Rexia.PL > Pytania i Problemy

Co się dzieje z tym otsem

(1/11) > >>

Incognitooo:
Mrozu opowiedz mi jak to jest wchodzę na otsa pierwszy raz od wiosennej aktualizacji a tu gorszy rozpierdol niż za czasów statusu randoma chłopy cisna na gc ludzi od trudnych spraw bo im nie dają grać a to jest jedna gildia grająca na otsie questów/poexpix nie mogą bo ich dopadają jak ty to widzisz xd

Octavia:
Ale w depo można stać :D. No co przejeli sobie chłopy otsa i full dominacja xd. Zawsze mogą wydać kase i expić na huntingach albo mainy na kasynie stawiać. A no i jedyna expiola to na bossie i taski 😅😅🤣. Mnie śmieszy jedno że te chłopy otsa mrozowi rozpierdalają bo to maniaki co 24 przy kompie 😓, na każdym respie chary postawiane z alarmami żeby wiedzieli że ktoś wszedł na resp i jest do odjebania. Nowe miasto wchodzi, może jakieś potworki ale co z tego jak to znowu będą prywatne expiowiska 10 osób a reszta serwera będzie mogła popatrzeć xd 🤣🤣. Tak to te chłopy się bali wbić pzta jak Giterjo grało a teraz to mają wyjebane. Kwestia czasu aż ots padnie 😁😁. Może wtedy wyczekany reset będzie 🥰🥰. A co do questów to ostatnio chcieli robić lost bd chyba most czyścił, to wlecieli zlurowali i na chęciach się skończyło XDD. Śmieszy troche bo randomy mrozowi gierke robią a random nic nie może na tym otsie. Temat do zamknięcia!. 3,2,1 Gówno burzą że płaczę xd 🤣🤣🤣

Alkoholik:
Dokładnie, jak graliśmy to ujebani na pizdzie w depo i ludzie przestali grać z nudów bo nic się nie działo, a teraz bohaterów na randomach zgrywają i robią to co robi sztywno kiedyś, kwestia czasu aż ots znowu będzie wiał chujem i Mrozu znowu będzie szukał cudownego rozwiązania jak status randoma żeby przywrócić ludzi zamiast prowadzić cały czas z głowa i stabilnie, jak już gracze którzy grali po kilka lat bez przerwy przestają grać to jest sugestia ze coś trzeba działać.

Bez spiny @Mrozu ale gdybys słuchał sugestii graczy to może byłoby więcej ludzi, a nie robisz większość po swojemu bo większość propozycji Ci się nie podoba, a potem musisz kminic co zrobić żeby ludzi przywrócić

Mrozu:
Ale co ja mam zrobić, wprowadzić znowu ten status randoma i tym samym ograniczyć im możliwość zabijania wszystkich? Bo od Was nikt już nie gra? Wtedy oni też przestaną grać xD

Mrozu:
Jedynym rozwiązaniem na to co Wy chcecie byłoby przerobienie serwera na NON-PVP  ;D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

There was an error while thanking
Lubiee...
Idź do wersji pełnej