Rexia.PL > Propozycje

EXP/EXPY/ZOSTAWIC

(1/2) > >>

Sznnycel:
Mala propozycja dla mroza.. chodzi o expowiska jak i o samego expa no niema co sie oszukiwac exp od 210k jest naprawde zjebany. expowiska sa zajebane po 4 boty na jednego respa.. jak nie wiecej. Hades jest gownem jedynie questy sa dobre, nawet golden city ktory jest latwiejszy do zrobienia ma lepsza expowiska :P np takie dark emo na hadesia to smiechawa jakas... nie dosc ze malo ich to jeszcze mala mapa. no i te zombi cory sa solidne dosyc ale wiecznie zajete przez graczy 250k+ ktorzy zabijaja kazdego na respie z ue.
moja propozycja:

straw poll - http://www.strawpoll.me/13441926
Staw poll bo nie umiem czegos takiego na forum zrobic.

Co wy o tym myslicie? 400~  graczy gra i jest juz bardzo duzo graczy z levelami 200k+

WYPOWIADAC SIE GNOJE :D

Pozdrawiam

Arrdo:
Zwiększyć ilość expów poprostu a nie mnożnika bo wkurwi to tych co już przebili 250k co mnie nie dziwi.

Sznnycel:
Ta edycja jest typowo zrobiona pod teamy.. nie masz teamu nie masz expa.. nie masz expa niemasz co grac ;p takie wickedy przejeli sobie 3 respy zombi corow na hadesie.. pieknie ;) Niema sensu tu grac solo i to jest wlasnie smutne :C kiedys tak nie bylo mrozu i bylo fajnie ^_^

Tomas:
Ty expisz ręcznie ? raczej nie więc nie narzekaj , daj sie wypowiedzieć swojemu botowi :D on ma wieksze prawo do narzekania niż ty XD

Mrozu:
Dodałem wczoraj dwa expowiska Zombi Corów na Hadesie, zwykli gracze też przecież mogą sobie wyczyścić expa.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

There was an error while thanking
Lubiee...
Idź do wersji pełnej