Rexia.PL > Pytania i Problemy

nieużywki

(1/3) > >>

ChceTylkoPostac:
mrozu czy mógłbyś przywrócić stare ceny na nieużywanych postaciach bo to troche chore dawać 80ep za 2 reba

xoordis:

--- Cytat: ChceTylkoPostac w 20 Lipiec 2022, 15:33:16 ---mrozu czy mógłbyś przywrócić stare ceny na nieużywanych postaciach bo to troche chore dawać 80ep za 2 reba

--- Koniec cytatu ---
Ziomus, Mrozka tez dotknela inflacja najwidoczniej, ale jak zobaczy ze chary beda wisialy na aukcji i nikt ich nie bedzie bral to moze siegnie po rozum do glowy.

Alkoholik:
Z tymi nieuzywkami to była moja propozycja na discordzie bo te ceny były śmieszne, 30 ep za 1 reba z full eq zero questow? Albo 40 ep za 2 reba z full eq zero questow?

Ludzie wystawiali 1 reborny po 10-20 ep z full eq, albo 20-30 za 2 reby, bo nikt nie kupiłby 1 reba za 30 ep, albo 2 reba za 40 ep bo wszyscy argumentowali się tym ze taniej na nieuzywkach, tak czy siak jak ktoś chce kupić to kupuje.

Btw. co sposób na zarobek Wam wygasł? Kupowanie na nieuzywkach charow 1 reb z full eq, zrobienie wszystkich qustow opierdolenie itemow z tych questow za 30-40k, później opierdolenie eq z chara za kolejne 30, a na końcu ojebanie samego chara za 20k, czyli z takiego chara można było wyciagnac lekko 80-90k pp za 30 ep, a teraz już lekka lipa wyszła :(

Alkoholik:
Jak chciałem sprzedać 1 reb eka 0 questow Lost, jakieś tam itemy to mi typek ten lisek czy jakiś inny przyglup napisał ze może dać 20 ep jak założę full eq, bo na nieuzywkach można kupić takiego chara z full eq za 30ep. Grubasq wystawiał 3 reborn rp po 50 ep z full eq bo na nieuzywkach można było kupić za bodajże 90ep, wszystkie postacie przez to traciły na wartości, a teraz chociaż może wystawić za 70-80ep i tez się sprzeda bo na nieuzywkach za 100ep, nie zrozumcie mnie zle chłopaki ale jakby to dalej szło w ta stronę to ludzie by po 60 ep 4 reborny wystawiali byle sprzedac bo w innym wypadku ludzie woleliby kupić z nieuzywek

ChceTylkoPostac:
ale alkoholik tak szczerze kto cie o zdanie pyta bo ja tu widze teraz że mrozu sie idioty posłuchał

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

There was an error while thanking
Lubiee...
Idź do wersji pełnej