Rexia.PL > Skargi i Pochwały

OKRADZIONY DOMEK NA ENGIMIE

(1/6) > >>

Octavia:
@Mrozu Kupiłem dzisiaj domek na enigmie poukładałem sobie itemy przychodzę chwile później a domek pusty. Do mojego konta nie miał nikt dostępu ani do domku. Był wpisany tylko mój jeden noob char. Da radę coś z tym zrobić wgle ?

TakTylkoSobieGram:
itemki same nie mogły zniknąć ale opisz jakie to itemki były? i jaki to był domek?

Octavia:
Domek Western Flat IV w Engimie. Na domku było z 20k dc do tego 2x lost mage armor, lost reb bp Christmas bp lost wand  około 10 staminerów, 10 mediumek, lost mage shield, lost legs, 2x dragon book, i chyba to wszystko może coś tam jeszcze było ale to już bardziej takie mniej cenne rzeczy.

Mrozu:
Podaj dokładne godziny kiedy na pewno były itemy to odpale na dniach kopie bazy.

Octavia:
Mrozu dokładnej godziny ci nie podam bo serio nie pamiętam z tego wszystkiego ale między godziną 12 a 15 itemki na bank były w domku. Generalnie jak potem sprawdziłem aleta sio to na samym dole listy były dwie kropki wpisane. Kupiłem domek od gościa o nicku Flecher. A nie ukrywam że pierwszy raz kupowałem domek od kogoś i gość dał mi dokument na trade

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

There was an error while thanking
Lubiee...
Idź do wersji pełnej