Rexia.PL > Pytania i Problemy

Czy Nelfis jest zdrowy na umyśle?

<< < (4/4)

Omen:

--- Cytat: NELFISEK w 20 Czerwiec 2022, 03:04:58 ---byczku :) , tych skulli to mam z dwadziescia lekkim chujem , jak nie wiecej a Ty to przezywasz , a co do zabicia mnie to jak ja padne to wy jakies obchody macie czy cos ? XDD

--- Koniec cytatu ---

Ta nelfis ma 20 skulli w bp dlatego wbija ludziom rsy I nie ma z nich loota XD

NELFISEK:
Co sprawdzamy kto ma czego więcej ? ;)

Strażnik Teksasu:

--- Cytat: Omen w 20 Czerwiec 2022, 08:10:17 ---
--- Cytat: NELFISEK w 20 Czerwiec 2022, 03:04:58 ---byczku :) , tych skulli to mam z dwadziescia lekkim chujem , jak nie wiecej a Ty to przezywasz , a co do zabicia mnie to jak ja padne to wy jakies obchody macie czy cos ? XDD

--- Koniec cytatu ---

Ta nelfis ma 20 skulli w bp dlatego wbija ludziom rsy I nie ma z nich loota XD

--- Koniec cytatu ---

omen czas leci a ty jak byłeś tak jesteś jebniety xdd

Omen:

--- Cytat: Strażnik Teksasu w 21 Czerwiec 2022, 11:52:34 ---
--- Cytat: Omen w 20 Czerwiec 2022, 08:10:17 ---
--- Cytat: NELFISEK w 20 Czerwiec 2022, 03:04:58 ---byczku :) , tych skulli to mam z dwadziescia lekkim chujem , jak nie wiecej a Ty to przezywasz , a co do zabicia mnie to jak ja padne to wy jakies obchody macie czy cos ? XDD

--- Koniec cytatu ---

Ta nelfis ma 20 skulli w bp dlatego wbija ludziom rsy I nie ma z nich loota XD

--- Koniec cytatu ---

omen czas leci a ty jak byłeś tak jesteś jebniety xdd

--- Koniec cytatu ---

Normalnie to spytałbym kim jestes ale z drugiej strony chuj mnie obchodzi jakis foxhound z forum

Omen:

--- Cytat: NELFISEK w 20 Czerwiec 2022, 22:50:34 ---Co sprawdzamy kto ma czego więcej ? ;)

--- Koniec cytatu ---

Chyba nie myslisz, ze masz czegokolwiek wiecej, z resztą znam to twoje pierdolenie, tak samo jak wbiles 4 rsy zanim zawinalem Ci loota z tego 'piątego' rsa XD a w rzeczywistości prawie na zawal nie wyjebales jak wszystko wyladowalo w moim tornistrze po tym jak chciales wbic gosciowi rsa z 1 IP po 60 fragach Xd

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

There was an error while thanking
Lubiee...
Idź do wersji pełnej