza i czar wywazony a ed rozge co wali 5 sqm i czar co wali 5 na 5 sqm.. tak samo targetowe..
dlaczego push nie dziala normalnie? po co mi paral na ed jesli nie moge nikogo puschnac? patola..
zrobcie szybszy fast attack bez jaj.. jak orszabumba to orszabumba :)
i tego t-ringaa zrobicie z tym brochem . bo to sie robi nudne.. non stop zdejmuj i zakladaj..
kto chce hejtowac niech hejtuje.. nie odpowiadam na pierdoly..  place wamagam :)
na bazie silnika znam sie b.dobrze i wiem ze takie rzeczy sa do zrobienia w 30 minut :)

Tomas:
ed ma taki exhauted na paral bo gdy by mógł swobodnie paralowac i jednoczesnie pushac to powiedzmy np 150k ed ubil by na spokojnie 300k ms/ed ktory by był powiedzmy na bocie i nie miał haste załączonego - to według cb by nie była patola ? a już nie wspomne jak na warze dostaniesz parala od 2-3 ed , ruszył byś sie dopiero w temple jak byś padł :D, tak samo jak by ktoś wpadł po kogoś na exp ek/rp chca ubić ed , na takim małym exhauted jak ogarniasz mozesz szybko paralować obu na raz a wtedy nic mu nie zrobią moga mieć nwt po 350k nic im to nie da.Nudny balans ? aktualne czary maja dobry zasięg , to że bd miał czar na więcej sqm to już tak ubogaca wspaniale balans ? xd jak się boisz do kogos podejść to nie wina balansu tylko twoja :D , jak ci się nudzi zdejmowanie i zakładanie t ringa tak samo jak i brochy to rozkmin sobie skrypt na to xd , to akurat fajna opcja , h lvl się zapomni raz na jakis czas nie założy t ringa od nowa i może szybko paść.

Felix16633:
Co za pajac.... jak mozna paralowac dwóch na raz? niech zrobia jakis exhaut / limit / cooldown na paralu zeby byl jeden na pare sek , to wtedy bedzie wszystko dobrze dzialac.. Chyba o to chodzi wlasnie po to sie gra ED zeby zabijac takie smieci na botach co nie potrafia ustawic anty parala i ida na afka... cala zawsze zabawa w tym byla wlasnie.. Paral na morde od 2 - 3 ED i niemoze sie ruszyc typ. i o to chodzi zeby pokazac jak jego team ogarnia i czy go wymanasuje i wyuha w tym czasie....  Paral to ma byc kurwa PARALIŻ , typ ma miec ograniczony ruch i uhanie i manasowanie i leciec po skosie przez 5 sekund..... a teraz to moga w calosci usunac parala bo itak nieda sie tego uzyc na nikogo... nic nie daje tylko exhaust pol godzinny.. NARA.



PS : Paral jak SD, Niby jest ale chuja daje i nikt nie uzywa. XDDDDDDDDD

Tomas:
obecnie jest exhauted 3 sec , zeby móc paralowac i pushować jednocześnie musiał by być obnizony przynajmniej na około 2 sec , jeśli goni cie dwóch typow zajebiesz jednemu parala to zanim jemu zejdzie paralize możesz drugiego paralować bo masz taki mały exhauted więc wychodzi na to że możesz dwóch rozumiesz debilu czy dalej to za cieżkie dla cb żeby zrozumieć , i tak jak mówiłem jak bd taki niski exhatued to wary bd bez sensu , jebnie cie dwóch ed na paralu i sie nie ruszysz wgl , ale jak ktoś myśli tylko tak żeby jemu było lepiej to wszystkiego innego nie widzi , pózniej bd płacze ze na warach ruszyc się nwt nie można bo 2 ed sklei sie do cb i po tb bo komuś nie pasuje taki exhauted, myśląc tylko o sobie niszczysz cały balans ... He he ale zabawa , zabijasz typa którego nie ma przy kompie , strasznie zabawne :D. Da sie składać ludzi na obecnym exhauted , to że ty nie umiesz to nie oecniaj innych swoją miarką. A co do tego że nikt nie używa :D ... może ty zacznij używać ale mózgu

Felix16633:
Hahah co za debil. co dla mnie ma byc lepsze jak ja gram RP wiec niewiem skad ci to do łba przyszło ze niszcze balans dla moich potrzeb, a po drugie to jak 2 zjeby cie gonią i nie ogarniaja anty parala i daja sie sparalowac jak parcele takie jakim ty pewnie jestes , to wtedy sie da paralowac dwóch. ale jak jest normalnych ogarnietych 2 typow z anty paralem to sie nieda dwoch naraz sparalizowac. zreszta o czym ja tu mówie dwoch na raz? na chwile obecną nawet jednego sie nieda... HAHAHHA

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

There was an error while thanking
Lubiee...
Idź do wersji pełnej