Rexia.PL > Pytania i Problemy

odklejenie max

(1/13) > >>

Harfik:
3 akcja, gdzie wpadliście po tego Sugar i utrudniacie pomoc w queście, osobie która tylko POMAGA w questach no i za to banicja.
zamykam
ESA.

twoj przydupas zenki, pisze ze chodzi o gracza o nicku Smile-wyjasniony
teraz ty piszesz, ze to gracz sugar daddy- sprawdz jego liste zgonow - jedna jedyna deska z wczoraj w ktorej na dodatek nie uczestniczylem, czekam na wyjasnienie
ESA

ChceTylkoPostac:
reksio ostatnio właśnie za bardzo sie ponosi i myśli że może wszystko mrozu może to czas na zmiane goda

Harfik:
no nic nie wnosi na otsa, a wrecz wynosi, jeszcze screena mam z rozmowa z nim jak pisze ze ja go nie zabilem, ale stalem obok to dostalem bana XD

Reksio:
13 Jun 2022, 19:12   Zabity na poziomie 331273 przez Harfa, a undead cyclops i Freeps.
wpadliście po tego Sugar zabiliście chłopa i jak wrócił pod pz, to walle rzucaliście, żeby nie wyszedł, kończę temat, bo nie chce mi się o tym rozmawiać, bo wy macie swój świat i swoje kredki.
papa
ESA

Harfik:
pisales o sugar daddy, a dales screena z zabicia jednorazowo gracza SMILE, chlopcze jedyne co ci wychodzi  to przejmowanie domkow wkolo depo i dekorowanie ich itemami mroza, jestes slepy jakis czy masz paraliz umyslowy?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

There was an error while thanking
Lubiee...
Idź do wersji pełnej