Rexia.PL > Propozycje

SD sms shop..

(1/2) > >>

Felix16633:
A wiec krótko i na temat.. Ogarnijcie to SD bo narazie to jest Sudden Gó**o a nie Sudden Death... jak cos moze byc warte w ogole PKT w sms shopie ktore robi mniej DMG od UE , Targetu i wszystkiego mozliwego w grze ?  czemu niemozecie poprostu podniesc ceny sdka nawet do tego 300pkt , ale niech to ma pierdolnięcie jakies dobre , z 15% wiecej od UE najlepszego i juz będe zadowolony... Bo Target tutaj robi mniej od UE dmg , a SD nie robi wcale dmg, to jak mam kogos zabic tak zeby nie pozabijac kumpli ?????


Niema prakycznie wyboru jest tylko tak

1  = Walisz ue zeby robic jakis dmg ale zabijasz swoich
2 = Walisz targeta który robi 0 dmg i nikogo nie zabijesz
3 = Walisz SD i , Co ja gadam!! xD tego nikt nie uzywa bo po co..


P.S co to w ogole jest ze na ED Target jest tylko na 75k lvlu a pózniej same UE'ki... -.-  moze jakis target od 200k dla ED ?!w sumie by bylo SD to akurat by pasowalo ze same UEki a tak to lipa..
Pozdrawiam
Nara!

Frosto:
Od 300k albo 350K Bodajze jest Quest [Nie pamientam dokladnie] na targeta nowego dla Ed " RIDA MORT" Palek Siada jak Gowno z tego targetu , a Sorc jeszcze mocniejszego targeta mial jesli pamientam ;]  (Jesli ktos wie o co Chodzi mozecie mnie Poprawic )

Felix16633:
ło kurwa. ja mam dopiero 200k i juz nic ten level nie idzie. powodzenia ze ja kiedys 300k wbije xDDDDDDDDDD

Frosto:
Po wbiciu 300k dostajemy kolejny nowy czar:
1. Rida Mort - Czar Targetowy

Ed ma wtedy Zajebistego Targeta :P

Po wbiciu 300k dostajemy kolejny nowy czar:
1. Vatus Mort - Czar Targetowy

Sorc Tez ;>

Po wbiciu 300k dostajemy kolejny nowy czar:
1. Flam Shen - Czar Targetowy

A to palka ;>

Ots Stoi Więc exp :> Nie zapowiada sie ze upadnie :>

http://rexia.pl/?subtopic=czary

Felix16633:
Tak czy siak SD by sie przyadało. albo chociaz target od 250k zamiast UE a UE zamienic na 300k np :D!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

There was an error while thanking
Lubiee...
Idź do wersji pełnej