Rexia.PL > Skargi i Pochwały

OKRADZIONY DOMEK NA ENGIMIE

<< < (2/6) > >>

SiR mOST:
To jest akurat bez znaczenia, że gościu użył alany, bo nic to nie powoduje, to tak jak byś normalnie zakupił przez komendę !buyhouse

Octavia:
No okej tylko ja sobie tego nie wymyśliłem domek jest normalnie na mnie nikt do mojego konta nie ma dostępu. Po prostu chodzi o to że domek został wyczyszczony sam nie wiem w jaki sposób. Reksio pisał że może jakiś fake dokument dostałem ale nw o co chodzi bo pierwszy raz kupiłem domek. A itemy były i się zmyły wariacie nie wiem w jaki sposób :p

Octavia:
Być może istnieje jakiś bug lub cos w tym stylu nie mam pojęcia. Może ktoś miał już taka sytuacje to będzie mógł więcej powiedzieć na ten temat.

Alkoholik:

--- Cytat: Octavia w 15 Maj 2022, 20:20:59 ---Mrozu dokładnej godziny ci nie podam bo serio nie pamiętam z tego wszystkiego ale między godziną 12 a 15 itemki na bank były w domku. Generalnie jak potem sprawdziłem aleta sio to na samym dole listy były dwie kropki wpisane. Kupiłem domek od gościa o nicku Flecher. A nie ukrywam że pierwszy raz kupowałem domek od kogoś i gość dał mi dokument na trade

--- Koniec cytatu ---

Jak kupujesz domek to się usuwają invy wiec skąd te kropki

Octavia:
No to coś nie halo bo ja ręcznie usuwałem Flechera z alety sio a tych kropek nie zauważyłem bo trzeba bylo rolka przeskrolować na sam dół

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

There was an error while thanking
Lubiee...
Idź do wersji pełnej