Rexia.PL > Skargi i Pochwały

OKRADZIONY DOMEK NA ENGIMIE

<< < (3/6) > >>

Octavia:
Mam nadzieje że @Mrozu nie zapomniałeś o mnie :)

Genetix:

--- Cytat: Octavia w 15 Maj 2022, 23:02:12 ---No to coś nie halo bo ja ręcznie usuwałem Flechera z alety sio a tych kropek nie zauważyłem bo trzeba bylo rolka przeskrolować na sam dół

--- Koniec cytatu ---
A kropki to nie bylo cos w stylu ze kazdy ma dostep do domku czy jakos tak? mi sie wydaje ze gosc sprytnie to zrobil z tymi kropkami na dole zeby cie ojebac

Octavia:
Powiem ci szczerze że długo na Rexii nie gram i pierwszy raz domek kupowałem. Może i mój błąd bo sprawdziłem alete sio no i Flecher był wpisany a na sam dół już nie zjechałem dopiero później jak mi domek ojebał. Czekam dalej jak się to nie wyjaśni to wale xloga bo nie chce mi się od nowa tego zbierać wszystkiego :p

Karr Sz:
Powiem tak,  ostatnio też kupilem domek od tego gościa i nicku Fletcher czy jakoś tak . Też przez komendę alany,  na aleta sio  niby pusto było a jednak na samym dole był jego nick ( sprytnie schowany bo też rolka musiałem na sam dół zjechać) , ja to zrobiłem inaczej opuściłem domek i odrazu kupilem , wszystko fajnie się usunęło,  szkoda że straciłeś w taki sposób ity, ale nauczka zostanie . No i po prostu uważajcie na niego bo koleś widze chce szybko się dorobić  wykorzystał to że krótko grasz no i teraz są tego efekty

Octavia:
Co mi po tej nauczce wariacie itemów tak czy siak nie odzyskam xlog :p. Niech Mrozu pozwala na złodziejstwo. Jakby kogoś z Trudnych Spraw ojebali to zaraz by itemki było. Żegnam

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

There was an error while thanking
Lubiee...
Idź do wersji pełnej