Rexia.PL > Pytania i Problemy

odklejenie max

<< < (12/13) > >>

Alkoholik:

--- Cytat: Harfik w 19 Czerwiec 2022, 19:36:53 ---ty kwadratowa glowo karlowata czytasz ze zrozumieniem co sie do ciebie pisze? nie widzialem tutaj drugiej osoby ktora dostala wiecej kutasow w pysk i w dupe niz ty serio, a mimo tego dalej sie pchasz z tym pierdolonym glupim ryjem, to komu tu cos zostalo z dziecinstwa XD ziomek z tego co wiem to powylatywaly fejsbuki od was, wyszlo jacy jestescie mocni wlacznie z twoim sex partnerem
 14 letnim krzysiem wiec o czym ty szczekasz zydowski pejsie XD

--- Koniec cytatu ---

Albo jeszcze jedna możliwość, jeszcze z kija nigdy nie spusciles, zamiast kupowac kolejne charki to idź sobie na jakaś dziweczke ulzyj sobie, bo ewidentnie problemy emocjonalne u ciebie to codzienność

Jak masz fb to pisz z swojego jak uważasz ze taki mocarz jesteś, ale poprostu jesteś zwykły borowik wyszczekany na jakimś forum a w realu pewnie jak na ulice wychodzisz to głowa w ziemie i przed siebie

Nyga Ricz:
Ogólnie troche zabawnie się to czyta, wiedząc, że Harfa to kawał chłopa :D

Mrozu:
Ja prosiłem Alkoholika o napisanie na plaży Rexia.PL, nie chce tego zrobić  :'(, więc niewiadomo czy tam jest  :-X

Alkoholik:

--- Cytat: Nyga Ricz w 19 Czerwiec 2022, 21:32:11 ---Ogólnie troche zabawnie się to czyta, wiedząc, że Harfa to kawał chłopa :D

--- Koniec cytatu ---

Widziałeś w realu czy słyszałeś z opowiadań :D

Alkoholik:

--- Cytat: Mrozu w 19 Czerwiec 2022, 21:36:53 ---Ja prosiłem Alkoholika o napisanie na plaży Rexia.PL, nie chce tego zrobić  :'(, więc niewiadomo czy tam jest  :-X

--- Koniec cytatu ---

Muszę o Omena zgodę zapytać czy taka fotkę mogę wstawić   8)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

There was an error while thanking
Lubiee...
Idź do wersji pełnej