Rexia.PL > Pytania i Problemy

Co się dzieje z tym otsem

<< < (10/11) > >>

Alkoholik:
Jakbyście tacy chętni do walk byli rok temu jak teraz na forum to może trochę inaczej wyglądałby ten ots niż tak jak teraz, ale teraz jak wszyscy wyjebali xlogi z nudów to nagle oponenci się obudzili i do walk zapraszaj, pierdolnijcie się w łeb chyba zapominacie jak wstawalisxie o 1 w nocy w 11 osób zeby jakiegoś defa przebić albo taska zrobić

Har na sell:
Kurwo smierdzaca gram tu od 2 miechow po przerwie . Pozatym zbierz te kurwy swoje do kupy i ogien pokaz na co się stać tylko proszę nie chowaj się po defach

Har na sell:
Kurwo bez honoru zasad serca mózgu nóg rąk odpiszesz warchlaku czy nie bo jadę z tobą jak po Łysej kobyle a ty nic nie dajesz oporu śmietniku spoleczenstwa chyba psycha sitting o to w sumie chodzilo o jak mrozu doda mounty to wykupie twoja matkę i będę na niej jeździł jak po starej kurwie wyruchanej przez stado murzynow

BoodyRPG:
Wy szukacie winy w pvp czy non pvp a po prostu tibia to zdechnieta gierka szczegolnie te 8.6 spojrzcie na stare otsy te tzw. arcydzieła na które wchodziły timy pobić się na 3 dni nawet już tego nie ma. Rexia przez jakiś czas miała booom bo otsik długo stoi bez resetów itp. no ale wszystko się nudzi teraz albo coś wymyślisz takiego co przyciągnie osoby albo nie licz na udanego otsika przykładów jest w chuj.

Nyga Ricz:
Boody trafił mocno w punkt. Tibia najzwyczajniej w świecie swoje lata świetności ma za sobą, nie oszukujmy się. I tak jak Tost napisał, jednym się pewna aktualizacje spodobają, dla innych będzie to co najmniej śmieszne.
Mrozu ma statystyki, widzi wpływy i wie czy mu się to opłaca czy nie, nawet jak jakieś bączurki będą narzekały, on zrobi swoje bo wie w jakie punkty uderzać i tyle.

No i ogólnie widzę, że niektórzy mają mocno problem z interpretowaniem słów Alkoholika. Nie wspomniał nigdzie o wyłączaniu PvP na stałe, tylko na czas wyexpienia się innym ludziom, którzy na chwilę obecną mają problem z tym. Plus nawet nie mają jak zrobić lost ringa, bo "śmietanka" OTSa, która mogłaby im pomóc robić questy najzwyczajniej zajeżdża Randomów... Nie wiem czy z nudów, czy z obawy o coś, ale to już nie mnie oceniać.

PS. Bawi mnie mega jak prześmiewczo wymysliłem "Precle" na gildie Bez Precedensu, a teraz sami jej używają :D.

Wasz ulubiony Random :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

There was an error while thanking
Lubiee...
Idź do wersji pełnej