Rexia.PL > Pytania i Problemy

Pytanie Do Mroza

<< < (12/12)

GrubasQ:

--- Cytat: NELFISEK w 27 Czerwiec 2022, 10:58:58 ---
--- Cytat: GrubasQ w 27 Czerwiec 2022, 03:36:45 ---
--- Cytat: Krzychu w 26 Czerwiec 2022, 21:27:30 ---
--- Cytat: GrubasQ w 23 Czerwiec 2022, 21:07:00 ---
--- Cytat: Krzychu w 23 Czerwiec 2022, 21:01:27 ---gruby ale co ty pierdolisz jedyne co ty mozesz robic co 5 sekund to wypierdalac deske od besti randomie jebany a ty cos randomowi na forum grozisz XD

--- Koniec cytatu ---

Jestem ciekawy ile dziewczyn ci pluje w twarz, cwaniaczku internetowy ;) 10 letnia dziewczyna ci do dupy nakopie a ty bedziesz tutaj skakal do osob 2x starszych od siebie. Zdeptałbym cię w krawężnik szczylu ale cos mi bedziesz tu pierdolil, znajdz sobie definicje slowa random, w sumie powinienes ja znac ;)

@edit



 



Wgl czemu ja wam odpisuje wy dla mnie nie istniejecie xDDD

--- Koniec cytatu ---



skonczyly ci sie argumenty i jak zwykle zaczales psiac ze jestem dzieckiem i mnie pobijesz XDDD

--- Koniec cytatu ---


Zrozumiesz dzieciaku jak dorośniesz czemu się z tb w dyskusje nie wdaje dzbanie jebany

--- Koniec cytatu ---



skoro z dzieciakami nie wchodzisz w dyskusje to może z starszymi od siebie wejdziesz panie dorosły ?

--- Koniec cytatu ---

To znajdź kogoś starszego, bo ty tez podjazdu nie masz ;) Gownorzeria sobie dupe liże widzę.

GrubasQ:

--- Cytat: Octavia w 27 Czerwiec 2022, 10:26:17 ---Gruby nie ma czasu bo musi patrzeć w monitor jak mu support expi na 5 rebie

--- Koniec cytatu ---

Masz słabe info, od kiedy ja bota pilnuje ?XDDD

Jak cos gadasz to chociaż sprawdź czy cos jest prawdziwe, bo info masz wyssane z palca ;)

NELFISEK:

--- Cytat: GrubasQ w 27 Czerwiec 2022, 16:19:12 ---
--- Cytat: NELFISEK w 27 Czerwiec 2022, 10:58:58 ---
--- Cytat: GrubasQ w 27 Czerwiec 2022, 03:36:45 ---
--- Cytat: Krzychu w 26 Czerwiec 2022, 21:27:30 ---
--- Cytat: GrubasQ w 23 Czerwiec 2022, 21:07:00 ---
--- Cytat: Krzychu w 23 Czerwiec 2022, 21:01:27 ---gruby ale co ty pierdolisz jedyne co ty mozesz robic co 5 sekund to wypierdalac deske od besti randomie jebany a ty cos randomowi na forum grozisz XD

--- Koniec cytatu ---

Jestem ciekawy ile dziewczyn ci pluje w twarz, cwaniaczku internetowy ;) 10 letnia dziewczyna ci do dupy nakopie a ty bedziesz tutaj skakal do osob 2x starszych od siebie. Zdeptałbym cię w krawężnik szczylu ale cos mi bedziesz tu pierdolil, znajdz sobie definicje slowa random, w sumie powinienes ja znac ;)

@edit



 



Wgl czemu ja wam odpisuje wy dla mnie nie istniejecie xDDD

--- Koniec cytatu ---



skonczyly ci sie argumenty i jak zwykle zaczales psiac ze jestem dzieckiem i mnie pobijesz XDDD

--- Koniec cytatu ---


Zrozumiesz dzieciaku jak dorośniesz czemu się z tb w dyskusje nie wdaje dzbanie jebany

--- Koniec cytatu ---



skoro z dzieciakami nie wchodzisz w dyskusje to może z starszymi od siebie wejdziesz panie dorosły ?

--- Koniec cytatu ---

To znajdź kogoś starszego, bo ty tez podjazdu nie masz ;) Gownorzeria sobie dupe liże widzę.

--- Koniec cytatu ---



no Ty to jesteś akurat na rexii prekursorem bocenia i pilnowania botów więc tam już cichutko alerty i czujki zawsze odpalone XD

GrubasQ:

--- Cytat: NELFISEK w 28 Czerwiec 2022, 06:22:21 ---
--- Cytat: GrubasQ w 27 Czerwiec 2022, 16:19:12 ---
--- Cytat: NELFISEK w 27 Czerwiec 2022, 10:58:58 ---
--- Cytat: GrubasQ w 27 Czerwiec 2022, 03:36:45 ---
--- Cytat: Krzychu w 26 Czerwiec 2022, 21:27:30 ---
--- Cytat: GrubasQ w 23 Czerwiec 2022, 21:07:00 ---
--- Cytat: Krzychu w 23 Czerwiec 2022, 21:01:27 ---gruby ale co ty pierdolisz jedyne co ty mozesz robic co 5 sekund to wypierdalac deske od besti randomie jebany a ty cos randomowi na forum grozisz XD

--- Koniec cytatu ---

Jestem ciekawy ile dziewczyn ci pluje w twarz, cwaniaczku internetowy ;) 10 letnia dziewczyna ci do dupy nakopie a ty bedziesz tutaj skakal do osob 2x starszych od siebie. Zdeptałbym cię w krawężnik szczylu ale cos mi bedziesz tu pierdolil, znajdz sobie definicje slowa random, w sumie powinienes ja znac ;)

@edit



 



Wgl czemu ja wam odpisuje wy dla mnie nie istniejecie xDDD

--- Koniec cytatu ---



skonczyly ci sie argumenty i jak zwykle zaczales psiac ze jestem dzieckiem i mnie pobijesz XDDD

--- Koniec cytatu ---


Zrozumiesz dzieciaku jak dorośniesz czemu się z tb w dyskusje nie wdaje dzbanie jebany

--- Koniec cytatu ---



skoro z dzieciakami nie wchodzisz w dyskusje to może z starszymi od siebie wejdziesz panie dorosły ?

--- Koniec cytatu ---

To znajdź kogoś starszego, bo ty tez podjazdu nie masz ;) Gownorzeria sobie dupe liże widzę.

--- Koniec cytatu ---



no Ty to jesteś akurat na rexii prekursorem bocenia i pilnowania botów więc tam już cichutko alerty i czujki zawsze odpalone XD

--- Koniec cytatu ---

Widać ze macie cos z głowami XD
Czujki ? Alerty ? Zmien dilera pajacu bo widac chujowy ci towar sprzedaje a ty sie dajesz robic jak dziwka pod latarnia ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

There was an error while thanking
Lubiee...
Idź do wersji pełnej